Szczelna blokada informacyjna na temat polskich protestów w USA przeciwko plemiennemu dziedziczeniu w ramach ustawy 447

Kategorie: 

Źródło: `twitter

Polacy z USA zorganizowali protesty w sprawie plemiennego dziedziczenia dla organizacji żydowskich, do którego USA chce zmusić Polskę w ramach ustawy 447. Wczorajsze demonstracje zostały zupełnie przemilczane przez media, a nawet były zwalczane i to zarówno przez platformę YouTube, która zabroniła relacji na żywo z tych wydarzeń, jak i przez przedstawicieli polskich władz, którzy stwierdzili, że protest przeciwko ustawie 447 to dzieło rosyjskiej agentury. Zarządzono też szczelną blokadę informacyjną na temat protestów, nawet Polska Agencja Prasowa nie wspomniałą o tym ani słowem!

 

Polacy w USA słusznie uważają, że ustawa zobowiązująca Departament Stanu do nacisków na rządy państw sygnatariuszy tzw. Umowy Terezinskiej w celu wypłacenia bezspadkowych roszczeń majątkowych opartych nie o zasady prawa rzymskiego, ale plemienne - to wielkie zagrożenie dla naszego kraju. Obecne polskie władze najwyraźniej tak nie uważają, bo jeszcze na etapie legislacji niesławnej ustawy 447, robiły co mogły, aby zniechęcić środowiska polonijne do podnoszenia w USA kwestii nienależnych roszczeń żydowskich do mienia POlaków, którzy umarli bez spadkobierców.

Źródło: `twitter

Polska dyplomacja nie tylko nie wsparła działań tamtejszych Polaków, ale wprost im je odradzała sugerując w rozmowach w Nowym Jorku, że rząd pracuje nad wyłączeniem Polski z działania ustawy 447. Trudno powiedzieć ile w tym prawdy, ale jeśli trwały wtedy takie negocjacje to musiały ponieść fiasko na całej linii, o czym świadczą ostatnie wypowiedzi Sekretarza Stanu USA, Mike'a Pompeo i jego wysłanniczki do Polski, pani ambasador Georgette Mosbacher, którzy zażądali ich uregulowania!

Źródło: twitter

Gdy na fali tych połajanek stało się jasne, że Polska zostanie zmuszona do zapłaty wielu miliardów dolarów haraczu za pozostawione bezpotomnie mienie Polaków pochodzenia żydowskiego, wzbudziło to falę oburzenia wśród amerykańskiej Polonii. Dlatego pojawił się tam pomysł zorganizowania kolejnych protestów, które miały wczoraj miejsce w kilku miastach w USA. Najwięcej osób zebrało się przed konsulatem Izraela oraz na Federal Plaza w Nowym Jorku. Podobne protesty odbyły się również w Chicago, Los Angeles, Filadelfii, Bostonie oraz Hartford.

Demonstracje bardzo nie spodobały się obecnym polskim władzom, które podjęły próbę ich zablokowania kilkoma kuriozalnymi interwencjami. Posunięto się nawet do tego, że zgodnie z ostatnim trendem, zasugerowano, iż to nie zaniepokojona o losy ojczyzny amerykańska Polonia tylko rosyjskie służby stoją za organizacją protestów i w związku z tym odradza się udziału w nich. Mimo to tysiące Polaków w USA poszło na te demonstracje. W Nowym Jorku polonijni protestujący musieli też stawić czoła kontrmanifestantom z lewackiej bojówki Antifa.

Źródło: twitter

Skoro nie zdołano zapobiec organizacji tych protestów postanowiono zastosować całkowitą blokadę informacyjną o nich. Wszystkie transmisje na żywo w ramach serwisu YouTube zostały wyłączone. O ich przebiegu nie informują również polskie media głównego nurtu. Demonstracji przeciwko act. JUST 447 demonstracyjnie nie zauważa większość redakcji z Polską Agencją Prasową włącznie. Ewidentnie przyjęto metodę przemilczenia protestów, co ma zasugerować, że skoro o tym się nie mówi to w ogóle nic takiego się nie odbyło.

 

Widząc ostatni rozwój wypadków trudno zrozumieć dlaczego Polacy w USA protestują, a Polacy w Polsce nie czują takiej potrzeby. Możliwości są dwie: albo polonia amerykańska jest przewrażliwiona na punkcie bezspadkowych roszczeń żydowskich, albo po prostu Polacy - poprzez szczelny kordon medialny - są utrzymywani w niewiedzy na temat zagrożeń dla naszej ojczyzny które płyną z amerykańsko-żydowskiego sojuszu zawartego w celu wymuszenia rasowego dziedziczenia działającego magicznie z jakiegoś powodu tylko dla jednego jedynego narodu na świecie.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika 777

wlasnie instaluuja prawo

wlasnie instaluuja prawo ktore bedzie realizowac budowe tajnej armii niemieckiego kolchozu NWO w ramach pomocy ustawy 10666 ! "Parlament Europejski wkrótce zajmie się proponowanym przez Komisję Europejską poszerzeniem kompetencji Europejskiej Straży Granicznej i Przybrzeżnej (Frontex). Celem zmian jest nadanie tej agencji nowych uprawnień, w tym umożliwienie przymusowego rozlokowania funkcjonariuszy z prawem do używania siły, broni służbowej, amunicji i wyposażenia na terenie państw członkowskich. Eksperci Instytutu Ordo Iuris przygotowali analizę projektu rozporządzenia."

Portret użytkownika stoperan

Obejrzyj ten krótki film,

Obejrzyj ten krótki film, który tobie wiele wyjaśni. Dowiesz się, że wielu mądrych ludzi widzi to dokładnie w taki sam sposób. Niestety masy ogłupione kłamliwymi mediami rzadko to dostrzegają.

https://youtu.be/YHwzWsPw418

Film ten ukazuje nam nieznaną wielu z nas smutną rzeczywistość. Producent tego filmu, świadomy owej walki pokazał olbrzymią ilość faktów za pomocą symboli.

Ciemne okulary symbolizują poznanie owej tajemnicy, że pośród nas są 'obcy' czyli nasienie węża. Okulary ujawniają rzeczywiste znaczenie wiadomości i reklam oraz ukazują rzeczywiste oblicza nasienia węża. Walka na pięści pomiędzy dwoma bohaterami to ostra dyskusja jednego człowieka z drugim, który nie widzi w tym świecie żadnych problemów z powodu indoktrynacji szatańskich mediów.

Brzmi znajomo? Dopiero po takim wstrząsie, jak wielka bójka człowiek ten zaczyna widzieć rzeczywistość oraz... 'obcych'.

W ten drastyczny sposób biały bohater filmu w końcu dociera do zaślepionego mediami przyjaciela, który po wielkim pojedynku na pięści zdołał przełamać żelazny uścisk medialnej kontroli umysłu, czyli... prania mózgu.

 

Film ten także pokazuje hybrydy i Nefilimów pracujących... w mediach. Gwoli ścisłości, w mas mediach nie mogą pracować osoby spoza kręgu nasienia węża! Dwie postacie mają typowe niebieskie oczy i blond włosy - typowi arianie, których poszukiwał Hitler. Zgodnie z rzeczywistością ludzie ci są piękni i inteligentni, ale... bez sumień. Film ukazuje system opresji totalitarnej dokonywanej przez 'obcych', którzy mają do swej dyspozycji... media, wszelką władzę, aparat prawny oraz policję

Portret użytkownika Aaron makaron

Czysty antysemityzm.

Czysty antysemityzm.

Dobrze, że nie mówią. 

Bo nie ma o czym. Kolejna kompromitacja.

Szalom!!

 

Portret użytkownika śmierć tzw; "żydom"

te, mosiek, urwał ci ktos juz

te, mosiek, urwał ci ktos juz jaja. Bo jak nie to ci je urwiemy chuju razem z chińczykami, ruskim, osmanami i persami oraz hindusami. I wtedy będziesz miał kurwo swiniopasie antysemityzm chuju.

 

Portret użytkownika GOŁOTA

hipokryzja do kwadratu, tyle

hipokryzja do kwadratu, tyle rozmów o wolności słowa a ja czekam godzinami na publikacje mego tekstu przez cenzora na tym portalu

Portret użytkownika aaa

to przypomina nam gre w

to przypomina nam gre w szachy na trzy osoby gdzie dwie sa ugadane ze soba a wiec mamy z jednej strony tzw.lewactwo czyli po,neoliberalowie .antifa w tym przypadku.   drugi gracz to faszysci - srodowiska faszystowsko zydowskie no i oczywiscie pis. tu mamy po-pis trzeci gracz czyli my normalni polacy i obywatele ale tez nie spenetrowane jeszcze srodowiska narodowe. tak faszysi to pisowcy a nie patryjoci.

Portret użytkownika r.abin

"Plemienne dziedziczenie" -

"Plemienne dziedziczenie" - bardzo śmierdząca sprawa. Pominąwszy fakt - że "płomienni patrioci u władzy" nas sprzedali - to spójność prawna ustawy 447 jest nijaka. Taż powinni teraz rdzennym Indianom oddać całe USA (wcześniej zrabowane). Ale w sytuacji, gdy Barack (oraz Trump), nie mogą sobie przypomnieć - jakie państwa na Bliskim Wschodzie posiadają broń atomową - wszystko jest możliwe.

Portret użytkownika euklides

Indianie byli rdzenną

Indianie byli rdzenną ludnością, a jakie prawa mają amerykańscy Żydzi do Polski? Zgodnie z logiką ustawy 447, powinni oddać całe USA, Aborygenom z Nowej Zelandii albo mieszkańcom Madagaskaru.

Portret użytkownika inzynier magister

folksdojcze ze szkopami od

folksdojcze ze szkopami od sorosa znowu chcą nas załatwić unijnymi dyrektywami NWO ! "Komisja Europejska wszczęła w środę wobec Polski postępowanie o naruszenie prawa unijnego, wysyłając pismo z formalnym zawiadomieniem. Sprawa dotyczy "nowego systemu dyscyplinarnego dla sędziów". Polski rząd na udzielenie odpowiedzi ma dwa miesiące.Zdaniem Komisji Europejskiej "nowy system dyscyplinarny" podważa niezawisłość polskich sędziów, nie oferując koniecznych gwarancji, by chronić ich przed kontrolą polityczną, zgodnie z wymogami Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. "

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj