Jak rozpoznać prawdziwie polskie ugrupowanie polityczne ?

Kategorie: 

Źródło: internet

Jak rozpoznać prawdziwie polskie ugrupowanie polityczne ? Niektórzy uważają, że jest to partia która pomaga Polakom finansowo, dając im "pińcet plus" oraz budując tu bazy obcych. Inni wierzą w zbawczą moc Unii Europejskiej, a poprzez to w zbiorcze ugrupowanie, które ma nas tam "ponownie wprowadzić", bo jeszcze za mało do niej weszliśmy. Znajdą się nawet tacy, którzy zostaną przekonani przez stronnictwo homoseksualistów, finansowane z niewiadomych źródeł. Powstaje więc pytanie, która partia jest tą jedynie prawdziwie propolską, narodową i chrześcijańską ?!

Odpowiedź może być bardzo prosta, mianowicie będzie to grupa ludzi otwarcie i głośno mówiąca "nie" dla roszczeń żydowskich, która, gdyby doszła do władzy, natychmiast odwoła zdradziecką ustawę 1066-6 oraz ustanowi nadrzędność polskiej konstytucji nad prawem unijnym (eurosowieciarzy) !

Tak jak to zrobili Niemcy, u Niemców prawo niemieckie stoi prawnie ponad unijnym ! Podsumowując, wszystkie te cechy wypełnia Konfederacji KORWiN, Braun Liroy-Jakubiak i Narodowcy i tylko ona może być uznana za w pełni polski alians. Niestety problemem konfederacji jest mały rozgłos. Prawie wszystkie media blokują informacje o prawdziwych Polakach. Parę minut o niedawno odbytej konwencji pojawiło się w Tv Trwam, a w sobotę wieczorem w programie TVP "Studio Polska", ktoś z publiczności starał się przedrzeć do opinii, ale szybko został "wycięty", i na tym koniec.

Jest dużo Polaków, którzy w ogóle nie słyszeli o Konfederacji, a gdy się ich informuje, że taka istnieje, że chcą zablokować żydowskie roszczenia i wprowadzić do polskiej polityki chrześcijańskie zasady od razu przechodzą na stronę tej formacji. Jeśli informacje o jedynej formacji politycznej Polaków nie przedostaną się do szerszej opinii publicznej, to mamy małe szanse na wygraną, a przecież stoimy jako Naród przed ogromnym zagrożeniem ze strony terrorystów finansowych "cztery cztery siedem" oraz wprowadzanej do szkół ideologii zła, nie wspominając niebezpiecznych politruków od ACTA ! Dlatego wszyscy chrześcijanie powinni sięgnąć po różaniec Maryi i wspierać Konfederatów swoją modlitwą.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.4 (5 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

 

Portret użytkownika StopNWO

""Choć zagłosuje na PiS po to

""Choć zagłosuje na PiS po to aby nie wygrała Koalicja Europejska to kibicuje Konfederacji dobrego wyniku, gdybym nie głosował na mniejsze zło to bym głosował na Konfederację" Dzięki takim debilizmom jest, tak jak jest. W polin wybory wygrywają sondaże i pseudo inteligencja, co to kombinuje jak koń pod górę. Najgorsze jest to, że takich ludzi są miliony. Co by było, gdyby głosowali zgodnie z własnym sumieniem i nie kombinowali?

 

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

To trudne pytanie. Trzeba

To trudne pytanie. Trzeba jeszcze uwzględnić tradycyjnych żydów chasydów, których istnienie totalnie wykasowuje wujek google i od kilku lat ten proces trwa. Do tego miesza w całym świecie nowa silna grupa pod wezwaniem Lubawicze coś-tam. Podczas II WŚ ktoś napalił w piecu tymi co się nazywają na s. jest ich obecnie tak mało że nawet 2% nie zostało. Wiadomo jak to było więc się nie rozpisuje. Być może nowa wojna, ta z numerem 3 w nazwie, tym razem przyniesie w prezencie coś-tam coś-tam tym na ... ??? Z synagogą szatana nie ma żartów, więc należy mieć na uwadze różne rozwiązania zastosowane na skalę masową. Zwłaszcza powinni mieć to na uwadze sami zainteresowani ... którzy prezentują obecnie jakiś dziwny chochołowy taniec kierujący ich wprost w objęcia komina? Normalnie wygląda to tak jakby bozio zaprogramował swym botom autodestrukcję, a oni to na naszych oczach posłusznie wykonują. Szok i niedowierzanie. Oczywiście to tylko taka naukowa teoria, a pan prokurator delegowany też powinien się z nią zapoznać w celach badawczo rozwojowych swego umysłu.

Strony

Skomentuj