Do wyborów utajniono rozmowy w sprawie ustawy 447 i roszczeń żydowskich

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Do wyborów parlamentarnych w Polsce rozmowy w sprawie bezspadkowych roszczeń mają być tajne. Ujawniono własnie tajną notatkę MSZ, z której wynika, że bezspadkowe roszczenia żydowskie, których realizacji pilnuje USA, zostaną zrealizowane przez PiS, ale dopiero po wyborach. Najwyraźniej uznano, że temat ten mógłby zagrozić gwarantowi tych wypłat, czyli obecnej partii rządzącej. 

 

Utajnienie negocjacji w sprawie wypłaty przez Polaków nienależnych rasowych i plemiennych odszkodowań jest czynem bardzo perfidnym. Trudno doszukiwać się w tym innego celu niż oszukanie wyborców przed październikowymi wyborami parlamentarnymi. Dokument datowany na 25 października 2018 roku ujawnił Stanisław Michalkiewicz. Publicysta, który od ponad dwóch dekad ostrzegał przed groźbą zapłaty przez Polskę haraczu za bezspadkowe mienie po obywatelach polskich narodowości żydowskiej pokazał dowody na to, że nie jest to żadna teoria spiskowa, ale konkretne roszczenia oparte na plemiennej przynależności. 

Plemienny charakter tych roszczeń jest zdumiewający. To trochę tak jakby środowisko jakiegoś indiańskiego plemienia, na skutek holokaustu Indian dokonanego w XIX wieku, domagało się pieniędzy za ziemię zabraną ich przodkom przez Amerykanów. Pełna symetria tej sytuacji byłaby wtedy, gdyby tego holokaustu dokonali Meksykanie, ale Indianie o odszkodowanie zwróciliby się do Amerykanów. 

 

Poza tym żądanie bezspadkowych roszczeń na podstawie kryterium rasowego i plemiennego nie ma precedensu w porządku prawnym żadnego cywilizowanego kraju świata. Po prostu stanowiące trzon dzisiejszego prawodawstwa prawo rzymskie, nie przewiduje dziedziczenia plemiennego. Gdy obywatel umierał bezpotomnie, nie zostawiając testamentu, zawsze jego majątek przejmowało państwo, a nie jakieś bliżej niesprecyzowane organizacje. 

Mamy więc do czynienia z jawnym wymuszeniem i środowiska żydowskie wsparte przez dyplomację Stanów Zjednoczonych względem Polski naciski z powodu pozycji siły. Można odnieść wrażenie, że prawa roszczeń jest już właściwie przegrana, a świadczy o tym bardzo wiele aspektów. 

 

Przede wszystkim szokuje zupełna cisza na temat tego zagrożenia zarówno w mediach sprzyjających PO jak i PiS. W tym temacie panuje zadziwiająca zgodność poglądów. Dominuje koncepcja wedle której "mądrzej o tym nie wspomnieć bo to wcale nie jest podobne".  Negocjacje, których skutkiem będzie właściwie oddanie Polski w once ręce, zostały utajnione. Media nie informują o zagrożeniu. Protesty przeciwko temu haraczowi były dotychczas realizowane tylko w USA. Na dodatek spotkały się z wyjątkowo nieprzychylnym podejściem rządu polskiego. 

 

Doszło nawet do tego, że polskojęzyczne środowiska udające patriotów, które wspierają partię rządzącą, otwarcie atakowały protestujących w USA Polaków nazywając ich tradycyjnie już "ruskimi agentami". Władzy zależy na tym, aby zakopać głęboko temat roszczeń żydowskich bo porozumiano się już w tej kwestii na poziomie dyplomatycznym. Według ujawnionej notatki, temat realizacji roszczeń ma zostać zrealizowany już w przyszłej kadencji Sejmu i chyba stanie się to bez względu na to kto wygra.

To właśnie dlatego protesty Polaków przeciwko act. 447 są ostatnio tak gorliwie zwalczane. Policja i ABW odwiedza dziennikarzy i działaczy, którzy organizują protesty starając się Stowarzyszenie Marsz Niepodległości organizuje 11 maja protest przeciwko ustawie 447. Postulaty są następujące:

"Pierwszym postulatem jest wycofanie się Stanów Zjednoczonych z realizacji ustawy 447. Drugim jest podjęcie realnego działania przez państwo polskie dot. walki z antypolonizmem. Trzeci postulat jest taki, aby Ministerstwo Spraw Zagranicznych wspierało Polonię walczącą w celu uchylenia ustawy 447. Mamy nadzieję, że ta manifestacja obudzi Polaków mieszkających w kraju i będzie symbolem jedności oraz solidarności z Polakami za granicą" 

Całe szczęście, że jakiekolwiek środowisko polityczne w Polsce zdecydowało się na takie protesty. Nasze władze nie są tym jednak zadowolone, bo w planach jest ukrywanie tematu do wyborów, a potem, jak wynika z tajnej notatki ujawnionej przez redaktora Stanisława Michalkiewicza, pojawi się odpowiednia ustawa, która umożliwi oddanie części Polski wskazanym organizacjom żydowskim.

 

Stanisław Michalkiewicz ostrzegał przed roszczeniami żydowskimi od przynajmniej 25 lat. Bardzo długo był z tego powodu atakowany jako dyżurny antysemita. Po tych wszystkich latach wychodzi na to, że to on miał rację. Marne to jednak pocieszenie, bo sytuacja jest dramatyczna i już w przyszłym roku może się zacząć egzekucja plemiennych roszczeń na kwotę nawet 300 mld dolarów! 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika GOŁOTA

Moim zdaniem ta cala ustawa

Moim zdaniem ta cala ustawa 447 i wszystkie inne wrogie posunięcia wobec Polski  które się nasilają w ostatnim czasie mają posłużyć jako wielka prowokacja w celu doprowadzenia w Polsce do wielkiego Majdanu i wprowadzeniu stanu wojennego oraz użycia przy tym ustawy 1066 Zwiastunem tego może być masowa nagonka na żydów pompowana przez wszystkie media  i jako reakcja przez nas samych

Sama Polska jest już dawno finansowo i politycznie sprzedana zbankrutowana i przejęta Odbywało się to na naszych oczach przez ostatnie 30 lat, ten etap jest już zakończony Kamienice woda gospodarka i lasy są JUŻ PRZEJĘTE a nam się wmawia że obecni przy głównym korycie je chronią

Brakuje tylko finalizacji tego gówna aby dokonać fizycznego rozbioru Polski Ustawa 447  i panujące nastroje anty żydowskie mają być na to receptą  Tak to wygląda z szerszego punktu widzenia Myślę że udział Izraela w mistrzostwach Europy w piłce kopanej i mecz 20 czerwca miedzy Polską a Izraelem przyniesie odpowiedź na moją analizę

Portret użytkownika Lisek

Ciekawy jestem jak ta sprawa

Ciekawy jestem jak ta sprawa się dalej potoczy.  Może skończymy jak Francuzi w żółtych kamizelkach na ulicach. Nie wiem tylko czy Politycy są świadomi co czynia bo zdesperowany człowiek potrafi wymierzać sprawiedliwość ( przykład ostatnich napadów i zabójstw polityków w Polsce ). .. Wszyscy uciekną do Izreale jak poprzedni aferzyści? Dlaczego niema zwrotu miliardów $$$ w wszystkich aferach które przetransferowano do Izraela? Będzie jak w niemieckiej reklamie..... Polacy jedźcie do Izraela wasze pieniądze już tam są Smile

Portret użytkownika Stan

Niestety ale w tym układzie

Niestety ale w tym układzie jaki może się zdażyć skończymy jak Palestynczycy. Nie bez powodu jestśmy najbardiej rozbrojonym narodem na swiecie. wiedzą że gdyby Polacy mieli broń okupacja miałaby znikome szanse powodzenia.

 

Portret użytkownika inzynier magister

Moim zdaniem powinniśmy w

Moim zdaniem powinniśmy w Polsce zacząć budować cywilizacjęopartą na Duchu Świętym i Jezusie Chrystusie ! Tylko taka cywilizacja jest prawdziwa i tylko taka cywilizacja jest najwyższą ! Zachodnia cywilizacja zboków iluminackich wykolejeńców długo nie pociągnie i będą musieli zbudować obóz koncentracyjny, dlatego musimy w Polsce jako Polacy chrześcijanie oprzeć sięo Ducha Świętego i o Jezusa Chrystusa !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika anja

Ufanie politykom i klerowi w

Ufanie politykom i klerowi w czasach końca jest bardzo niemądre, ale czy wszystko przez tę  “zachodnią cywilizację zboków iluminackich wykolejeńców”?

"Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie", to opowieść o konsekwencjach ukrywania własnej orientacji. O podwójnym rozwiązłym życiu wśród najwyższych hierarchów Kościoła. O homofobii biskupów i kardynałów, która ma ukryć prawdę o ich homoseksualizmie. Jak pisze autor, watykańska społeczność gejowska należy do najliczniejszych na świecie. Martel przygląda się "kulturze sekretu", jaką przez dziesięciolecia to środowisko stworzyło w samym sercu Kościoła katolickiego.
To, co się tam dzieje, jest niewiarygodne. W jednym z watykańskich budynków, w którym obecnie znajduje się siedziba Kongregacji Nauki Wiary, czyli niegdysiejsza inkwizycja - chyba najbardziej homofobiczny budynek na świecie, organizowane były tak zwane chem sex party, czyli imprezy z seksem i narkotykami
To naprawdę jest trudne do zrozumienia i wyobrażenia sobie, jak wygląda ta rzeczywistość, imprezy gejowskie z narkotykami w budynku dawnej świętej inkwizycji.
Na całym świecie odmawia się milionom ludzi prawa do seksu przedmałżeńskiego, prawa do rozwodu, zakazuje się używania kondomów. Bycie gejem jest powodem do wstydu, od wieków mówi to Kościół w swojej nauce. I ci ludzie, którzy głoszą tę doktrynę, uprawiają seks i biorą narkotyki w budynku inkwizycji!
Tu, w Polsce, która jest bardzo katolickim krajem, gdzie Jan Paweł II jest kluczową postacią historyczną, ludzie powinni w końcu porzucić bajki o tym, że katoliccy hierarchowie czy księża są święci, pozbawieni uczuć i cielesności, że poświęcili swoje życie Bogu!"

https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/piecdziesiat-twarzy-geja-cztery-lata-za-watykanska-kurtyna,207,3615

https://www.jw.org/pl/publikacje/ksi%C4%85%C5%BCki/studium-biblii/

Portret użytkownika euklides

A ja mam nadzieję, że was w

A ja mam nadzieję, że was w końcu trafi szlag, bo żygać chce mi się już tym systemem, gdzie partie zatrudniają troli opłacając ich z tego co zarobią na szemranych układach oraz z podatków, czyli tego co ukradną uczciwie pracującym ludziom nie chcącym mieć nic z tymi partiami wspólnego.

Portret użytkownika Mojeimię44

Kuba jesteś naiwniakiem.

Kuba jesteś naiwniakiem. Zrozum to, że co drugi polski polityk to żyd. Niestety w naszym parlamencie jest ich wielkie zagęszczenie. Nikt nie zatrzyma procesu uwłaszczenia żydów bo żyd, żyda wspiera. Ich mentalność jest inna niż mentalność Polaków. Straty dla Polski wynikające z roszczeń będą ogromne a żydzi masowo będą wracać do Polski. Ta ustawa 447 to właśnie taka furtka dla nich. Polskiego rządu nie stać na to by wypłacić 300 mld dolarów ale państwo ma mieszkania komunalne, które w ramach fikcyjnego długu odda. Mamy też lasy, jeziora i ziemię państwową więc jest co żydom sprezentować. Żydzi stworzą własne struktury redyspozycji dóbr co prowadzić będzie do dwuwładzy. Rzeczpospolita obojga narodów czyli Polin albo Judeopolonia. To co nigdy nie udało się żydom a o czym marzyli może się udać za naszego życia. Obudź się Kuba! Jeśli chcesz powstrzymać pasożytniczą siłę, która zaczyna niszczyć Polski organizm sam podejmij zabiegi już dziś. Nie licz na to, że Polski rząd cię wyręczy bo to też pasożyty.

Portret użytkownika Medium

Zrozum to, że co drugi polski

Zrozum to, że co drugi polski polityk to żyd. Niestety w naszym parlamencie jest ich wielkie zagęszczenie. 

Polscy politycy to polscy żydzi. Ich tak samo jak wszystkich polskich obywateli dotknęłoby uchwalenie ustawy na podstawie aktu 447. Co więcej im jeszcze po honorze może pojechać bardziej niż Polakom po kieszeni. 

Jest więc szansa, niewielka, ale jest.

Strony

Skomentuj