Narodowa manifestacja przeciwko bezspadkowym roszczeniom żydowskim pozostała niezauważona przez media Okrągłego Stołu

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Gdy przez centrum Warszawy maszeruje 20 tysięcy Polaków, którzy chcą zamanifestować  swój sprzeciw wobec bezprawnych, bezspadkowych roszczeń żydowskich,  a media głównego nurtu rytualnie tego nie zauważają, oznacza to, że coś się dzieje w narodzie i bardzo przeraża to naszych obecnych władców.

 

30 lat po rzekomym upadku PRL znaleźliśmy się w sytuacji, która ów PRL do złudzenia przypomina. Oficjalnie mamy wolność słowa, pluralizm, wolne media i nieskrępowane swobody w wyrażaniu własnych opinii politycznych. W praktyce jednak wszystko to są złudzenia. Nie ma ani wolności słowa, pani pluralizmu, media są  przeważnie od kogoś zależne, a wyrażanie własnych opinii jest czymś  bardzo niebezpiecznym.

 

 Doszliśmy do tego, że media rytualnie nie zauważają wielkiej manifestacji Narodowej zorganizowanej przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, która miała na celu zwrócenie uwagi na problem amerykański ustawy 447, która de facto zobowiązuje Stany Zjednoczone do windykacji bezspadkowych, plemiennych roszczeń żydowskich.

Jest to raczej oczywiste, że o ile istnieją jakieś nieruchomości, które mają jakichś spadkobierców, powinny one zostać zwrócone. Ważna jest w tym kontekście również kwestia tego czy te nieruchomości nie są obciążone niespłaconym kredytem. Przy tym nie ma znaczenia czy spadkobiercą jest Polak, Ukrainiec, Litwin czy Żyd. Każdemu właścicielowi po prostu należy się przynajmniej jakaś rekompensata.

 

Jednak to czym mamy do czynienia w przypadku ustawy 447 nie można nazwać cywilizowanym roszczeniem opartym na gruncie prawa rzymskiego. Dziedziczenie plemienne nie występuje w żadnej znanej nam kulturze prawnej. Nieruchomości bez dziedziczących zawsze przechodzą po prostu na Skarb Państwa. 

 

Właśnie z tym nie mogą się  pogodzić środowisko żydowskie, które wy liczyły, że Polska jest im wina ponad 300 miliardów dolarów za mienię Żydów, którzy zginęli w Holokauście nie pozostawiając potomków. Mimo, że brak podstawy prawnej takiego dyktatu, fakt że spłatą tych roszczeń zajmuje się najpotężniejszy kraj świata, przed którym na dodatek nasza ojczyzna cały czas się płaszczy. Powoduje to, że można mieć obawy, czy Polska ugnie się pod naciskiem dyplomacji amerykańskiej i czy zgodnie z ich oczekiwaniami przygotowana zostanie stosowna ustawa, która da podstawę prawną do realizacji tych roszczeń.

Rytualne i wspólne przemilczenie dzisiejszego marszu przeciw ustawie 447, i to zarówno przez media PiS jak i PO, dowodzi tylko tego jak bardzo niewygodny jest to temat dla tych polskojęzycznych polityków. Trzeba przyznać, że propagandyści partii PiS stają się obecnie coraz bardziej agresywni w stosunku do protestujących przeciw ustawię 447, już domyślnie nazywając wszystkich protestujących "ruskimi agentami". 

 

Wszystko to dzieje się już po ujawnieniu notatki polskiego MSZ wskazującej na to, że Polska spłaci bezspadkowe roszczenia organizacji żydowskich, ale dopiero po wyborach. Do tego czasu w mediach trwa konsekwentne duraczenie i przemilczanie spraw istotnych przy jednoczesnym rozdmuchiwaniu do poziomu absurdu, bzdur, byle tylko ukryć prawdę, tak jak w przypafdku zagrożenia odszkodowaniami wynikającymi wprost z ustawy 447.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika sceptyyk

 Hm  Jak Ty mnie Mr. Kangur

 Hm  Smile Jak Ty mnie Mr. Kangur zaimponowałeś z TĄ BOGURODZICĄ  :)  Kolejne SEDNO w Twoim przekazie  :)  Piszesz: 

i śpiewali Bogurodzicę i być może dzięki temu - wygrywali ...

  Mr. Kangur, tu nie ma   "być może"    tu jest pewność! Czym jest BOGURODZICA? Dlaczego była śpiewana przed walką, przed śmiercią?... Przypominała WOJOM,  za czyje życia będą walczli... W tym śpiewie były ich matki, żony, dzieci, za ziemie ojców... W wyśpiewaniu Bogurodzicy przed walką, przed śmiercią, zawarte są wszystkie te wartośći, które od zawsze tkwią w naszych serduchach (to nas odróżnia od żydostwa, dla którego rodzina jest niczym, które to żydostwo nigdy nie miało ojczyzny i mieć nie będzie...) Tym była dla nich Bogurodzica przed walką - przywołaniem wszystkiego co kochali i nabraniem siły i ducha do walki. Ten wzmocniony duch i ta miłość, pomagała im zwyciężać wrogów i ocalić naszą rodzinną mowę dla nas i kolejnych pokoleń.                                                                                                Kolejne sedno Mr. Kangur - jak Ty mnie teraz zaimponowałeś...   :)                                                          PS: Mr. Kangur, Całość  duchowego przekazu Bogurodzicy, jest spójna z wiarą naszych przodków ARIÓW.... Do tego wrócimy innym razem...  :)  Pozdrówka i tak 3maj - wal sednem prosto w ryje Smile

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

żadne sedno sceptyku... Jakby

żadne sedno sceptyku... Jakby śpewali ku czci Swaroga, też by wygrali.... Każda pieśń jednoczy i daje siłę i tak i banderowcy śpiewali ku czci Bandery.. Ty naprawdę wierzysz w niepokalane poczęcie hipokryto? Lub Ty kankgurku? śmieszni jesteście... Niby umysły światłe a ciemnota na umyśle i duszy zatrutej kłamstwem "świętym"

Portret użytkownika sceptyyk

AMR, zamiast alkocholizować

AMR, zamiast alkocholizować się od rana tanią czeską wódą, powinieneś czytać, czytać, czytać i przyswajać wiedzę... Ale Ty - AMR, wolisz alkocholizować się od rana tanią czeską wódą i nie wiesz o tym, że pieśń bojowa naszych przodków, skierowana była do BIAŁOBOGI. To z BIAŁOBOGI, uczynili urzędnicy KK Bogurodzicę. Zapiski słów do Bogurodzicy, pochodzą od klechów KK i nikt dokładnie nie zna prawdziwej treści tej pieśni. Wiadomo jedynie że od niepamiętnych czasów, nasi przodkowie przed bitwą, nucili hymny do BIAŁOBOGI, do matczynej miłośći, do tego co ARIOWIE-SŁOWIANIE ukochali najbardziej... Ale Ty tego nie wiesz AMR, ponieważ od czytania wolisz tanią poranną czeską wódę... 

Portret użytkownika sceptyyk

Koleżanko Medium, obrzuciłaś

Koleżanko Medium, obrzuciłaś mnie gównem i piszesz sobie ot tak - przepraszam, nie było sprawy?... Koleżanko Medium, skoro rozmiar Twojego wibratora, powoduje u Ciebie jedynie "powierzchowne wrażenia" i sranie wokoło siebie, to pomyśl nad wymianą wibratora na większy... Pomyśl koleżanko Medium nad większym wibratorem - ten większy, zaskutkuje "głębokimi wrażeniami" i powstrzyma u Ciebie sraczkę...

Portret użytkownika Kangur.

banderowcy śpiewali ku czci

banderowcy śpiewali ku czci Bandery

...i następny przykład do pupy, bandra nie był Bogiem Biggrin ... i jaką masz pewność, że Bogurodzica nie była Pieśnią Słowian, tylko pasożydy przerobiły ja na potrzeby kościoła??? hmmm??? nie wiesz, i nawet o tym nie pomyślałeś.

Każda pieśń jednoczy i daje siłę

nie każda, myślisz, że jakby pedalstwo szło do boju z jakąś pieśnią disco polo na ryjach, też by wygrali????...no chyba że przeciwnik by ze śmiechu skonał.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika sceptyyk

 :) Wyprzedziłem Cię o kilka

 :) Wyprzedziłem Cię o kilka sek...  :)   Skoro AMR, wie co śpiewali banderowcy przed mordowaniem Polaków tzn, że był pomiędzy nimi, lub z nich się wywodzi... Na jego banderowski rodowód może wskazywać jego nienawiść do Polski i Polaków. Nienawiść do wszystkiego co jest z Polskością związane... Po owocach ich poznacie... Połączenie nienawiści z alkocholizowaniem się tanią czeską wódą, daje to  co on wypisuje.  Itp Itd...

 

Strony

Skomentuj