Homoseksualiści grożą więzieniem za opinie krytyczne względem środowiska LGBT

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Zdaniem homoseksualnego partnera Roberta Biedronia, Krzysztofa Śmiszka, który będzie "jedynką" partii Wiosna Biedronia z okręgu dolnośląsko-opolskiego w wyborach do Parlamentu Europejskiego, należy karać więzieniem za homofobie. Oczywiście jak zwykle, to środowiska LGBT będą decydowały o tym co jest homofobią, a co dopuszczalną krytyką zapewnioną konstytucyjnymi prawami do swobody wypowiedzi.

W wywiadzie dla Gazety Wyborczej, Krzysztof Śmiszek powiedział, że partia Wiosna będzie chciała wprowadzić przepisy, które będą surowiej karać homofobię. Ma to dać narzędzia prokuraturom do ścigania osób, które zdaniem looby homoseksualnego, są homofobami. Oznacza to, że nawet krytyczny komentarz w internecie będzie mógł mieć konsekwencje prawne z więzieniem włącznie.

„Wprowadzimy takie przepisy, że każdy homofob, który żeruje na najniższych instynktach i zagraża bezpieczeństwu osób LGBT, zostanie ukarany, z więzieniem włącznie. Niezależny sąd i niezależna prokuratura będą mogły wszczynać postępowania karne przeciwko homofobom”

W prasowym wywiadzie udzielonym Gazecie Wyborczej, pan Śmiszek wyjawia również plan polityczny środowiska homoseksualnego w Polsce. Sprowadza się on do nierealnego oczekiwania, że jego partner, Robert Biedroń, zostanie Prezydentem Polski oraz do typowych haseł lobby homoseksualnego czyli żadanie związków partnerskich i adopcji dzieci! Potwierdził zatem słowa innego aktywisty LGBT, Pawła Rabieja, aktualnego wiceprezydenta Warszawy.

 

Innymi słowy ludzie, którzy konsekwentnie zwalczają rodzinę jako podstawową komórkę społeczną, zamierzają zyskać dokładnie taki sam status jaki mają rodziny i domagają sóę aby ich jednopłciowy związek również nazywac rodziną. Domagają się oni, aby uznać, że to coś zupełnie normalnego i, że dwóch panów lub dwie panie z adoptowanym dzieckiem to ekwiwalent normalnej rodziny składającej się przeciez od zawsze z kobiety, mężczyzny i ich potomstwa.

 

Kandydat partii Wiosna do Parlamentu Europejskiego nakreślił pięcioletni horyzont czasowy na zrealizowanie postulatów środowisk homoseksualnych. Dodał, że czuje się obecnie "obywatelem drugiej kategorii". Środowisko LGBT konsekwentnie twierdzi, że jest dyskryminowane, polskie społeczeństwo jest bardzo tolerancyjne dla nich, a nawet ich licznych ekscesów w pełnych wulgarności pochodach zwanych Paradami Równości.

Mimo to homoseksualiści twierdzą, że są prześladowani i domagają się wprost prześladowania tych, którzy ośmielają się ich krytykować. Jak się okazuje żądania środowisk LGBT cały czas rosną i nie chodzi już tylko o równe prawa, ale formułowane są oczekiwania, aby terroryzować myślących inaczej za pomocą wymiaru sprawiedliwości! 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika Max 1983

Jeżeli nie wierzysz w religie

Jeżeli nie wierzysz w religie tylko w Boga, to czemu LGBT mają się bać???To religie skazują ich na potępienie piekło itp.Bóg w tej matrii się nie wypowiedział ,a jeśli uważasz że się wypowiedział tzn że....wierzysz w religie.

Kto wie co ten Bóg sobie myśli, a nóz podobają mu się dwie dziewczyny razem::)Zresztą czy oni ci krzywde robią?Mi osobisćie chodzi o co raz bardziej nachalną propagande ,która tak samo by mnie denerwowała gdyby dotyczyła heteroseksualnych.Zresztą w jakimś sensie dotyczy.Sex mi wyłazi z co drugiego teledysku muzycznego ,z telewizji prasy....na ulicy latem.A może ja sobie nie życzę???Jakoś heterycy nie myślą o tym że jak się liża na przystanku to może osoba stojąca obok jest akurat od dawna samotna itp.itd.Taki jest świat że seksualność wychodzi nawet z lodówki i nie tylko homo bywają w tym zakresie męczący i napastliwi.  A jeśli się kochają i chcą żyć razem w swoich domach to za co mają do tego piekła iść??

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Portret użytkownika Kangur.

" Jeżeli nie wierzysz w

" Jeżeli nie wierzysz w religie tylko w Boga, to czemu LGBT mają się bać??? " to pytanie skieruj do nich samych, nie do mnie...czego tak panicznie się boją, że aż wypierają ze świadomości...a na samo słowo "Bóg", reagują agresją i światłowstrętem, zamiast zwyczajnie olać coś, w co nie wierzą? ha...może doskonale wiedzą, że są zboczeńcami i że takich parchów nawet Bóg nie toleruje...?...może wiedzą co ich czeka po tamtej stronie...? ich zapytaj, choć wątpię, by Ci szczerze odpowiedzieli.

Religie nie mają nic wspólnego z Bogiem...a sam Bóg nie jest taki, jak go opisuje Biblia.

Już Ci pisałem, żeby coś wiedzieć o Bogu, trzeba Go znaleźć, a żeby Go znaleźć, to trzeba szukać.

" A jeśli się kochają i chcą żyć razem w swoich domach to za co mają do tego piekła iść??"  proszę bardzo, nikt im tego prawa nie odbiera...tylko niech zostaną w swoich domach i nie wypełzają z tym na ulicę i przede wszystkim, niech swoje łapy trzymają z dala od dzieci!!!!!!!!

Tak jak Ty sobie nie życzysz lizania się dzieciaków na ulicy, tak ja nie życzę sobie, by niszczyli wartości małych dzieci przez lekcje np. masturbacji w przedszkolach, albo wmawiania, że chłopiec może być dziewczynką i odwrotnie.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika Max 1983

No ja wiem że trzeba Boga

No ja wiem że trzeba Boga znaleźć, tak nas kocha że sie ukrywa jak się tylko da....ale spoko szukam.W końcu nie tylko dzieci lubią się bawić w berka.

A tak poważnie, to troszke uprośćiłeś.Fakty są takie ze na dziś LGBT to nie jest jakaś 1% mniejszość.Samo B to pewnie jakieś 20% ludzi ,bo na tyle oceniam liczbe biseksualistów.Zwłaszcza wśród kobiet procent jest chyba większy, co pewnie wynika z większej akceptacji społecznej dla lesbijek niż gejów.To troche jak u heteryków, gdzie jak dziewczyna się puszcza to szmata, a jak facet zalicza codziennie inną to macho.Tak samo tu lesbijki są ok geje bleeee.

Tak więc jeśli ustaliliśmy że mamy doczynienia ze sporą grupą ludzi to nie można ich wrzucać do jednego worka.Są tacy jak ty to opisałeś, którzy najwyraźniej się czegoś boją ,ale są tez geje lesbijki itp bardzo religijni!!!.Na samej prawicy zapewne znajdziesz nie jednego ukrytego geja, który przy każdej okazji w kościele swoją religijnośc pokazuje.

Nie zastanawia cię że jeszcze Biedronia nie udupili??Pis jest skuteczny nie mają skrupułów ,jeśli chodzi o wykorzystywanie służb podkładanie czy przyklejanie do ludzi gówna .A przecież wiedza że ten Biedroń jest dla nich niebezpieczny, bo z kim zechce stworzyć koalicje po wyborach jak myślisz z PIS czy KO????

Biedroń kiedyś powiedział że wie kto w PIS jest gejem i ma na to dowody i w każdej chwili może to ujawnić....tego się boi nie jeden Jarosław czy Antoni(dobór imion oczywiście przypadkowy hehe)Sejm to cały przekrój społeczeństwa, więc masz tam dziwkarzy ,gejów a pewnie i pedofile się znajdą.

Osobiście nie jestem wstanie zrozumieć jak można być gejem czy lesbijką i należeć do kościoła, który podkreśla że jesteś sodomita i trafisz do piekła....nie rozumiem ale tak jest.

Myślę jednak że jest wiele osób ze środowisk LGBT jak najbardziej wierzących w Boga, ale nie łaczących go z żadną religią, a czysta miłościa taką bezwarunkową i oni zwyczajnie się Boga nie boją.

Co do reszty pełna zgoda ,nie zgadzam się na adopcje dzieci choć z innych powodów niż ty zapewne...ale mniejsza z tym efekt końcowy jest ten sam, oboje się na to nie zgadzamy.Choć trzeba przyznac że wzasadzie nie ma ograniczeń które by mogły powstrzymać lesbijki przed wychowaniem swojego(nie adoptowanego)dziecka!!.Oczywiście matką będzie tylko jedna z nich .Można to więc przyrównac do sytuacji heteryków, gdzie kobieta ma dziecko z jednym facetem ale później wychowuje je już z innym.

Co do edukacji seksualnej to jestem jej zwolennikiem ,ale nie w przedszkolach na Boga!!!Może w okolicach 13-14 roku życia powinna byc delikatnie wprowadzana ale bardziej na zasadzie nauki przed zagrożeniami i traktowaniem seksu jako zabawy czy eksperymentu ,mówieniu o chorobach, a nie jakiś naukach masturbacji czy namawianiu do analnego seksu!!!!

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Portret użytkownika Epiornis

"No ja wiem że trzeba Boga

"No ja wiem że trzeba Boga znaleźć, tak nas kocha że sie ukrywa jak się tylko da....ale spoko szukam.W końcu nie tylko dzieci lubią się bawić w berka..."

Skoro wg Ciebie Bóg się przed Tobą ukrywa - to się bawi z Tobą nie w berka a w chowanego Max Smile

Rażące naruszenie regulaminu. Ban na czas nieokreślony.

Moderacja

Portret użytkownika Roni Tornado

A więc dzięki nam dowie się,

A więc dzięki nam dowie się, że jest po części homo i hetero, lewicowcem i prawicowcem, osobą pokojową i zabijaką, itp. Jest wszystkim po trochu...i to może być niewygodne dla ludzi bo lubią się oni opowiadać po jednej stronie.

Portret użytkownika Max 1983

A ty dalej żyjesz w

A ty dalej żyjesz w przekonaniu że złapałeś pana Boga za nogi i już wszystko o nim wiesz.Już ja bywam zadufany w sobie ale ty przekraczasz wszelkie granice narcyzmu.

Na świecie jest minimum kilka tysięcy róznych wizji Boga, a nawet w obrębie tej samej religji ludzie go sobie troszkę innaczej wyobrażają.To nam da może nawet kilka milionów różnych obrazów Boga....ale wiadomo to akurat Angelus wie jak się sprawy mają.

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Strony

Skomentuj