Władze RPA nawołują do odbierania ziemi białym siłą

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Władze Republiki Południowej Afryki powoli przymierzają się do okradania białych rolników z ziemi w ramach „sprawiedliwości społecznej”. Czarni obywatele tego państwa już nie mogą się doczekać aż rząd wprowadzi odpowiednie poprawki do konstytucji, dzięki czemu będzie mógł rozpocząć grabież w zgodzie z literą prawa.

 

Prezydent Cyril Ramaphosa, który jakiś czas temu wezwał partię rządzącą do rozpoczęcia prac nad wprowadzeniem zmian w konstytucji twierdzi, że państwo nie będzie okradać białych farmerów z ziemi, tylko wprowadzi reformę rolną, ale przecież na to samo wychodzi. Ewentualna poprawka do konstytucji ma zawierać zapis o możliwości przejmowania ziemi, należącej do białych rolników bez wypłacania odszkodowania, a następnie przekazanie jej w ręce czarnego chłopstwa.

 

Murzyni z RPA często prześladują, napadają i zabijają białych, których traktują dosłownie jak najeźdźców. Wielu z nich nie może się już doczekać aż rząd zacznie okradać białych z ich ziemi, a niektórzy już otwarcie wykrzykują slogany typu: „Pozwólcie nam zabić białych ludzi”.

Julius Malema, założyciel Ruchu Bojowników o Wolność Gospodarczą, znany również jako „Hitler z RPA” twierdzi, że prezydent i partia Alians Demokratyczny chcą sabotować plany wywłaszczania ziemi bez wypłaty odszkodowania. Malema nazwał białych „ekstremistami” i zarzucił im, że przygotowują się do zabijania czarnych, a pomagać w tym mają Żydzi, którzy podobno udzielają im odpowiedniego szkolenia.

 

Coraz więcej wskazuje na to, że w Republice Południowej Afryki może wybuchnąć wojna domowa. „Hitler z RPA” ogłosił, że on i cała rzesza jego zwolenników są gotowi zginąć za ziemie, które należą do białych. Z powodu rasizmu, jaki panuje w tym afrykańskim kraju, wielu białych rolników rozważa ucieczkę do Rosji lub Australii, ale niektórzy z nich zapowiadają, że będą bronić swoich ziem, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika euklides

Ciekawe kiedy krokodyle,

Ciekawe kiedy krokodyle, pająki i inne dzikie zwierzęta zamieszkujące swoje ziemie od setek tysięcy lat wezmą się za najeźdźców - pasożytniczych ludzi, którzy jedyne co potrafią to wykrzykiwać, że coś komuś trzeba zabrać.

Portret użytkownika CzarnyOlo

Pierdolić w ogóle cały chip

Pierdolić w ogóle cały chip-hop. W radio dzieci dorosłe jakieś prześcigają się w dokładnym kopiowaniu czarnych wokalistów i wokalistek. Jest to do wyżygania żenujące, sztuczne I smutne. 

Portret użytkownika kasia

O co wielkie halo, niech

O co wielkie halo, niech biali się spakują i wyjadą. Znajdą sobie inne źródło dochodu. Zostawcie czarnej ciemnocie ziemię a będą za chwilę zdychać z głodu, bo nie potrafią utrzymać plantacji a nawet małego poletka ziemi. Brzmi rasistowsko, ale to fakty Wink

Skomentuj

Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ