Bezwarunkowa kapitulacja Polski przed Ukrainą

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Słynna ustawa o IPN ze stycznia zeszłego roku dzisiaj zupełnie przestała istnieć. Po spektakularnej kapitulacji przed Izraelem dzisiaj skapitulowaliśmy przed Ukrainą. Trybunał Konstytucyjny uznał, że wyrazy dotyczące "ukraińskich nacjonalistów" i "Małopolski Wschodniej" są niezgodne z Konstytucją.

 

Sprawa ustawy o IPN w części dotyczącej Wołynia i zbrodniarzy z UPA została skierowana do Trybunału Konstytucyjnego przez Prezydenta Andrzeja Dudę. Jego zdaniem pojęcia "ukraińscy nacjonaliści" i "Małopolska Wschodnia" są nieprecyzyjne i wymagają zmiany. 

Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko podziękował polskiemu Trybunałowi Konstytucyjnemu za orzeczenie w sprawie ustawy o IPN. Na Ukrainie przeważa poczucie zwycięstwa nad Polakami, o czym świadczą kolejne triumfalne wypowiedzi polityków. Miejmy nadzieję, że nasi rządzący nie uznali tym samym, że zbrodniczy banderyzm może być propagowany, a o Rzezi na Wołyniu najlepiej nie wspominać dla dobra przyjaźni polsko-ukraińskiej.

 

Taka jest widocznie obecna mądrość etapu, że nakazano nam leżenie plackiem nie tylko przed UE, USA i Izraelem,ale też przed Ukrainą. Może rzeczywiście lepiej nie zadzierać z kilkumilionową diasporą ukraińską wychowaną w kulcie Bandery, którą politycy zafundowali nam w  dzisiejszej Polsce. Jednorodna narodowo Polska, którą znamy już nigdy nie wróci. Musimy się teraz dostosować do przybyszów tak jak społeczeństwa zachodnie, a jeśli ktoś piśnie słówko, to zostanie oskarżony o sianie "mowy nienawiści", a to obecnie zbrodnia najgorsza.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika podroznik222

znaki czasów. A dookoła

znaki czasów. A dookoła ślepcy. Już w 17 lat temu nowi włodarze zainstalowali symbol swojej władzy. W warszawie u zbiegu ulic al. JEROZOLOMSKIE i NOWY ŚWIAT /w ddomyśle Polin/ ustawiono drzewo, jakże popularne w Polsce - palmę judei. A co. Niech polskie głupki się cieszą

Portret użytkownika mojżesz

polin..mordy ryrualne, sp

polin..mordy ryrualne, sp magda zuk, ewa tylman, 5 z tico w trynczy, 5 z escape room..itd..polin..muzeum polin w miejscu krematorium kl warshau gdzie zginelo 200 tys polakow..polin..polska istnieje tylko teoretycznie a niedlugo wysteruja na wojne z rosja i polish holokaust...polin

Portret użytkownika Moriar

I dobrze się stalo. W odwecie

I dobrze się stalo. W odwecie musielibyśmy rozliczać się z całej naszej historii, w ktorej nie byliśmy bynajmniej święci. Nie jesteśmy pępkiem świata jak p. Kaczyński ale żyjemy w środku Europy, jesteśmy tak ofiarą jak i triumfatorem i rozliczmy się sami, uderzmy się w piersi. Zróbmy rachunek sumienia i przyznajmy się do naszej nostalgicznej głupoty historycznej i zrzućmy z siebie manię wyższości nad innymi

Portret użytkownika SurvivorMan

Polityka płaszczenia się

Polityka płaszczenia się przed USA i Izraelem jest chora, ale o tyle zrozumiała, że to są zwierzchnicy kolejnych rządów w Warszawie, po 90 roku...
Polityki płaszczenia się przed Ukrainą, jednak kompletnie nie rozumiem...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Olgierd Szary

PIS sobie nagrabił. To

PIS sobie nagrabił. To uderzenie w polską rację stanu. Dokładnie zbadać orzeczenie TK i stworzyć inny projekt obywatelski, na którego "wyjaśnienia" TK będą bezradne -  i zażądac referendum po zebraniu ponad 100 tys. głosów. Gdzie przy wyborach  [teraz lub przy kolejnej okazji], będzie się powtarzało żadanie uchwalenia nowej ustawy - zgodnie z pierwotna zasadą nie do zbicia, że zbrodnie wobec ludzkości  nie podlegaja przedawnieu, a wszyscy zbrodniarze niemieccy, rosyjscy, ukraińscy, litewscy, żydowscy - ich osądzenie, choćby nawet po śmierci i napiętnowanie międzynarodowe - to podstawa polskiej racji stanu. Ustawa o zbrodniach przeciw narodowi polskiemu i przeciw ludobójstwu narodu polskiego powinna być jasna - narody, które mordowały Polaków - bez różnicy muszą być poddane stygmatyzacji i osądzeniu na arenie międzynarodowej. Akurat znam paru ludzi od Brauna, i z "prawego.pl" młodego Krajskiego i od "nacjonalisty.pl", którzy sprawy nie odpuszczą i mają ludzi od takich spraw prawnych. Ukraina sobie też nagrabiła - bo teraz upowcy i banderowcy będa się upajali wielką uukraina i swoją bezkarnością - a to tylko zrazi Polaków. Na krótką mete banderowcy i UPA wygrało, na długą - sami sobie nagrabili, bo nikt w Polsce nie będzie im pomagał. Interesy, kupowanie technologii [np. turbin mają doskonałe, dużo lepsze od rosyjskich w segmencie śmigłowców i okrętowych] a z drugiej strony sprzedaż uzbrojenia [np. Warmate] to tak - ale tylko handlowo i z naszym zyskiem. Ukraina upaja się snami o potedze na jawie - i sama tym przyciśnie się do ściany jak real i Putler ja przycisną. Bez emocji, na zimno kalkulując - długofalowo Ukraina strzela sobie tym w kolano.Mieli okazję żeby się pokajać, stanąc w prawdzie i przeprosić na kolanach - to teraz będą traktowani jak kłamcy, ktorzy sami sobie gotuja zły los. Dla nas dobrze, bo opór przed wkreceniem Polski przez USA i UK w wojnę na Ukrainę będzie tężał w społeczeństwie. Mam nadzieję, że doczekam się rządów polskich patriotów, którzy wystawią rachunek wszystkim mordercom Polaków - bez wyjątku. Dal Polski podstawa to nie dac sie wkrecić w wojnę - bo to by nas wykończyło. Kupić głowice pod stołe, tak aby trzymać w szachu Kreml i Berlin i Tel Aviv i Kijów. Ukraina tos prawa Ukrainy i 3 gwarantów Traktatu Budapesztańskiego - Rosji [która złamała bezczelnie gwarancje BEZWARUNKOWE, a teraz doklepuje do agresi i anschlusu śmieszne gadki dla naiwnych], USA i UK - i nikogo więcej. Nasza sprawa to Kaliningrad i wkrótce anschluss Białorusi i wejście tam 1 Armii Pancernej Gwardi. Tu akurat nasza rola to wypychać USA przed szereg jako hegemona świata, gwaranta, lidera NATO - niech oni sobie wojują, a my w drugiej linii, a najlepiej wcale. Cóż - pewnie napiszę artykuły dla Brauna, prawego i nacjonalisty. Jako katolik widzę to prosto i ze spokojem - nadchodzi godzina, gdy ujawniają sie zamiary serc wielu - i oddzielenie ziarna od plew.

Portret użytkownika Olgierd Szary

No, no - tyle minusów dawno

No, no - tyle minusów dawno nie widziałem. Widać jak na dłoni - uderz w stół, a nożyce się odezwą. Z Kremla, Berlina, Tel Avivu, Kijowa [albo i z Toronto], Waszyngtonu, Londynu, a pewnie i jakiś Litwin zaciekły swoje dołożył, którego ojciec Polaków w Ponarach mordował...oj, bardzo im i Braun i nacjonalista.pl i prawy.pl nie pasuje - a ja tam zapraszam.

Portret użytkownika U_P_Adlina

Akurat wspominanie przez

Akurat wspominanie przez ciebie o trollach z nazi-kijowa jest dosyć śmieszne. Tak jak "lądowanie chińskich brygad aero-mobilnych na polskich lotniskach", hehehehe!

Co do Brauna (Grzegorza Brauna), to na pewno nie ocieka on takim obłędem rusofobicznym, jak ty. Ciekawe, że tak się o nim wyrażasz, a przecież tacy jak ty wielokrotnie twierdzili, że jest "agentem Kremla", hehehehe! No, ale wy agentów Kremla widzicie już wszędzie. Nawet poroch-waltzman dołączył do tego grona, hehehehe!

A może chodzi ci o jakiegoś innego Brauna?

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj