Polski rząd w panice i w ostatnim momencie odwołał niejawne negocjacje z Izraelem w sprawie bezspadkowych roszczeń

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wczoraj w sieciach społecznościowych lotem błyskawicy rozprzestrzeniła się informacja, że do Polski przyjedzie dzisiaj specjalna ekipa dyplomatów z Izraela, którzy mają w planach dokonanie ustaleń w sprawie spłaty bezspadkowych roszczeń żydowskich. Długo udawano, że to nieprawda, ale ostatecznie okazało się, że jest wręcz przeciwnie.

 

Polskie władze, wykorzystując swoich wiernych propagandystów, usiłowały sprawę zatuszować, sugerując, że to fake news. Jednak ze względu na to, że kolejne izraelskie portale zaczęły potwierdzać wizytę, wyśmiewając, że polscy politycy to ukrywają, w panice, dosłownie na pół godziny przed północą, nagle odwołano wizytę.

Co więcej, potwierdzono, że strona żydowska rzeczywiście chciała rozmawiać o realizacji ustawy 447. Szokujące jest to, że gdyby nie izraelskie media nie wiedzielibyśmy nawet, że nasze władze dogadują się z Żydami w tej sprawie.

Zresztą to ostatnio tradycja, że Polacy dowiadują się o tym co wyprawia polskojęzyczny rząd, z mediów zagranicznych. O tym, że przedstawiciele polskiego rządu zapraszają setki tysięcy imigrantów z Filipin, Uzbekistanu czy Bangladeszu, dowiedzieliśmy się również z prasy filipińskiej czy uzbeckiej. Ciekawe co jeszcze pozostajenukryte i czym mas jeszcze zaskoczą nasi władcy.

Obserwując nerwową reakcję prorządowych mediów oczywistą jest konkluzja,że temat ustawy 447 jest dla rządzących wyjątkowo niewygodny. Bynajmniej nie jest tak dlatego, że te roszczenia żydowskie do bezspadkowego majątku obywateli polskich narodowość żydowskiej, nam nie zagrażają. Wręcz przeciwnie, to bezpośredni dowód, że to fałszywa narracja mająca ukryć największe niebezpieczeństwo dla naszej ojczyzny od 70 lat.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika emma57

Gady nie popuszczą, planują

Gady nie popuszczą, planują skok od lat.  Czym się kierują - nie tylko chęcią zysku.  Ich mentalność - a doskonale rozeznają się w tym (z oczywistych względów) nasi polskojęzyczni decydenci - uzasadnia głos nienawiści - a mianowicie że przecież mienie (nieruchomość), uświęcone kiedyś zaleganiem w rękach czosnka, nie może być kalane posiadaniem przez goja.  

Nie mogą skorzystać z drogi sądowej, bo nie ma takiego prawa, aby organizacja wyznaniowa "dziedziczyła" po obcych ludziach - na zasadzie plemiennej.  

Jesteśmy ugotowani, bo - jak się wydaje - te absurdalne roszczenia  są rozumiane i akceptowane przez "naszych na stołkach".  Jedyny sposób - jak sądzę - to obrzydzić hałatowi daną nieruchomość, po którą wyciąga szpon.  Trzeba skonkretyzować pasożytnicze roszczenie, spojrzeć w daną księgę wieczystą i ustalić, w jaki sposób nieruchomość znalazła się w rękach osoby niechrześcijańskiej - czy aby legalnie (wiele przypadków przejęcia mienia po osobie zadenuncjowanej zaborcy), czy nieruchomość miała czystą hipotekę (częstokroć zadłużali ziemię i uciekali bez spłaty), itp.

Trochę wysiłku i będzie dobrze. Byleby ktoś inny nie rzucał nam kłód pod nogi i pokątnie nie knował.

Portret użytkownika inzynier magister

szykują wielką grabież i po

szykują wielką grabież i po wyborach będą jeszcze mocniej atakować ! zagrożenie jest straszliwe ! chcązająć całe państwo i staniemy sięniewonikami ! "Gideon Taylor, przewodniczący Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego (WJRO) skomentował w poniedziałek decyzję Polski o odwołaniu wizyty izraelskiej delegacji w sprawie zamiaru podniesienia kwestii restytucji żydowskich nieruchomości.- Jesteśmy rozczarowani tonem i językiem używanym w Polsce w ostatnich tygodniach w sprawie zwrotu mienia – mówił Taylor w poniedziałek.- Nieżydowscy i żydowscy właściciele nieruchomości czekali wiele lat, by Polska wreszcie zapewniła im sprawiedliwość. Problem ten nie dotyczy niemieckich konfiskat nazistów podczas okupacji Polski. Chodzi o majątek, który następnie został upaństwowiony przez polskich komunistów, a który nadal przynosi korzyści polskiej gospodarce - kontynuował.- Polski rząd wprowadził projekt ustawy, aby rozwiązać ten problem ponad rok temu. Kwestia ta jest szczególnie ważna dla ocalałych z Holokaustu i ich rodzin, których własność została najpierw przejęta przez niemieckich nazistów, a następnie przez komunistyczną Polskę. Mamy nadzieję na wznowienie dialogu z Polską, aby mogła rozwiązać tę historyczną niesprawiedliwość. WJRO docenia wieloletnią troskę Izraela i Stanów Zjednoczonych, a także innych krajów, w tej kwestii - podsumował.Taylor mówiąc o „trosce innych krajów” miał na myśli także Wielką Brytanię. Kilka dni temu w Izbie Lordów baronesa Ruth Deech oskarżyła Polskę o „samowolne zajęcie nieruchomości trzech milionów ofiar”.Baronowa Ruth Deech powiedziała w debacie Izby Lordów w zeszłym tygodniu, że Polska jest „najbardziej skandalicznym przestępcą”, jeśli chodzi o zwrot sztuki zrabowanej przez nazistów.Przekonywała, że ​​kraj „bezprawnie zajął majątek trzech milionów ofiar nazistów.” - To jedyny taki kraj we współczesnej Europie, który odmówił ustanowienia systemu odszkodowań, okazując tym samym nonszalanckie podejścia do rządów prawa i europejskich zobowiązań – grzmiała w wyższej Izbie brytyjskiego parlamentu.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Stefan Wielki

Nie po to Żydzi spisali ponad

Nie po to Żydzi spisali ponad 5 tys. nieruchomości w Polsce, nie po to uruchomiono trwającą już kilka lat nagonkę na Polskę w światowych mediach, żeby teraz się mieli odpieprzyć, bo jeden z drugim powiedzieli na pikniku przy kiełbasie, że nas to nie dotyczy. Z kogo oni robią durniów? Jeśli ta kobieta, co wcześniej pozowała do okładek płyt zespołu Iron Maiden twierdzi, że 447 to w sumie nie problem, oznacza to, że mają deal z PIS-em, a teraz po prostu boją się, aby ten PIS nie przerżnął wyborów. Po odwołaniu delegacji z Izraela normalnie rozległby się skowyt tamtejszego MSZ, oskarżenia o atysemityzm i tym podobne, jednak jest cisza. To oznacza, że mają potajemny deal i nie chcą PIS-u pogrążyć. Może ta Konfederacja nie jest ideałem, ale w tej chwili nie ma alternatywy, muszą wejść do Sejmu, aby PIS samowolnie nie mógł rządzić i nas po prostu sprzedać. A wyzwiskami od ruskich troli, których obrzucają w TVP prawdziwych patriotów, zaniepokojonych sytuacją swojej Ojczyzny, sprawili,, że przynajmniej ja straciłem do PIS resztki sympatii, którą kiedyś miałem.

Portret użytkownika Max 1983

O kurde jak miło wejść na ten

O kurde jak miło wejść na ten portal i zobaczyć że istnieje coś poza pedofilia w kościele!!!Media dostały prawdziwej sraczki w tej kwestii .Czemu pisze o tym pod tym tematem??Bo jak widac ta histeryczna reakcja na materiał Sekielskiego nie może być przypadkowa.Sam jako antyklerykał oczywiście mam odrobinę satysfakcji, ale tez bawi mnie i obrzydza jednoczesnie ta hipokryzja.

Przez lata interesując się tematem czytalem choćby "Fakty i Mity" tak tak te wyklęte "Fakty i Mity"sprowadzone do poziomu szamba, zwłaszcza przez tych którzy nawet jednego numeru nie przeczytali.Przypadki przedstawione przez pana Seksielskiego....i tysiące innych były mi znane już 10 lat temu!!!!!!.Pan Seksielski wyważył....otwarte drzwi, spijając śmietankę po cięzkiej pracy wieloletniej róznych mało znanych dziennikarzy, którzy o tym wszystkim pisali w czasach gdy to wymagało odwagi.Przepłacali to atakami na siebie ,byciem opluwanymi ,często Persona non grata w środowisku dziennikarskim, a są tez przypadki niszczenia im życia i wsadzania do więźień bo zadarli z biskupami.

Wtedy prokuratura nie ruszała do boju ,nie zmieniano na kolanie prawa, różne Olejniki i Lisy nie ruszały na wojnę z Kościołem ,siedzieli cicho.A dziś szok niedowierzanie ,naprawdę to miało miejsce??Biskupi kryli przenosili na inne parafie.....mam sie zsikać ze śmiechu czy zwymiotować z obrzydzenia???

Tak więc ta zorganizowana akcja ma na celu przykrycie czegoś bardzo waznego ,z tego co tu piszecie od dawna to może być wlasnie ta sprawa roszczeń Żydowskich.

PS.Pedofilia rzecz straszna ,trzeba z nią walczyć mam nadzieje że każdy zrozumiał co napisałem, nikogo nie bronię zwłaszcza księży ,tylko wiem jak się to skończy.Działania pokazowe a potem powrót do starcyh praktyk.

Już pan Kaczyński zapowiedział ze jednym z elementow walki z pedofilią będzie podniesienie wieku możliwego współżycia seksualnego z osobami nieletnimi który dziś wynosi 15 lat.Może i warto o tym rozmawiać, ale co się to ma do pedofilii??Zaraz usłysze że jak 20 letni chłopak na domówce "zarwie" 16-stke to jest pedofil.No i tak to będzie wyglądało, ci ktorzy macają 7-latki i ci którzy ich kryją dalej będa nietykalni, a zamykać będa dzieciaki na imprezach.Swoja drogą jeśli słowa Kaczyńskiego wejdą w życie i nagle 17 latki staną się niewinnymi dziecmi to powstanie ciekawy paradoks.Np mam kuzynke ktora ma 17 lat i 23 letniego chłopaka,obecnie to normalna para ,ale po zmianie prawa on jeśli ją dotknie ....to będzie pedofilem::)????

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Portret użytkownika Max 1983

Mała poprawka w dwóch

Mała poprawka w dwóch miejscach przez przypadek z pana Sekielskiego zrobiłem Seksielskiego.A druga sprawa zdaję się że wiek ma byc podniesiony jednak z 15 na 16, a nie 18 ,taką minimalną zmianę uważam za wmiarę logiczną i wzasadzie nic do niej nie mam.

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Portret użytkownika stwórca

A może z 15 podwyższyć na 20,

A może z 15 podwyższyć na 20, wtedy się okaże ilu jest pedofilów w Polsce. Jak szaleć to szaleć. A tak swoją drogą, ciekawe co miała na myśli Natura lub dla niektórych Bóg, tworząc menstruację w tak młodym wieku człowieka. I w ogóle jak to jest możliwe, że Natura przetrwała setki milionów lat bez interwencji inteligentnego człowieka?

Portret użytkownika kuk kulu

komunikaty Sekielskiego,

komunikaty Sekielskiego, które są – w mojej ocenie – elementem strategii wyborczej, składają się na całość podzieloną na dwie części - krytykę hierarchii i krytykę Jana Pawła II. Losy ludzi skrzywdzonych przez księży pedofilów są wyłącznie pretekstem do tego, by taki atak przeprowadzić przed wyborami, a przez to zaktywizować środowiska skrajnie lewicowe, niechętne Kościołowi, myślące emocjami i tymi emocjami żyjące. Tylko one bowiem mogą zwiększyć frekwencję wyborczą i zdecydować o zwycięstwie opozycji. Pokusa, by stanąć po stronie skrzywdzonych przeciwko krzywdzicielom należy do rzędu pokus podstawowych i w zasadzie jest nie do zwalczenia. Poza tym ma właściwości uzależniające, o czym wyraźnie jest mowa w filmie Sekielskiego. Figura zaś sprawiedliwego mściciela to jest jeden z najważniejszych narracyjnych chwytów propagandowych, z którymi nijak walczyć nie można. Cała bowiem kultura masowa opiera się na takim właśnie schemacie – demonstrujmy współczucie odbierając bogatym i dając biednym. Bogatym odbiera się – w zależności kim są – pieniądze, albo poczucie bez...''

http://gabriel-maciejewski.szkolanawigatorow.pl/strategia-na-sekielskiego

Strony

Skomentuj