USA stawia sprawę jasno. Fort Trump powstanie tylko jeśli zapłacimy bezspadkowe roszczenia

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

To co dotychczas było mówione jedynie między wierszami zostało wyartykułowane formalnie. Jak donosi portal Washington Freebeacon.com amerykańska armia zgodzi się okupować będzie stacjonować na stałe terytorium Polski tylko wtedy gdy zapłacimy 300 miliardów dolarów bezspadkowych plemiennych roszczeń majątkowych wysuniętych jeszcze w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku przez środowiska żydowskie. Teraz nadszedł czas windykacji! 

 

Słynna ustawa 447, która według obecnie rządzących w Polsce polityków, nie ma wpływu na Polskę, staje się coraz większym problemem dla naszej dyplomacji i dla naszego kraju. To właśnie na skutek tego aktu prawnego Stany Zjednoczone stały się realnie windykatorem tych nielegalnych roszczeń żydowskich. 

 

Jeśli ktoś zastanawiał się jak USA może wpłynąć na Polskę, abyśmy grzecznie zapłacili ten haracz to jedna z metod zakłada, że nie zgodzą się wysłać do nas wojsk okupacyjnych. Dla Polski, prowadzącej od lat bezalternatywną politykę zagraniczną, oznacza to nie lada problem. 

 

Nagle okazało się, że stoimy przed trudnym wyborem. Z jednej strony skrajnie rusofobicznie nastawione władze Polski odgrażajac się Moskwie niemal przygotowują nas do wojny z Rosją. Z drugiej strony w stosunku do Izraela te same władze wykazują daleko posunięty serwilizm. 

Jest to bardzo dziwna mieszanka, bo przecież premier Izraela, Benjamin Netanjahu, jest w doskonałych relacjach z prezydentem Federacji Rosyjskiej, Władimirem Putinem. Jest tu zatem potężna niekonsekwencja, zwłaszcza, że oskarżanie każdego o bycie "ruską onucą" przychodzi tym pseudo-patriotom z dziecinną łatwością. Jednak nazwanie tak premiera mocarstwa Izrael nie wchodzi dla nich w rachubę. 

 

Zawiśliśmy zatem na tej zależności z USA, a ponieważ tak jak Polska, jest to kraj posiadany z zagranicy, to chcąc nie chcąc musieli zostać windykatorem środowisk żydowskich w okradzeniu Polski na ponad 300 mld dolarów. Na dodatek na świecie przedstawia się to tak jakby te roszczenia były oddawane spadkobiercom. O tym, że to mienie jest bezspadkowe właściwie się nie mówi. 

 

Skoro zatem mamy zapłacić 300 miliardów dolarów okupu za to, żeby USA nas zechciało okupować, bo nasze władze boją się Rosji, to warto sobie uzmysłowić, że gdyby Polska wydała 300 mld dolarów na zbrojenia, to zyskałaby broń jądrowa, środki do jej przenoszenia, miała by tysiące samolotów i dziesiątki tysięcy czołgów. 

Wygląda jednak na to, że chodzi o to, żebyśmy dobrowolnie oddali polski majątek Żydom, a potem Amerykanie będą go bronić. Trzeba przyznać, że brzmi to logicznie. Może zatem zamiast Fortu Trump, czyli 1 bazy dla 1 brygady za owe 300 mld kupmy sobie całą armię rosyjską. Nie będzie miał kto na nas napadać.

 

Źródło : https://freebeacon.com/national-security/congress-no-u-s-military-base-for-poland-until-it...

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika epuzer

Fort Trump jest tak potrzebny

Fort Trump jest tak potrzebny Polsce jak wrzód na tyłku każdego jego obywatela! Precz z Fortem Trump z Polski. Sami bbędziemy pilnować złóż pod Suwałkami.

Portret użytkownika Zenek ;)

A w issrahellu za to trwają

A w issrahellu za to trwają przygotowania do

 

SOBOTNIEJ ... WIELKIEJ ... finałowej ... INSCENIZACJI

 

czyli SPEKTAKLU pt "jewrejoWIZYJNY 'mord' na ADAMWICZ'u"

 

czyli ZAINSCENIZOWANIA ZAMACHU TERRORYSTYCZNEGO

 

o jaki DA SIĘ OSKARŻYĆ IRAN by tak ROZPĘTAĆ

 

tak ROZPATRZLIWIE WYCZEKIWANĄ po JUDAISTYCZNYCH BLUŹNICACH

 

z chrześcijanami  WOJNĘ....

Portret użytkownika osa

To raczej jakiś bełkot a nie

To raczej jakiś bełkot a nie fakty. Ten portal jest przepełniony teoriami spiskowymi pomieszanymi z publikacjami popularnonaukowymi, by tym pierwszym nadać znaczenie, którego nie mają... Wiadomo, że USA ma swoje własną politykę i w ich szczerą przyjaźń nie ma co wierzyć, jednak trudno posądzać ich o tak ewidentnie idiotyczne posunięcia... To dałoby efekty przeciwne do oczekiwanych...

Portret użytkownika euklides

Ile razy można tłumaczyć, że

Ile razy można tłumaczyć, że określenie "teoria spiskowa" ma taki sens jak "teoria względna" (zamiast "teoria względności"). TEORIA SPISKU. Cała historia składa się ze spisków i tylko idiota może to zanegować i powiedzieć, że spiski nie mają znaczenia. Do niedawna cała sprawa roszczeń żydowskich była ukryta przed publiką, a tych którzy podnosili ten temat nazywano wariatami.

Strony

Skomentuj