Delegacja z Izraela przylatuje do Polski na rozmowy w sprawie bezspadkowego mienia żydowskiego

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Sprawy nabierają tempa i według najnowszych doniesień dziennikarzy izraelskich, do Polski przybędzie delegacja z Izraela, która odbędzie szereg spotkań w sprawie dokonania ustaleń odnośnie realizacji przez Polskę bezspadkowych roszczeń żydowskich gwarantowanych przez amerykańską  ustawę 447.

 

Informacja o podróży notabli z Izraela pojawiła się już w izraelskich mediach zatem można zaryzykować twierdzenie, że wizytacja ta została potwierdzona. Nie wiadomo jaki jest cel wizyty izraelskich polityków, ale można podejrzewać, że ma to związek z bezspadkowym mieniem po Polakach narodowości żydowskiej, którzy zginęli podczas II wojny światowej.

 

Do Polski przyleci delegacja izraelskiego Ministerstwa ds. Równości Społecznej, z dyrektorem generalnym ministerstwa Avi Cohen-Skali na czele. Według źródeł izraelskich odbędą się serię spotkań z przedstawicielami polskiego rządu na temat zwrotu majątku należącego do obywateli polskich narodowości żydowskiej.

Przypomnijmy, że wczoraj w Warszawie przeciwko plemiennym roszczeniom protestowało ponad 20 tysięcy osób i ani TVP ani TVN nie zauważyły tego faktu i nie uznały tego wydarzenia za wartego nawet kilkusekundowej wzmianki. Oficjalna narracja PiS, wedle której temat ustawy 447 nas jako zagrożenia jest wyolbrzymiony, właśnie legła w gruzach.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika MINOTAUR

Powinno stworzyc pochodna

Powinno stworzyc pochodna ustawy 447. Rzeznicy z Rzeznipospolitej Polskiej powinni zabronic wszystkim ktorzy wyjechali z rzezni zeby sobie godnie zyc i nie doposcic ich do  roszczen z tytulu ponizania, gnojenia, wyzysku i szantazu wymiarem sprawiedliwosci z bezposrednim zakazem delikwentom zadan odszkodowan  od rzeznipospolitej polskiej w Strasburgu. Hanba Rzeczypospolitej!!! Hanba

Portret użytkownika Lisek

Pan Jackowski przepowiedział,

Pan Jackowski przepowiedział, że rząd Polski zostanie bardzo mocno skrytykowany przez USA i Izrael ( a nasze stosunki bardzo się oziębią ) za odmowe wypłat odszkodowań z tytułu 447 co jest już niemal pewne jak faktycznie wywalą delegację Izraela która tu leci po $$$$ a następnie wybuchnie konflikt w którym pomimo sprzeciwu społeczeństwa poprą USA i Izrael... Wszystko niestety zaczyna się składać w jedną całość..

Strony

Skomentuj