Izraelskie media donoszą, że "Żydowski komediant" zostanie nowym prezydentem Ukrainy

Kategorie: 

Źródło: Wikipedia

Gdyby ktoś powiedział, że nowym prezydentem Ukrainy zostanie "żydowski komediant" to prawie na pewno zostało by to nazwane antysemityzmem, ale ponieważ stwierdziła tak żydowska gazeta, jest to akceptowane, chyba jako podkreślenie wyjątkowości tego narodu.

 

Tak czy inaczej, nowym prezydentem Ukrainy został "żydowski komediant" co stwierdzają żydowskie media. Dzięki temu można to przytoczyć bez ryzyka zaszufladkowania jako antysemity. 

 

Wszystko wskazuje na to, że Włodzimierz Żeleński, kandydat popierany przez posiadającego prywatną armię żydowskiego oligarchę Igora Kołomojskiego, zostanie kolejnym prezydentem Ukrainy. To trochę taka sytuacja jakby w Polsce premierem został Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju wspierany przez jakiegoś lokalnego szemranego miliardera. 

To ciekawe, że niemal wszystkie media zapominają wspomnieć o powiązaniach pana Żeleńskiego z panem Kołomojskim. Zresztą zmiana na stanowisku prezydenta Ukrainy jest nieco symboliczna, bo przecież i tak wszystko zostanie w rodzinie. 

 

Prezydent Petro Poroszenko powinien się nazywać Waltzman po ojcu, ale używał nazwiska matki. Pochodzenie jest jednak czymś drugorzędnym. Można przecież być patriotą mimo innej narodowości. Na takiej zasadzie niewątpliwie amerykańskim patriotą był Tadeusz Kościuszko. 

Jeśli obywatelom Ukrainy pasuje prezydent z telewizyjnego sitcomu, to cóż nam to oceniać. Kto wie czy u nas nie zwiastuje to przyszłości politycznej twórcom Ucha Prezesa? 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika pilippek

ci kretyni myślą, że jak ktoś

ci kretyni myślą, że jak ktoś ubiera jarmułkę to od razu jest żydem lub żydzi go automatycznie kupili Smile te zdjęcia tutaj trafiają od lat i jest to upośledzone rozumowanie głupków. 

Portret użytkownika piotr p

Kiedyś Niemcy też wybrali

Kiedyś Niemcy też wybrali żydowskiego artystę malarza o imieniu Adolf, który krwią malował 1000-letnią Trzecią Rzeszę. Ciekawe jakie przedstawienie komediowe pokaże ukraińcom komik Żeleński i kto napisał jego scenariusz?

Portret użytkownika esteban

zastanawiam się jak to będzie

zastanawiam się jak to będzie wyglądac w praktyce. koszerny prezydent a obok banderowski prawy sektor Biggrin odnoszę wrażenie, że na Upadlinie przeprowadzany jest jakiś żydowski eksperyment społeczny, którego kresem moze się okazać najazd mągołów spod znaku KGB Biggrin

Portret użytkownika U_P_Adlina

Najazd to wy już mieliście,

Najazd to wy już mieliście, tylko że spod znaku CIA za 5 mld dolarów, w wyniku czego wyludnia się u was na potęgę. Ale pomimo wszystko nadal czekacie na mityczne KGB, hehehehe! 
PS: Nie "mĄgołów" jełopino, tylko MONGOŁÓW. Do nauki !

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika pilippek

twojej starej ani pies ani

twojej starej ani pies ani stary nie chciał dotknąć więc dalej jest pytanie ską się wziął upadlina Smile przez moment nawet na historia nabiera mistycyzmu, twa matka zawsze dziewica cię urodziła Smile a fakt taki jest, że znalazł się jakiś skończony ruski spity patologiczny śmieć z hivem który cię począł robiąc ci największą zyciową krzywdę :)  niesamowita historia swoją drogą. historia powstania śmiecia ludzkiego

 

 

Portret użytkownika U_P_Adlina

A potem babino z mopem

A potem babino z mopem będziesz bredzić o HEJCIE z drugiej strony przeciw wam. To już kolejny raz robisz z siebie mega-idiotkę w tej kwestii. 
Prawda to jest taka babino z mopem, że sytuacja którą opisują jest powszechna u was w banderlandzie i pewnie twoja matka ukro-dajka także poczęła ciebie, gdy twój niedoszły ojciec pijany banderowski śmieć wlókł się po schodach i wyprzedził go pies chory na wściekliznę. Niesamowita historia, ale u was powszechna i dokumentująca powstanie ludzkiego odpadu dziś machającego mopem i szmatą w blanchardstown.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika pilippek

bredź sobie dalej pod nosem

bredź sobie dalej pod nosem te same dyrdymały od lat Biggrin widzę ze cos cie zagotowało

nerwica natręctw do leczenia gościu

Strony

Skomentuj