Syn Donalda Trumpa porównał imigrantów do zwierząt w zoo

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Donald Trump Junior wywołał spore poruszenie w mediach społecznościowych, zamieszczając post, w którym porównał nielegalnych imigrantów, próbujących dostać się do Ameryki, z niebezpiecznymi zwierzętami w ogrodach zoologicznych.

Syn prezydenta Stanów Zjednoczonych we wtorek opublikował następujący wpis na Instagramie, który był ewidentną aluzją do imigrantów próbujących dostać się na terytorium USA:

Wiecie, dlaczego możemy bezpiecznie spędzić dzień w zoo? Bo jesteśmy odgrodzeni od zwierząt.

Wpis, który przez wielu internautów został odebrany jako rasistowski, był niewątpliwie wyrazem poparcia dla ojca, od dłuższego czasu informującego o planach zbudowania muru na południowej granicy Stanów Zjednoczonych. Donald Trump Junior opublikował post kilka godzin po tym, jak jego ojciec wydał oświadczenie, interpretowane przez media jako podsycanie uprzedzeń wobec imigrantów.

 

Prezydent w swojej przemowie stwierdził, że to gangi imigrantów są odpowiedzialne za przemycanie do USA ogromnych ilości narkotyków, powodujących "tysiące zgonów" i jeszcze raz podkreślił, że zbudowanie bariery ma absolutnie kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa granic Stanów Zjednoczonych.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

Owszem... Każde suwerenne

Owszem... Każde suwerenne państwo, ma prawo bronić się przed zwyczajnym szturmem na swoje granice i decydować o tym, kogo i w jakiej ilości wpuszcza do kraju...
Niemniej jednak dziwnie to brzmi z ust potomka najeźdżców, którzy wyrzynali amerykańskich autochtonów i zajmowali ich ziemię!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika kapitan ameryka

Młody nie ma racji bo ci

Młody nie ma racji bo ci przynajmnie walcza o lepsze zycie,a poloczki typowy niewolniczy maród kunta kinte jebią za grosze wezma wyplatę i tylko pierd....jakim im ciezko jak im źle,ale ruszyc dupe na ulice sie nie chce .policja ,nauczyciele ,lekarze ,pielegniarki,gornicy ,lot,wszyscy z nich potrafia sie upomniec i dostac swoje absurdalne podwyzki,a ci co naprawde buduja polske dostaja po mordzie.zwykly pracownik dla firmy dziennie zarabia 10 tys.a dostaje z tego 150 pln.ile dla polski dziennie zarabiaja ci co chca podwyzek po 1000 pln????

+ Jestem zajebisty    - Jestem waszym guru

Portret użytkownika Tom kaznodzieja

Nic mi nie wiadomo o

Nic mi nie wiadomo o podwyzkach dla pielegniarek gosciu. Moja mama jest pilegniarka I od kad pamiętam ch...a zarabia. A kazda podwyzke przegraly w sadzie potem wiec chu...* dostaly. Pielegniarek to najbardziej wykorzysytywany zawod w Polsce. 

Portret użytkownika Lommo

Moja mama była pielęgniarką

Moja mama była pielęgniarką jeszcze komuny. I najprosciej na kartce, bo kalkulatory były wtedy tylko w Pewexie, policzyła że nie opłaca się jej chodzić do pracy bo całą smieszną pensję wyda na dojazdy i ściepy urodzinowe/imieninowe. I jebnęła taką robotę. Co dzisiaj pielegniarki są tak głupie że nie potrafią liczyć. Widzocznie nie potrafią , albo nie mają tak żle jak to przedstawiają.

Portret użytkownika kapitan ameryka

Oj K.... chodziło mi o

Oj K.... chodziło mi o lekarzy sory pierdolłem się ,a zgodze sie z tobą ,lecz powiem ci że na to stanowisko tez nienadaje sie każdy bo gdzie nie byłem to widziałem prostactwo chamstwo brak empatji do pacjentów osobiście takim pielegniarkom to bym ryja obił to też trzeba uważaćna to.Połowa tego personelu to niepowinna tam pracować,ale za to ci z sercem powinni miec odpowienia kase bo wiem co to jest zajmowac sie kimś umierającym ktorym trzeba sie zajmowac 24h,a niemozna go ruszyć.

+ Jestem zajebisty    - Jestem waszym guru

Strony

Skomentuj