Narodowa manifestacja przeciwko bezspadkowym roszczeniom żydowskim pozostała niezauważona przez media Okrągłego Stołu

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Gdy przez centrum Warszawy maszeruje 20 tysięcy Polaków, którzy chcą zamanifestować  swój sprzeciw wobec bezprawnych, bezspadkowych roszczeń żydowskich,  a media głównego nurtu rytualnie tego nie zauważają, oznacza to, że coś się dzieje w narodzie i bardzo przeraża to naszych obecnych władców.

 

30 lat po rzekomym upadku PRL znaleźliśmy się w sytuacji, która ów PRL do złudzenia przypomina. Oficjalnie mamy wolność słowa, pluralizm, wolne media i nieskrępowane swobody w wyrażaniu własnych opinii politycznych. W praktyce jednak wszystko to są złudzenia. Nie ma ani wolności słowa, pani pluralizmu, media są  przeważnie od kogoś zależne, a wyrażanie własnych opinii jest czymś  bardzo niebezpiecznym.

 

 Doszliśmy do tego, że media rytualnie nie zauważają wielkiej manifestacji Narodowej zorganizowanej przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, która miała na celu zwrócenie uwagi na problem amerykański ustawy 447, która de facto zobowiązuje Stany Zjednoczone do windykacji bezspadkowych, plemiennych roszczeń żydowskich.

Jest to raczej oczywiste, że o ile istnieją jakieś nieruchomości, które mają jakichś spadkobierców, powinny one zostać zwrócone. Ważna jest w tym kontekście również kwestia tego czy te nieruchomości nie są obciążone niespłaconym kredytem. Przy tym nie ma znaczenia czy spadkobiercą jest Polak, Ukrainiec, Litwin czy Żyd. Każdemu właścicielowi po prostu należy się przynajmniej jakaś rekompensata.

 

Jednak to czym mamy do czynienia w przypadku ustawy 447 nie można nazwać cywilizowanym roszczeniem opartym na gruncie prawa rzymskiego. Dziedziczenie plemienne nie występuje w żadnej znanej nam kulturze prawnej. Nieruchomości bez dziedziczących zawsze przechodzą po prostu na Skarb Państwa. 

 

Właśnie z tym nie mogą się  pogodzić środowisko żydowskie, które wy liczyły, że Polska jest im wina ponad 300 miliardów dolarów za mienię Żydów, którzy zginęli w Holokauście nie pozostawiając potomków. Mimo, że brak podstawy prawnej takiego dyktatu, fakt że spłatą tych roszczeń zajmuje się najpotężniejszy kraj świata, przed którym na dodatek nasza ojczyzna cały czas się płaszczy. Powoduje to, że można mieć obawy, czy Polska ugnie się pod naciskiem dyplomacji amerykańskiej i czy zgodnie z ich oczekiwaniami przygotowana zostanie stosowna ustawa, która da podstawę prawną do realizacji tych roszczeń.

Rytualne i wspólne przemilczenie dzisiejszego marszu przeciw ustawie 447, i to zarówno przez media PiS jak i PO, dowodzi tylko tego jak bardzo niewygodny jest to temat dla tych polskojęzycznych polityków. Trzeba przyznać, że propagandyści partii PiS stają się obecnie coraz bardziej agresywni w stosunku do protestujących przeciw ustawię 447, już domyślnie nazywając wszystkich protestujących "ruskimi agentami". 

 

Wszystko to dzieje się już po ujawnieniu notatki polskiego MSZ wskazującej na to, że Polska spłaci bezspadkowe roszczenia organizacji żydowskich, ale dopiero po wyborach. Do tego czasu w mediach trwa konsekwentne duraczenie i przemilczanie spraw istotnych przy jednoczesnym rozdmuchiwaniu do poziomu absurdu, bzdur, byle tylko ukryć prawdę, tak jak w przypafdku zagrożenia odszkodowaniami wynikającymi wprost z ustawy 447.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika baca

no to napisz co Richard

no to napisz co Richard Czarnecki zrobił dla Polski i dla Polaków, są jakieś jego osiągnięcia?

bo ja pamiętam tylko że coś z dziewięć razy zmieniał on partie tak więc poglądy ma bardzo elastyczne...

no i cóż on dla tej Polski takiego dokonał, bo był chyba we wszystkich partiach politycznych?

 

Portret użytkownika Medium

Słuchaj kuba8131, jeśli jeden

Słuchaj kuba8131, jeśli jeden z braci bliźniąt dopuścił się udokumentowanej zdrady stanu, to jaka jest gwarancja, że drugi będzie dużo lepszy?

Ja wciąż przyrównuję sytuację w Polsce do rosyjskiej. Może dlatego, że jestem dalekowidzem Biggrin W każdym razie lepiej rozeznaję się w postawie rosyjskich polityków niż polskich. Zdaję sobie sprawę, że porządni ludzie w partii często mają związane ręce. Jednakże nie widzę prób nawiązania łączności z narodem. Jeśli takowe próby są, koniecznie linkuj.

Przykład rosyjski: https://youtu.be/2CgSRUXFAxo

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika hyh

A Ja wierze Kubus ze

A Ja wierze Kubus ze skonczysz jak oni patrzac sobie nawzajem w oczy lub w oczy plutonu egzekucyjnego zlozonego z zydow z Izraela jak bedziecie juz niepotrzebni do budowania Polin.

Mowiac krotko bedziecie scigani jak psy przez wszystkich bo dla zdrajcow nie ma miejsca , kazdy nawet Jankes odstrzeli ci ten glupi lep...

Portret użytkownika finktank

W latach 1939-1945 nie

W latach 1939-1945 nie istniało pańswto Izreal, więc wszyscy którzy zginęli w holokauście byli obywtelami Polskim , lub innych krajów, państwo Izreal powstało 3 lata po wojnie, to że oni upominają się od Polski o majątek polskich obywteli po prostu nie mieści się w głowie !

Strony

Skomentuj