W Izraelu wykonuje się testy DNA, aby ustalić kto jest Żydem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nie ma chyba obecnie bardziej rasistowskiego kraju na świecie niż Izrael. To co wszędzie wzbudziłoby wycie oburzenia środowisk lewicowych uchodzi w Izraelu jako coś zupełnie normalnego. Do całego katalogu zachowań dyskryminacyjnych ostatnio dochodzi żądanie testów genetycznych aby sprawdzić pochodzenie Żydów z ZSRR, chcących wziąć ślub rabinacki.

 

W ciągu ostatnich miesięcy władze Izraela przeprowadzili szereg kontrowersyjnych ustaw, które w każdym cywilizowanym kraju zostałyby uznane za rasistowskie. Na przykład wprowadzono prawo, które stwierdza że Izrael jest państwem tylko Żydów. Wyobraźmy sobie co by się stało gdyby polski Sejm przeprowadził ustawę, w której stwierdziłby, że Polska jest tylko dla Polaków. Międzynarodowy jazgot jaki towarzyszyłby takiej deklaracji prawdopodobnie nie skończyłby się przez długie miesiące.

Jawny rasizm względem Palestyńczyków zamieszkujących dzisiejszy Izrael jest jednak konsekwentnie niezauważany na świecie. Być może jest tak dlatego, że wszyscy boją się skrytykować Izrael, aby nie zostać automatycznie posądzonym o antysemityzm, a jak wiadomo nie ma obecnie większej zbrodni grożącej poważnymi konsekwencjami. 

 

Dlatego właśnie nikt nie śmie nawet pisnąć słówkiem, gdy Izrael wprowadza segregację rasową w środkach komunikacji, mimo, że nasuwa to jednoznaczne skojarzenia do czasów nazistowskich i specjalnych tramwajów w Warszawie dostępnych tylko dla Niemców.

Jak wynika z najnowszych informacji dochodzących do Izraela, kraj ten zaczyna stosować rasistowskie metody również w stosunku do osób uważanych dotychczas za Żydów. Okazuje się że izraelski rabinat odmawia ślubu żydowskim parom, w których ktoś jest imigrantem ze Związku Radzieckiego o ile osoba ta nie dokona testów genetycznych potwierdzających pochodzenie. 

Nasuwa to oczywiste skojarzenia do skandalicznych badań czystości rasowej stosowanych przez niemieckich nazistów w celu wyselekcjonowania rasy aryjskiej i ustalenia kto należy do rasy uważanej za mniej wartościowe. Nazistowscy antropolodzy pozostawili spory materiał badawczy dowodzący swojej obsesji na punkcie czystości rasowej i pomiarów. 

To doprawdy chichot historii, że 70 lat po szokujących wydarzeniach, które rozegrały się w Europie podczas II wojny światowej, co skutkowało zagładą wielu milionów europejskich Żydów, potomkowie prześladowanych stosują w swoim kraju zasady przypominające te obowiązujące w latach czterdziestych w III Rzeszy. Co szczególnie zaskakuje prześladowani są nie tylko Palestyńczycy, ale szykany i rasistowskie oczekiwania kierowane są już nawet względem swoich współplemieńców zamieszkujących obszar dawnego Związku Radzieckiego.

 

Njwyraźniej z jakiegoś powodu izraelscki Rabinat nie wierzy, że przybysze z dawnego ZSRR są rzeczywiście Żydami. Jednak żądanie potwierdzenia tego badaniami DNA można uznać za szokujące. Podobnie uważa część opinii publicznej w Izraelu. Władze tego kraju bagatelizują tą praktykę twierdząc, że była ona stosowana w marginalnej ilości spraw.

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika euklides

To kto ma w PESELu 666

To kto ma w PESELu 666 Biggrin

"Liczba to bowiem człowieka, a liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć"

Portret użytkownika Lommo

Narodowi socjaliści w III

Narodowi socjaliści w III Rzeszy wbrew pozorom aż tak wielkiej wagi nie przywiązywali do badania czytości rasy pod kątem biologicznym. Hitler osobiście rozpatrywał wnioski Mischlingów czy nawet pełnych Żydów o pozwolenie dalszej służby w Wehrmachcie, tylko w przypadkach zbyt charakterystycznego wyglądu rozpatrywał wnioski negatywnie. Samo kwalifikowanie co narodowości niemieckiej na terenach byłej Polski odbywało się na podstawie opini komisji która oceniała czy osobnicy i obejscie są w miarę zadbani. W praktyce było tak że czystych rasowo Niemców w podeszłym wieku z zapuszczonym obejsciem deportowano do Generalnej Guberni bo nie nadawali się na poborowych i jeszcze zdewastownym domem robili pośmiewisko rasie germańskiej. A za to to stoworzono III grupę Volkslisty dla osób nie określonej narodowości , ale  przydatnych dla III Rzeszy chocby z licznego stanu młodych mężczyzn przydatnych na poborowych.

Portret użytkownika Ha$s

Syjonistyczna prowokacja

Syjonistyczna prowokacja rozbrojenia białych nacjonalistów amerykańskich i rozpoczęcie III wojny światowej?

Robert David Steele, były oficer piechoty piechoty morskiej i szpieg CIA, a także działacz na rzecz Inżynierii Otwartego Źródła (OSEE)

P. Jesteś dobrze znany jako były szpieg, a także wiele razy powiedziałeś w publicznym rejestrze, że zarządzałeś operacją fałszywej flagi dla Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA). Masz również autorem trzech książek i dwa rozdziały dotyczące konkretnych operacji false flag – fałszywą flagą ataków – Narzędzie głębokiego państwa , 9/11 Truth , Sandy Hook Prawdę , Orlando Atrocity i Paryż 11/13 . W skrócie, co to jest atak fałszywej flagi?
 https://www.veteranstoday.com/…/robert-steele-new-zealand-…/

Portret użytkownika KRNABRNY

...a co jeśli Benjamin

...a co jeśli Benjamin Netanyahu jest Polakiem, a co jesli Trump jest Polakiem...... a co jesli Jahwe jest Polakiem!!!!?;-)

Portret użytkownika Skaria

A tak na marginesie, jeżeli

A tak na marginesie, jeżeli chodzi o te badania genetyczne. Mnie samej kiedyś w Lwowie za 500 dolarów rodowód żydowski do kilku pokoleń wstecz. Wiem, że sporo Rosjan tak właśnie zrobiło aliję do Izraela. Nie mając żadnych korzeni zydowskch, załatwiali sobie w różny sposób papiery. I rozumiem, że jeżeli chodzi o ślub rabiniczny może to być problem.

Żeby wziąć ślub rabiniczny, trzeba być Żydem...takie są zasady. A w jaki inny sposób to sprawdzić, jeżeli wiadomo, że jest sporo oszustów podajacych się za Żydow. Z każdej informacji można zrobić aferę. Z tego co wiem, dotyczy to tylko imigrantów z Rosji.

Portret użytkownika Janusz12

A potem ktos naciśnie guzik i

A potem ktos naciśnie guzik i zaczniemy ponownie od komórkowców! bo jakis przetrwa.

I zacznie się od nowa to samo !

Portret użytkownika Skaria

Ciekawe dlaczego nie

Ciekawe dlaczego nie publikuje są moich komentarzy. Rozumiem, że muszę pisać tylko to, co tobie pasuje.

Strony

Skomentuj