Eskalacja przemocy wobec chrześcijan w trakcie Wielkanocy

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Wojna religijna między chrześcijaństwem i islamem staje się coraz bardziej zauważalna. Płoną katedry i kościoły, giną ludzie zamordowani na Sri Lance a w Europie dochodzi do licznych bandyckich incydentów wymierzonych w przeżywających Wielkanoc chrześcijan.

Chrześcijanie stali się zwierzyną łowną. Skala tragicznych zamachów islamskich fundamentalistów, wymierzonych w chrześcijan, jest doprawdy porażająca. Zginęło niemal 300 osób! Co gorsza, nadal wybuchają kolejne bomby. Właściwie nigdzie na świecie chrześcijanie nie mogą się czuć bezpiecznie.

 

W islamizowanej przymusowo Europie z roku na rok robi się coraz gorzej pod tym względem. Jest to nieuchronna cena za wpuszczenie przez lewicowe władze, na zasiłki wielu milionów wyznawców Allaha. Oczywiście gawiedzi przedstawia się to jako zdobycz ideologii zwanej multikulturalizmem, która nieuchronnie prowadzi do krwawego konfliktu między nachodźcami a tubylcami.

 

Postępujący proces przejmowania naszego kontynentu jest ukrywany przez media, które do tego celu stosują pałkę politycznej poprawności. Każdy kto ośmiela się krytykować poczynania przybyłych do Europy islamistów jest domyślnie nazywany rasistą, ksenofobem i faszystą. Z drugiej strony dowolne wybryki i ataki na tubylców ze strony nachodźców znajdują szeroki wachlarz powodów do ich usprawiedliwiania.

 

Europejscy islamiści na razie zadowalają się tylko podpalaniem kościołów i katedr, ale niewątpliwie z czasem sięgną po bardziej radykalne środki, jakie widzieliśmy teraz na Sri Lance. Zresztą w Niemczech doszło w ciągu ostatnich dni do incydentów, które wskazują na to, że krwawe zamachy są tylko kwestią czasu.

W Monachium islamista zaatakował w kościele Świętego Pawła. Używał rakietnic do fajerwerków i petard. Atakował ludzi idących do kościoła krzycząc „Allahu Akbar”. Ze względu na to, że sprawca jest islamskim imigrantem, niemieckie media rytualnie nie zauważyły ataku, który spowodował, że aż 24 osoby zostały ranne.

 

Obrażenia były głównie wynikiem paniki jaką wywołał atakujący kościół islamista. Po wydarzeniach na Sri Lance, gdzie w niedzielę wysadzono wiele kościołów, trudno się dziwić, że ludzie w monachijskim kościele przestraszyli się i uznali, że skoro ktoś krzyczy Allahu Akbar, to w każdej chwili może dojść do tragicznej w skutkach eksplozji.

Musimy się przygotować na to, że takie sytuacje mogą wystąpić również w Polsce. Co prawda obecna władza nielegalnych imigrantów nie sprowadza, ale za to sprowadza rekordowo dużo legalnych. Idzie to w miliony i przodujemy w imigracji na świecie! Oznacza to, że takie problemy, jakie mają obecnie Niemcy, Polacy będą mieli w ciągu zaledwie kilku lat. Jest to niestety nieuchronne i możemy już chyba pożegnać Polskę jednorodną narodowościowo. Wszystko się zmieniło i każdy może sam ocenić czy na lepsze.

Co nam pozostaje? Pogodzić się z tym i próbować przetrwać. Mimo, że oficjalnie nikt nie nazwie tego wojną religijną, to tkwimy w niej po uszy i jak każda wojna ta również będzie wymagała daniny krwi. Ofiarą może być każdy i to jest najbardziej perfidne. W niemieckich magazynach ukazują się już artykuły dające wskazówki, w jaki sposób leczyć rany zadane nożem. Wystarczy zobaczyć dzisiejsze problemy Niemców, aby wyobrazić sobie przyszłe problemy Polaków.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika T

My tu gadu gadu a co robi

My tu gadu gadu a co robi Nowa Zelandia po atakach na Sri Lance? Rozdaje wizy rodzinom wszystkich przebywających w meczetach podczas ataków w marcu. Dla lewactwa każdy powód do sprowadzenia wiekszej ilości śniadych jest dobry. 

Portret użytkownika minoduesp

A jaki to problem odstawić

A jaki to problem odstawić "zagłuszacze" i wziąć sprawy we własne spracowane ręce ?! Każdy "bambus" który fika ,nożem wymachuje czy bredzi coś o allachu na ulicy powinien z miejsca dostać PAŁĄ po łbie aż by mu się kołyska przypomniała.. i tak trzeba to załatwiać !  A nie "nadstawiać drugi policzek" - według semickiej religii.

Portret użytkownika tubylec

"Ludzi opanuje zawiść i

"Ludzi opanuje zawiść i nienawiść, czujesz, brat?
Chodźmy zabić tą nienawiść, bo opanowuje świat,
Kto tu wchodzi na bit godzinami mógłbym mówić tak,
Musisz wstać i się obudzić, a nie drzemać tyle lat
Cała ziemia, pokolenia ludzi, każdy lubi spać
Śnić i budzić się, i łudzić się, że ten świat nie ma wad
Świat ostudzi Cię, pobrudzi Cię, nie poddawaj się, walcz
Wiem, że nudzi Cię, że trudzi Cię pokonywanie fal
Czasem trzeba być kutasem, trzeba być twardym jak stal
Trzeba spalić skurwysynów kwasem, albo wbić na pal
Czy prawdziwy Bóg wybaczy temu Bogu, 
Co nam dał zezwolenie na ten koszmar, który trwa i będzie trwał?
Przerażenie w oczach ludzi, którzy giną, cziki pow
Na nie swojej wojnie o pieniądze, religijny szał
Znów ogarnia postacie stojące wśród dymiących ciał
Nie rozumiejące nic, tylko, że ktoś karabin dał
Nie chcę myśleć o tym nawet, co by było, 
Gdyby tu rozpętało się to piekło
Czasem budzi mnie ze snu, to że można kogoś zabić ot tak, 
Spotkać, wsadzić nóż
Krótka gadka i tak jakby nigdy Cię nie było, fu
Niektórzy mówią, że to przejażdżka
Myślę: coś w tym jest, obserwuję jak przez szybę
Centrum miasta pada deszcz,
Wszyscy spieszą się gdzieś, jest szesnasta, muzyka dla mas
Wszyscy leżymy w rynsztoku, nieliczni szukają gwiazd."

https://www.youtube.com/watch?v=tfOrz0S5Q1k

Portret użytkownika hopcola

To nie religie sa winne lecz

To nie religie sa winne lecz choroby psychiczne, z ktorymi sobie nie radzimy. Jak slychac gdzies ze zamach jest 'samobojczy' zazwyczaj do tej tragedi przyczynili sie wszyscy.

To wcale nie 'islamski' czy jakikolwiek inny obled. Ci ludzie maja problemy ktore spoleczenstwo marginalizuje lub tez swiadomie stygmatyzuje. Inteligetniejsze osoby zobacza ciag przyczynowo-skutkowy pomiedzy pewnymi sprawami... W Polsce i naszym srodowisku tez to samo zjawisko wystepuje, widze co najmniej kilka znienawidzonych do szpiku kosci grup spolecznych (np. pedofile). Dlaczego wiec nie ma jeszcze zamachow? Przypuszczam ze to przez nasze gleboko zakorzenione wiezi rodzinne i poczucie wspolnoty... dzialajace jak lek na tego typu sytuacje. Potencjalni zamachowcy z tego wzgledu dokonuja 'tylko' samobojstwa. 

Ta sytuacja wcale jednak nie jest 'ok', przyczyniamy sie do tworzenia potencjalnych tragedi nawet przez glupie komentarze w internecie. Znaczenie ma tu wlasnie sila wypadkowa i cholerna znieczulica spoleczna.

Uczepie sie jeszcze chocby tej pedofili. Jezeli taki pedofil wszystkie informacje jakie o sobie wyczyta to ze jest 'skurwielem' i powinno sie go zabic. Taka osoba zwariuje w bezposrednim tego slowa znaczeniu, zamiast docenic swoja unikalnosc i chocby... zaczac pisac bajki dla dzieci. (jezeli oni widza tak te 'dziewczynki', jak my piekne kobiety...). Zamiast tego koncza na oddziale w psychozach lub ze schizofrenia... Nie mowie tu oczywiscie o sadystach-pedofilach ktorych krzywda tych najmniejszych w chory sposob podnieca...

Pisze jak zwykle w oparciu o doswiadczenie z pracy w 'wariatkowie'.

Portret użytkownika dziki kon

Jeszcze trzyma Cię alkohol po

Jeszcze trzyma Cię alkohol po świętach, skoro wszystkie ataki tłumaczysz..." Chorobą psychiczną" niestety...tyle się nagadałes a zostajesz sklasyfikowany jako uspołeczniony twór zachodu. Nie masz jaj, własnego zdania....jesteś taką.... marną istotą, która mówi że pada deszcz gdy ktoś pluje Ci w twarz. Broń ich ile chcesz! Jednak pamiętaj o jedynym. Gdy wracając w niedzielę nad ranem z klubu, islamski śmieć będzie chciał Cię zadźgać ponieważ nosisz medalik na szyi.... pozwól mu na to.

Portret użytkownika Sikkimczyk

Ewangelia mówi wyraźnie:

Ewangelia mówi wyraźnie: "przyniosłem wam miecz", "Kto nie jest z wami jest przeciwko wam" - jasno to rozumiano przez ostatnie dwa tysiąclecia mordując setki tysięcy niewiernych, paląc ich na stosie i torturując na śmierć to najbaqrdziej zbrodnicza i fałszywa ideologia w historii jeszcze dziś chciała by zakatować kazdego niewiernego, ataistę czy heretyka, ale nie ma jak - tzw islamiści to tylko terrowryści kierowani przez CIA, która stworzyła tę ideologię i szerzy ją dla swego celu a i tak to tylko harcerzyki przy inkwizycji. To nie jest wojna dwu religii bo jedna (chcreścijaństwo) już prawie padła a druga też jest sztucznie podtrzymywana to jest totalna wojna organizowana przez CIA więc nie dajmy się nabrać i zagonić na jakąś dziwną wojnę.

Portret użytkownika Tomasz 123

Do Sikkimczyk.Ci

Do Sikkimczyk.Ci "Chrześcijanie" , którzy mordowali i palili ludzi na stosach,oraz walczyli w wyprawach krzyżowych,tak samo jak teraz - albo nie znali Biblii (ponieważ nie umieli czytać i pisać - teraz niektórym się nie chce),albo znali Pismo Święte i przekrecali je ,ku swojej i innych zgubie.        2 list Piotra 2;15-17BP:"(15) A cierpliwość Pana naszego uważajcie za zbawienie, jak to dzięki udzielonej mu mądrości napisał wam również umiłowany brat nasz Paweł. (16) Pisze też o tym i we wszystkich listach. Są w nich pewne sprawy trudne do zrozumienia, które niedouczeni i nieutwierdzeni przekręcają na własną swą zgubę, podobnie jak inne Pisma. (17) Wy natomiast, umiłowani, wiedząc już o tym, strzeżcie się, abyście nie dali się uwieść błędom ludzi bezbożnych i zachowali swą stałość."                                                                                                                              Sam Bóg Jehowa zadbał o to ,żeby w Biblii zostały opisane m.in. drastyczne wydarzenia,żeby ludzie wnikliwi zrozumieli DLACZEGO tak się stało.

Portret użytkownika MiamiVibe

Nie chcę tu wybielać

Nie chcę tu wybielać chrześcijaństwa bo ma swoje za uszami i to sporo, ale wolę w 100% przebywać wśród chrześcijan i katolików niż islamistów. Teraz możesz być kim chcesz, bo Ci nikt głowy za odmienność nie urąbie, co najwyżej piekłem postraszą. I piszę to jako poganin.

Strony

Skomentuj