Według światowych mediów Żyd, który okazał się Kubą Rozpruwaczem był Polakiem

Kategorie: 

Źródło: Internet

Nienawiść względem Polaków przybiera ostatnio patologiczny poziom. Nagonka na nasz kraj jest od jakiegoś czasu w dobrym tonie i gdy tylko pojawia się okazja zaszkodzenia wizerunkowi Polski i Polaków, siły nam nieprzyjazne skwapliwie wykorzystują każdą okazję. Najnowsza z nich to nazwanie Polakiem żydowskiego mordercy prostytutek znanego jako Kuba Rozpruwacz.

Przypomnijmy, że w czasach gdy w Londynie grasował morderca zwany Kubą Rozpruwaczem, Polski nie było nawet na mapach świata. Mimo to nie przeszkadza to większości światowych mediów do przedstawiania kłamliwych informacji, że legendarny morderca prostytutek z Londynu był rzekomo Polakiem.

 

Co innego gdyby Kuba Rozpruwacz działał w latach dwudziestych XX wieku, ale jego okres aktywności to rok 1888 a Polska wtedy nie istniała. Jak zatem można Żyda z terytorium zarządzanego przez Imperium Rosyjskie nazywać Polakiem? A dlaczego nie nazwano go Rosjaninem?

 

Nie da się tego racjonalnie wytłumaczyć. Wiadomo, że do tej pory gdy jakiś Polski Żyd okazywał się genialny to dla świata był Żydem, a nie Polakiem. A gdy jakiś Polski Żyd okazał się mordercą, nagle magicznie stał się Polakiem. To modelowy przykład antypolonizmu, który z jakiegoś powodu nagle stał się akceptowalny na całym świecie.

Naukowcy twierdzą, że Kuba Rozpruwacz to Aaron Kośmiński. Wskazuje na to DNA pozostawione na jednej krwawej chuście. Po porównaniu tego DNA z DNA członków rodziny Kośmińskiego, stwierdzono ponad wszelką wątpliwość, że to on był słynnym Rozpruwaczem.

 

Kuba Rozpruwacz - Jack the Ripper - to nigdy nie złapany seryjny zabójca kobiet, które trudniły się prostytucją. Morderca operował w londyńskiej dzielnicy Whitechapel, blisko oddalonej od dzielnicy żydowskiej. Zabójstwa były popełniane głównie w drugiej połowie 1888 roku. Większość ofiar została dosłownie wypatroszona. W sumie zamordowanych zostało 11 kobiet!

Chusteczka z plamami krwi należała do Catharine Eddowes. Poderżnięto jej gardło, została pocięta na twarzy a potem wycięto jej narządy i włożono do rąk. Analiza DNA chusty pani Eddowes odbyła się w 2014 roku z inicjatywy pisarza Russella Edwardsa, autora książki na temat Kuby Rozpruwacza „Naming Jack the Ripper”. Edwards był przekonany, że to Kośmiński jest zabójcą. W 2007 roku, jakimś cudem, pisarz był w stanie znaleźć na jednej z aukcji autentyczną chusteczkę Catharine Eddowes poplamioną krwią i był pewien, że przetrwały na niej ślady biologiczne zabójcy.  

Na jego wniosek, chusta została poddana analizie wykonanej przez Jariego Louhelainena , specjalistę w dziedzinie analizy DNA i wykładowcę biologii molekularnej na Uniwersytecie w Liverpoolu. Jednak w 2014 roku informacja ta została zakwestionowana ze względu na brak publikacji w czasopismach naukowych. W marcu 2019 roku ten sam Jari Louhelainen przygotowany referat wraz ze specjalistą Davidem Millerem z University of Leeds, a ich praca została opublikowana w renomowanym „Journal of Forensic Sciences”. 

 

Aaron Kośmiński był polskim Żydem, który wraz z trzema siostrami, bratem i matką przybyli do Londynu po pogromach, które rozpoczęły się w 1881 roku w Imperium Rosyjskim. W Whitechapel Kośmiński pracował jako fryzjer. Zdaniem najbliższych już w 1885 roku pojawiły się u niego objawy choroby psychicznej. Cierpiał na halucynacje słuchowe, nie chciał się myć, bał się wziąć jedzenie z rąk innych ludzi. Porzucił pracę i żył na koszt swoich sióstr. 

Według brytyjskich archiwów, w lipcu 1890 roku, czyli niemal półtora roku po morderstwach Kuby Rozpruwacza, Aaron Kośmiński w końcu przyszedł do kliniki psychiatrycznej, ale był tam tylko 3 dni. Mniej więcej rok później, znowu tam trafił po zarzutem napaści z nożem na siostrę. W szpitalu Kośmiński spędził następne 28 lat, aż do swojej śmierci w 1919 roku. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Nie skończyli na tym , bo

Nie skończyli na tym , bo podczas II wojny światowej i okupacji Polski , wywieźli do Niemiec nieokreślona do dzisiaj liczbę dzieci polskich . Tak że dzisiaj nie widomo ,  ile krwi polskiej płynie w niejednym Niemcu , który uważa się za rodowitego aryjczyka .

Portret użytkownika &

Tez twierdzisz, że nastąpiła

Tez twierdzisz, że nastąpiła podmiana rasowa? To kto mieszka tu, w Polsce? Czy czasem nie ci, którzy napadali i osiedlali się z zachodu i wschodu? Moze stąd to skurwienie u większości ,, Polaków", bo to wcale nie są prawdziwi Polacy, tylko mikstura tych co tutaj zajęli ziemie?

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Atakują nas bo jesteśmy dla

Atakują nas bo jesteśmy dla nich największym zagrożeniem. To My Jesteśmy wybrańcami Bogów, to Lachia jest sercem Świata i dopóki nie ockniemy się z "małości" będą nas poniżać. Oni są tylko patologiczną sektą mieszańców wmawiającą sobie i światu swoją semickość oraz wyższość nad innymi. Czas na masowy atak we wszystkich niezależnych mediach na ten kłamliwy diabelski pomiot. Niech się ziści w erze wodnika powrót do prawdy, i to my Wodzianie, Wanowie , Wandalowie tą prawdą musimy zmyć wszelkie kłamstwa, niech Wodan będzie z Nami

 

 

"naród wybrany" = nazizm, faszyzm i bestialstwo

Surviving The Matrix - YouTube

TheCrowHouse.com

Portret użytkownika Kangur.

Bo, jak wyżej napisał Leon,

Bo, jak wyżej napisał Leon, panicznie nas się boją i jedyne co mogą, to pluć na Nas...doskonale wiedzą, że teraz, po tym wszystkim, co wyrzygali, żaden Polak za parchatym pasożydem się już nie wstawi.

Ich powinien obowiązywać bezwzględny zakaz wstępu do Polski.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika rechotek

Jest ich jeszcze wielu bo

Jest ich jeszcze wielu bo prawdę mają za nic lub jeszcze nie doświadczyli zła od tego parchatego plemienia, a są i tacy wśród znajomych co w ich obronie i tzw. tolerancji uznali by upadek każdego Polaka za swój osobisty sukces. Najgorsze połączenie jakie mogła stworzyć nieobliczalna natura to żyd i Polak w jednym ciele, to dopiero jest zło w czystej postaci, fałszywy jak każdy żyd i dumny jak Polak. Za mieszanie się ras powinna być kula w łeb.

Strony

Skomentuj