Delegacja z Izraela przylatuje do Polski na rozmowy w sprawie bezspadkowego mienia żydowskiego

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Sprawy nabierają tempa i według najnowszych doniesień dziennikarzy izraelskich, do Polski przybędzie delegacja z Izraela, która odbędzie szereg spotkań w sprawie dokonania ustaleń odnośnie realizacji przez Polskę bezspadkowych roszczeń żydowskich gwarantowanych przez amerykańską  ustawę 447.

 

Informacja o podróży notabli z Izraela pojawiła się już w izraelskich mediach zatem można zaryzykować twierdzenie, że wizytacja ta została potwierdzona. Nie wiadomo jaki jest cel wizyty izraelskich polityków, ale można podejrzewać, że ma to związek z bezspadkowym mieniem po Polakach narodowości żydowskiej, którzy zginęli podczas II wojny światowej.

 

Do Polski przyleci delegacja izraelskiego Ministerstwa ds. Równości Społecznej, z dyrektorem generalnym ministerstwa Avi Cohen-Skali na czele. Według źródeł izraelskich odbędą się serię spotkań z przedstawicielami polskiego rządu na temat zwrotu majątku należącego do obywateli polskich narodowości żydowskiej.

Przypomnijmy, że wczoraj w Warszawie przeciwko plemiennym roszczeniom protestowało ponad 20 tysięcy osób i ani TVP ani TVN nie zauważyły tego faktu i nie uznały tego wydarzenia za wartego nawet kilkusekundowej wzmianki. Oficjalna narracja PiS, wedle której temat ustawy 447 nas jako zagrożenia jest wyolbrzymiony, właśnie legła w gruzach.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Gerwazy cięty na zdrajców

Odwołali przylot do Warszawy.

Odwołali przylot do Warszawy. Widać po wybrykach na antyirańskiej i antypolskiej konferencji na Walentynki, uznali, że trochę przeholowali z opluwaniem Polski.Widac marsz przeciw 447 trochę dał do myślenia.  Czyli pewnie doszli do wniosku, że ZBYTNIO SIE PRZEDWCZEŚNIE ODKRYLI z zamiarami. No i teraz - na teraz musieli skorygować plan i wydumac inną "mądrość" etapu. Nawet ten gangster Pompeo odwołał wizytę w Moskwie. Za bardzo śmierdzi to wszystko i 447 i paktem Netanjahu-Putin i powtórka podwójnej zdrady Polski  9 maja  - jeden podpisał w Waszyngtonie, drugi zblatował dumnie z Beniaminkiem na Kremlu. Oczywiście JUŻ PO wyborach - najpierw majowych, a potem jesiennych - sprawy rabowania Polski z towarzyszami z OBU stron naraz - ruszą dla Wielkiego Brata z kopyta podwójnym tempem. Dla nadrobienia "zaległości"...

Portret użytkownika hyh

Gerwazy jestes chyba zbyt

Gerwazy jestes chyba zbyt naiwni , kto Ci powie ,ze przyleca i wyleca? Musialbys miec znajomych w ministerstwie albo na wszystkich lotniskach. Wystarczy ze posledz jak ministerek wyjezdza na Ukraine i tam sie spotkaja.

 

Portret użytkownika Uther Lightbringer

To jak potraktowano tę

To jak potraktowano tę doktorantkę, to jest kolejny smutny przykład tego, że na uczelniach nie liczy się obiektywna prawda, lecz chore ideologie, promowanie stereotypów i zakrzywianie obrazu rzeczywistości. W wielu przypadkach wykładowcy, patrzą się na to, jakie poglądy mają studenci i jaką partię popierają. Wiem to z własnego doświadczenia, bo sam kilka razy tego doświadczyłem, będąc studentem.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj