Narodowa manifestacja przeciwko bezspadkowym roszczeniom żydowskim pozostała niezauważona przez media Okrągłego Stołu

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Gdy przez centrum Warszawy maszeruje 20 tysięcy Polaków, którzy chcą zamanifestować  swój sprzeciw wobec bezprawnych, bezspadkowych roszczeń żydowskich,  a media głównego nurtu rytualnie tego nie zauważają, oznacza to, że coś się dzieje w narodzie i bardzo przeraża to naszych obecnych władców.

 

30 lat po rzekomym upadku PRL znaleźliśmy się w sytuacji, która ów PRL do złudzenia przypomina. Oficjalnie mamy wolność słowa, pluralizm, wolne media i nieskrępowane swobody w wyrażaniu własnych opinii politycznych. W praktyce jednak wszystko to są złudzenia. Nie ma ani wolności słowa, pani pluralizmu, media są  przeważnie od kogoś zależne, a wyrażanie własnych opinii jest czymś  bardzo niebezpiecznym.

 

 Doszliśmy do tego, że media rytualnie nie zauważają wielkiej manifestacji Narodowej zorganizowanej przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, która miała na celu zwrócenie uwagi na problem amerykański ustawy 447, która de facto zobowiązuje Stany Zjednoczone do windykacji bezspadkowych, plemiennych roszczeń żydowskich.

Jest to raczej oczywiste, że o ile istnieją jakieś nieruchomości, które mają jakichś spadkobierców, powinny one zostać zwrócone. Ważna jest w tym kontekście również kwestia tego czy te nieruchomości nie są obciążone niespłaconym kredytem. Przy tym nie ma znaczenia czy spadkobiercą jest Polak, Ukrainiec, Litwin czy Żyd. Każdemu właścicielowi po prostu należy się przynajmniej jakaś rekompensata.

 

Jednak to czym mamy do czynienia w przypadku ustawy 447 nie można nazwać cywilizowanym roszczeniem opartym na gruncie prawa rzymskiego. Dziedziczenie plemienne nie występuje w żadnej znanej nam kulturze prawnej. Nieruchomości bez dziedziczących zawsze przechodzą po prostu na Skarb Państwa. 

 

Właśnie z tym nie mogą się  pogodzić środowisko żydowskie, które wy liczyły, że Polska jest im wina ponad 300 miliardów dolarów za mienię Żydów, którzy zginęli w Holokauście nie pozostawiając potomków. Mimo, że brak podstawy prawnej takiego dyktatu, fakt że spłatą tych roszczeń zajmuje się najpotężniejszy kraj świata, przed którym na dodatek nasza ojczyzna cały czas się płaszczy. Powoduje to, że można mieć obawy, czy Polska ugnie się pod naciskiem dyplomacji amerykańskiej i czy zgodnie z ich oczekiwaniami przygotowana zostanie stosowna ustawa, która da podstawę prawną do realizacji tych roszczeń.

Rytualne i wspólne przemilczenie dzisiejszego marszu przeciw ustawie 447, i to zarówno przez media PiS jak i PO, dowodzi tylko tego jak bardzo niewygodny jest to temat dla tych polskojęzycznych polityków. Trzeba przyznać, że propagandyści partii PiS stają się obecnie coraz bardziej agresywni w stosunku do protestujących przeciw ustawię 447, już domyślnie nazywając wszystkich protestujących "ruskimi agentami". 

 

Wszystko to dzieje się już po ujawnieniu notatki polskiego MSZ wskazującej na to, że Polska spłaci bezspadkowe roszczenia organizacji żydowskich, ale dopiero po wyborach. Do tego czasu w mediach trwa konsekwentne duraczenie i przemilczanie spraw istotnych przy jednoczesnym rozdmuchiwaniu do poziomu absurdu, bzdur, byle tylko ukryć prawdę, tak jak w przypafdku zagrożenia odszkodowaniami wynikającymi wprost z ustawy 447.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Maj

 Spłatą tych roszczeń zajmuje

 Spłatą tych roszczeń zajmuje się( najpotężniejszy kraj świata,) przed którym na dodatek nasza ojczyzna cały czas się płaszczy.Ameryka 9.834 000 km2 nie jest najpotezniejszym krajem swiata ten co pisze ten artykol niech sie wpierw nauczy Geografi. Rosja; 17.100 000 km2

Portret użytkownika ziolo.ziolo

Myslisz pojecie

Myslisz pojecie najpotezniejszy z najwiekszym.

I wychodzi na to ze Ty sie powinienes douczyc.

Potegi panstwa nie mierzy sie w powierzchni jaka zajmuje a mierzy sie glownie takimi czynnikami jak sila armii, ekonomia, wplywami na arenie miedzynarodowej itd.

Portret użytkownika kolo21

I wuj wielki zrobią. Polacy

I wuj wielki zrobią. Polacy się obudzą, jak zamieszkają na ulicy. Dlatego pis tak włazi w dupsko patolom i wykształciuchom. Starym i emerytom już nie, bo dziadek czy babcia nie będą stanowili oporu. Rodzice też nie pójdą na wojnę, pozostawiając kalekie dzieci w domach.

kolo21

Portret użytkownika Dziadek

 

 

OSTATNI AUTOBUS   10.05.2019r.

 

Wołają Niemcy, autobus już czeka

Szparagi urosły, a z tego wynika

Jedziemy po euro, bo już czas ucieka

Czekają na Polaka, Polaka niewolnika.

 

Siedzi Polak za kółkiem także kierownicy

Silnik dzisiaj dymi, jak piec krematorium

Matka dawno zmarła, dziś do niego krzyczy

Rzuć już tę robotę i siebie nie morduj.

 

Pamiętaj , co Ci mówiłam za życia

Kiedy do Bauera wywieżli do pracy

Za jedną szparagę leżałam od bicia

Bo niewolnik tyle dla nich właśnie znaczył.

 

Strzeliło w silniku, wszyscy gaz poczuli

Czyżby to Cyklon , przyjazny gaz Niemca

Kierowca taki grożny w brunatnej koszuli

Ale euro kusi, euro wciąż zanęca.

 

Zepsuta maszyna, pojazd stoi w lesie

Robol sezonowy sika pod drzewami

Klnie jak szewc kierowca, co jeszcze przyniesie

Mądry tylko pojazd, to tak między nami.

 

Rwą się telefony, Niemiec mocno krzyczy

Polskie świnie leżą a robota stoi

Baraki czekają pełne po dach pryczy

Drogi Faterlandu nie mają wyboi.

 

Spada stawka euro, jak honor Polaka

Wykrzyczana w ucho nieroba faszysty

Albo ornung będzie, albo będzie draka

Zostaniecie skreśleni na zawsze z folkslisty.

 

Naprawa skończona, jeszcze umyć dłonie

Już kierowca siedzi, jak to jest w zwyczaju

Co dalej robimy, bo naprawy koniec

Zakręcaj chłopie wracamy do kraju.

 

Portret użytkownika Wojciech JAKUBIEC

Od słów do czynów 

Od słów do czynów 

mimo kuszącej majowej pogody i rodzinnego pikniku naukowego Polacy w Warszawie nie zawiedli.
serdecznie dziękuję organizatorom za włożoną pracę aby doszło do manifestacji Stop 447.

Niestety nic nie zmienimy jeśli władzę pozostawimy w rękach Żydów, dlatego tych kilka uwag kieruję do Konfederatów i Rolników z AgroUnii 

1. odpuście wybory do Parlamentu Europejskiego, korzyść z nich jak z łupiny orzecha na wzburzonym morzu, 
PO-PISowcy, którzy samotnie pojadą do Brukseli chyba poradzą sobie broniąc Polski? W ostateczności nowa władza Polska może podjąć jakieś kroki toteż-->
2. trzeba zmobilizować wszystkie siły do Polskiego Parlamentu i odzyskać władzę w Polsce, to tu muszą zapadać najważniejsze decyzje i stąd musi być prowadzony nadzór nad wdrażaniem ustaw, nie z Brukseli 
3. trzeba koniecznie zmienić ustawodawstwo na bezpieczne dla Polski, począwszy od ustawy o bratniej pomocy 1066, a na wyższości prawa Polskiego nad Unijnym kończąc. Jeśli trzeba to renegocjować warunki członkostwa Polski w UE.

cieszę się, że mogłem być z wami
Pozdrawiam serdecznie 

 

Portret użytkownika MORFEUS

Dobrze, że ktoś wreszcie

Dobrze, że ktoś wreszcie broni dobrego imienia Polski i Polaków. Niemcy mordują, Żydzi giną, a Polacy za wszystko płacą. Dosyć tego wykorzystywania, okradania i niszczenia Polski oraz Polaków na każdym kroku !!!! Musimy walczyć o swoje. Nie ma innego wyjścia skoro chcemy myśleć o przyszłości kraju, naszych dzieciach i wnukach.
I jeszcze raz zapytam….. Przepraszam, a co oni chcą odzyskać, jak wszystko zostało zniszczone przez działania zbrojne, a potem jeszcze rozkradzione przez III Rzeszę i ZSRR? Kto ma odzyskać skoro podobno wszyscy zginęli w niemieckich obozach zagłady? Kto się ubiega, skoro zginęli ojcowie, matki, babcie i dziadkowie? To skąd się wzięli następcy, spadkobiercy? Kto odbudował Warszawę, po której nie ostał się nawet kamień na kamieniu? Nie krasnoludki, nie starsi bracia w wierze tylko Polacy. Zatem co i komu mamy oddawać? Byliśmy takimi samymi ofiarami tej wojny. No trudno, żeby ofiary wojny płaciły reparacje wojenne innym ofiarom wojny. To by było KURIOZUM.

Strony

Skomentuj