Narodowa manifestacja przeciwko bezspadkowym roszczeniom żydowskim pozostała niezauważona przez media Okrągłego Stołu

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Gdy przez centrum Warszawy maszeruje 20 tysięcy Polaków, którzy chcą zamanifestować  swój sprzeciw wobec bezprawnych, bezspadkowych roszczeń żydowskich,  a media głównego nurtu rytualnie tego nie zauważają, oznacza to, że coś się dzieje w narodzie i bardzo przeraża to naszych obecnych władców.

 

30 lat po rzekomym upadku PRL znaleźliśmy się w sytuacji, która ów PRL do złudzenia przypomina. Oficjalnie mamy wolność słowa, pluralizm, wolne media i nieskrępowane swobody w wyrażaniu własnych opinii politycznych. W praktyce jednak wszystko to są złudzenia. Nie ma ani wolności słowa, pani pluralizmu, media są  przeważnie od kogoś zależne, a wyrażanie własnych opinii jest czymś  bardzo niebezpiecznym.

 

 Doszliśmy do tego, że media rytualnie nie zauważają wielkiej manifestacji Narodowej zorganizowanej przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, która miała na celu zwrócenie uwagi na problem amerykański ustawy 447, która de facto zobowiązuje Stany Zjednoczone do windykacji bezspadkowych, plemiennych roszczeń żydowskich.

Jest to raczej oczywiste, że o ile istnieją jakieś nieruchomości, które mają jakichś spadkobierców, powinny one zostać zwrócone. Ważna jest w tym kontekście również kwestia tego czy te nieruchomości nie są obciążone niespłaconym kredytem. Przy tym nie ma znaczenia czy spadkobiercą jest Polak, Ukrainiec, Litwin czy Żyd. Każdemu właścicielowi po prostu należy się przynajmniej jakaś rekompensata.

 

Jednak to czym mamy do czynienia w przypadku ustawy 447 nie można nazwać cywilizowanym roszczeniem opartym na gruncie prawa rzymskiego. Dziedziczenie plemienne nie występuje w żadnej znanej nam kulturze prawnej. Nieruchomości bez dziedziczących zawsze przechodzą po prostu na Skarb Państwa. 

 

Właśnie z tym nie mogą się  pogodzić środowisko żydowskie, które wy liczyły, że Polska jest im wina ponad 300 miliardów dolarów za mienię Żydów, którzy zginęli w Holokauście nie pozostawiając potomków. Mimo, że brak podstawy prawnej takiego dyktatu, fakt że spłatą tych roszczeń zajmuje się najpotężniejszy kraj świata, przed którym na dodatek nasza ojczyzna cały czas się płaszczy. Powoduje to, że można mieć obawy, czy Polska ugnie się pod naciskiem dyplomacji amerykańskiej i czy zgodnie z ich oczekiwaniami przygotowana zostanie stosowna ustawa, która da podstawę prawną do realizacji tych roszczeń.

Rytualne i wspólne przemilczenie dzisiejszego marszu przeciw ustawie 447, i to zarówno przez media PiS jak i PO, dowodzi tylko tego jak bardzo niewygodny jest to temat dla tych polskojęzycznych polityków. Trzeba przyznać, że propagandyści partii PiS stają się obecnie coraz bardziej agresywni w stosunku do protestujących przeciw ustawię 447, już domyślnie nazywając wszystkich protestujących "ruskimi agentami". 

 

Wszystko to dzieje się już po ujawnieniu notatki polskiego MSZ wskazującej na to, że Polska spłaci bezspadkowe roszczenia organizacji żydowskich, ale dopiero po wyborach. Do tego czasu w mediach trwa konsekwentne duraczenie i przemilczanie spraw istotnych przy jednoczesnym rozdmuchiwaniu do poziomu absurdu, bzdur, byle tylko ukryć prawdę, tak jak w przypafdku zagrożenia odszkodowaniami wynikającymi wprost z ustawy 447.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika MiamiVibe

Tu się zgodzę z Tobą Medium.

Tu się zgodzę z Tobą Medium. Możliwe także że wszelkie światła, tunele, uczucie miłości, widok zmarłych krewnych, widok jezusów, allachów czy maryjów to po prostu wytwór nieznanej nam technologii mającej za cel ściągnąć nas w powyższy tunel, wyczyścić pamięć i władować w nowe cielesne naczynie aby ponownie zasilać ,,matrix". Oczywiście nie uważam tego za jakiś pewnik, ale trzeba mieć się na baczności we wszystkim, bo szczerze to, nic już nie jest takie, za jakie uważaliśmy to kiedyś.

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika Medium

A to się koledzy zaperzyli!

A to się koledzy zaperzyli! Spróbuję was rozsądzić.

Ideowo Kangur ma rację, lecz tak naprawdę licytujecie sie na wasze pozycje urodzeniowe Jowisza. Jowisz jak fortuna, kołem sie toczy raz na 12 lat lat nawiedzając kazdy znak zodiaku. Jeden rodzi się przy mocnej pozycji Jowisza, inny przy słabszej.

Mogę tu wspomnieć o AMR, tu Jowisz w Skorpionie, a zatem pod władzą Marsa (siły i techniki) i Plutona (głębokiej woli i odrodzenia jak feniks). 

Przekonałam?

Portret użytkownika Medium

Nieprawda, jego źródła wiary

Nieprawda, jego źródła wiary leżą głębiej. Teraz mamy Jowisza w godności, w swoim znaku, czyli w Strzelcu. Przedstawiciele Bliźniąt winni pamiętać, że jest to pozycja najbardziej oddalona od ich urodzeniowego Słońca, czyli mamy opozycję Wink

Nic nie jest takie proste, jak się z pozoru wydaje.

Portret użytkownika Kangur.

Nie zrozumiałeś...gdy masz

Nie zrozumiałeś...gdy masz wiarę, jeszcze zanim zacznie się bitwa, juz w połowie jesteś wygranym...ilu husarzy wystarczyło, by pokonać wielotysięczną armię?

Kłuszyn 1610 rok

Armia rosyjsko-szwedzka - 25000-40000 ludzi

Hetman Żółkiewski - 2700 husarzy i 2900 piechoty...i kto przegrał pomimo ogromnej przewagi????...tak ruskie przegrały Biggrin

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika sceptyyk

 

 

pole oczyszczalo sie ostrzalem artylerri a potem ruszala husaria...

 hyh, z półprawdy złożyłes gównoprawdę... A teraz napiszemy jak było - Husaria, wyczekiwała do czasu aż przeciwnik oczyścił pole przed nimi swoją artylerią... A gdy pole zostało oczyszczone, wtedy ruszała  Husaria, czynić SWOJE.   hyh, z półprawdy nie uczynisz prawdy, z półprawdy uczynisz gównoprawdę... 

Portret użytkownika Kangur.

hyh...jesteś większym debilem

hyh...jesteś większym debilem, niż myślałem krzywonosy wyznawco Jahwe demona....nawet faktów nie potrafisz odszukać, głupolu....artyleria pod Kłuszynem hahaha...oto mądrość parchatych ukrów. Smile

"Na wyprawę Żółkiewski zabrał ze sobą 2500 jazdy, 400 konnych Zaporożców, 200 piechoty i 2 lekkie działa. Ufny w swą przewagę liczebną Szujski nie wysyłał nawet podjazdów, będąc pewnym, że Żółkiewski wciąż oblega w Carewym Zajmiszczu wojska Wałujewa i Jeleckiego"

 

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika hyh

Zoofilek to moj ostatni post

Zoofilek to moj ostatni post IDIOTO do ciebie :

jazda mogła tutaj szarżować tylko przez wyrwy w mocnym płocie. Za płotem stali muszkieterzy i pikinierzy. Pierwsi strzelali z bliskiej odległości do nacierających husarzy, drudzy ranili konie. W pierwszej fazie bitwy zginęło tam około 100 żołnierzy po każdej stronie. Sytuacja uległa zmianie, gdy na miejsce nadciągnęła polska piechota wyposażona w dwa falkonety – działa artyleryjskie. Puszkarze otworzyli ogień w stronę płotów i w ten sposób za jednym zamachem zniszczyli przeszkody dla husarskich szarż i zadali bolesne straty muszkieterom. Wkrótce polska jazda ruszyła do natarcia.

Jestes tak glupi ze szkoda mi na ciebie liter. dwa dziala to artyleria...a wczesniej pole oczyszczali husarzom lekka jazda ale co ty IDIOTO mozesz wiedziec o tamtych czasach wychowany na grach w matrixie.

ZEGNAM

Strony

Skomentuj