Media w Polsce zgodnie przemilczały powstanie prawicowej, propolskiej, antyunijnej koalicji wyborczej

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Jeśli środki masowego przekazu rytualnie o czymś nie mówią, oznacza to, że władza chce to ukryć przed obywatelami. Poza tym przyjęło się uważać, że jeśli o czymś nie mówi się w telewizji, to tego nie ma. Właśnie dlatego władza usiłuje przemilczeć powstanie nowej rzeczywiście prawicowej koalicji zawiązanej przez partię Wolność, Ruch Narodowy i środowiska skupione wokół Grzegorza Brauna.

Demokracja, pluralizm, to tylko puste słowa. Gdyby wybory mogły coś zmienić dawno byłyby zakazane. A skoro mami się nas złudzeniem wyboru czegokolwiek to znaczy, że ci, którzy ten spektakl organizują muszą mieć pewność, że wyniki będą takie jak trzeba.

 

Mogą to osiągnąć na dwa sposoby. Po pierwsze dopuszczając do dyskursu publicznego tylko swoich ugrupowań. Potem wałkować propagandę i wmawiać ludziom rozmaite głupoty, na przykład udając podziały partyjne. Demokracja, jak to powiedział redaktor Kraśko, jest wtedy gdy "idziesz na wybory i możesz sobie wybrać PO, PiS, SLD lub PSL". 

Po dwóch latach rządów PiS można było wierzyć w to, że ten układ okrągłego stołu w mediach się skończył. Potem jednak nastąpiły jakieś procesy, które spowodowały, że PiS stał się PO i nagle zaczął medialnie promować wszystkie lewicowe organizacje, nawet te nieistniejące jak partia Biedronia i jednocześnie surowo zakazał jakiegokolwiek wspominania o partiach, które są prawdziwą prawicą a nie udawaną "prawicą lewicową".

 

Układ okrągłostołowy robi co może, aby uratować status quo w Polsce. Chodzi o to aby zmanipulować jak najwięcej ludzi i to za każdym razem za pomocą tych samych metod czyli ordynarnej propagandy i sondaży, które są dla obywateli niczym ser dla myszy. W interesie władzy jest to, żeby ludzie nie byli zbyt inteligentni, bo wtedy zadają niepotrzebne pytania. 

 

Dzięki sondażom można w łatwy sposób wmawiać ludziom kto wygra, kto będzie drugi, kogo warto popierać, a głosowanie na kogo jest "stratą głosu". Zwłaszcza ta ostatnia metoda perswadowania jest przebiegła, bo bazuje na prostym mechanizmie psychologicznym polegającym na tym, że instynktownie chcemy wiązać się z tymi, którzy mają szansę na zwycięstwo. Władcy sondaży decydują zatem kto może, a kto nie może liczyć na głosy wyborców. Wystarczy do tego odpowiednia metodologia badania lub "odpowiednia" próba badawcza.

 

Mimo, że sondaże skompromitowały się wielokrotnie jako prymitywne narzędzie wpływania na opinię publiczną nadal są głównym czynnikiem decydującym o wyborze demokratycznym w Polsce. Można być pewnym, że prawicowa koalicja RN, Wolność, Pobudka - Grzegorza Brauna, albo nie będzie przedstawiana w wynikach, bo po prostu nikt nie będzie o taką opcję pytać.

 

Przemilczenie w mediach i sondażach ma na celu minimalizację elektoratu prawicowego, który mógłby się dowiedzieć o prawdziwej Zjednoczonej Prawicy, co z pewnością zabrałoby wiele głosów PiS. Widać już teraz strach w partii rządzącej, że za bardzo zdenerwowała swój żelazny elektorat uległością wobec ośrodków zagranicznych i cyniczną polityką gospodarczą i imigracyjną.

Jedyna szansa na ich przetrwanie to dalsze udawanie konfliktu z przyjaciółmi z PO i SLD oraz chodowanie innych hipotetycznych lewicowych współkoalicjantów PiS jak partia Razem, Teraz i Biedroń. Aby ten plan się powiódł konieczne jest ukrycie przed swoimi wyborcami, że mają jakiś inny wybór i mogą zagłosować nie tylko na koalicję niemiecką, izraelską ale też polską.

 

Najlepszą rekomendacją do poparcia tej antyunijnej koalicji propolskiej partii Wolność, Ruchu Narodowego i Grzegorza Brauna jest właśnie to, że sa od samego początku spychani na margines. Realna alternatywa dla prawicowych wyborców to najstraszniejszy scenariusz dla PiS, czyli lewicy udającej prawicę. W tym roku będą aż dwie okazje, aby zweryfikować dokonania partii okrągłostołowych w Polsce, przekażmy zatem dobrą nowinę, że niektórzy nie będą już musieli głosować za mniejszym złem, które zawsze okazuje się po prostu złem.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika jasnyjaaaaaa

kiedy w koncu ta prawicowa

kiedy w koncu ta prawicowa koalicja sie nazwie,przyjmie jakas ktotka nazwe,forme???

koalicji sie narobilo ze problem z glosowaniem bedzie,dziwie sie ze tak zdawaloby sie rozsadni

ludzie nad tym niepomysleli...

Portret użytkownika lipka

Na samej krytyce eurokołchozu

Na samej krytyce eurokołchozu to daleko nie zajedziemy, potrzebny jest sensowny program. Nie wierzę też w dobre intencje J. Korwina, buja się w polityce od początku tzw.III RP, zmienia ugrupowania i partie, kobiety traktuje jak typowy muzułmanin, to dzieciorób i cwaniak.

Ludzie w końcu doszli do tego, że wywodzące się z zapomnianych już frakcji PiS, PO, PSL, SLD, koalicje i sojusze z nich powstałe, które zostały utworzone w różnych konfiguracjach, to ta sama zgraja tasujących się od okrągłego stołu zdrajców i karierowiczów, których wychowane kolejne mioty wchodzą na arenę polityki. 

Czy ten zlepek narodowców idący w koalicję z "lisami" jest tym czego można oczekiwać i uwierzyć na słowo? Lepper uwierzył PiS-owi i kościołowi i wiemy jak skończył.  https://www.youtube.com/watch?v=jdYPsCUDVrU , nikt go nie obronił. Wiara jest dobra ale nie w polityce. Poza tym niech udowodnią swoje polskie pochodzenie do 5 pokolenia. Narodowcy na siłę szukają poparcia ale nie tędy droga. 

Portret użytkownika Wolność (obecnie Korwin)

"Nie ma w Polsce środowiska

"Nie ma w Polsce środowiska rdzennie przestępczego z wyjątkiem rządu i parlamentu! Mają 4 lata, żeby się nakraść i nie dbają o państwo. Miałem wątpliwą przyjemnosć rozmawiać z posłanką PiS i powiedziałem jej: Czy pani sobie zdaje sprawę jakie będą skutki waszej ustawy za 30 lat?! A ona mówi otwarcie: "A co mnie obchodzi co będzie za 30 lat." Człowiekowi ręcę opadają... Ale odpowiedzcie teraz na pytanie: która partia wygra wybory? Ta, która myśli tylko o wygraniu wyborów, czy ta, która myśli co będzie za 30 lat?" JKM

Portret użytkownika 777

satanisci z eurokolchozu

satanisci z eurokolchozu zaatakuja po wyborach do europarlamentu ! "Komisja Europejska złagodziła ton w sprawie polskich przepisów niwelujących dla odbiorców energii elektrycznej skutki poniesienia cen. Z doniesień dziennikarki RMF FM Katarzyny Szymańskiej-Borginon wynika, że Bruksela nie naciska już na konieczność notyfikacji ustawy.Problematyczne dla KE stało się dopłacanie do rachunków, gdyż mogłoby to zostać uznane za usługę użyteczności publicznej. „Aby tego typu rekompensaty były legalne z punktu widzenia unijnego prawa muszą spełniać różne kryteria przejrzystości, niedyskryminacji, proporcjonalności czy policzalności” – informuje rmf24.pl.„Rozmowy polskich władz z Brukselą dotyczą więc uznania obniżki cen elektryczności za obowiązkową usługę publiczną. Bruksela wyraźnie więc znalazła punkt zaczepienia, który umożliwia jej rozmowy z Polską” – czytamy. Nie ma być to jednak kapitulacja eurokratów, a zmiana akcentów.Bruksela nie chce bowiem, aby decyzja została odczytana w kontekście zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego i by działania eurokratów nie stały się paliwem do krytykowania UE. Władze Unii mają bowiem świadomość, że temat jest w Polsce istotny.„Komisja Europejska nie chce więc wywoływać przed wyborami antyeuropejskich nastrojów. Będzie więc zwlekać z decyzją. Prawdopodobnie nie dokonana żadnej oceny ustawy przed wyborami w maju” – donosi serwis

Portret użytkownika IGM

Skąd pewność, że to żydzi,

Skąd pewność, że to żydzi, jakieś fakty? Napewno potomkiem po swojej babci żydówce jest Korwin, ale pozostali? Brak informacji. Żeby nie wyszło jak z Ks. Jankowskim, któremu przyprawiono rogi i oskarżono o pedofilię. Od początku było wiadomo, komu zależy na zniesławieniu Ks. Jankowskiego i wielu przed nim i po nim.

A oto co mówił Ksiądz Prałat Henryk Jankowski:

„Gwiazda Dawida wpisana jest w symbolikę swastyki!”.

„Niechęć do nich [Żydów] po części bierze się z moich osobistych przeżyć. Siedzi coś takiego głęboko w moim wnętrzu. Nie ukrywam tego. Znając historię, wiem, że do dnia dzisiejszego Polsce dzieje się krzywda. A oni na tej krzywdzie bazują szczególnie. Te wszystkie ataki pod adresem Polski, roszczenia, twierdzenia, że to Polacy mordowali – są nieuczciwe”.

„Popatrzcie jak jest w Sanhedrynie, Knesecie! Tam nie masz obcych! Tam tylko Sami Bracia Starsi w Wierze stanowią o sprawach swojego Narodu i Swojego Państwa! I nigdy nikt z obcych! A broń Boże, żeby tam znalazł się ktokolwiek z Polaków! Weźmy ten dobry przykład i postępujmy podobnie! Bo czyż ten człowiek, co obcemu pozwala rządzić w swoim domu, czy taki jest normalnym człowiekiem?”

„Po 15 latach rzucania Was na kolana i wtrącania do śmietnika historii nie powinniście już więcej głosować na tych samych ludzi, którzy najpierw tworzyli KOR, czyli Komitet Obrony Robotników (a z obroną robotników mieli tyle wspólnego, ile tańcząca baletnica ma wspólnego z pracującym górnikiem lub hutnikiem), a następnie przed kolejnymi wyborami parlamentarnymi zmieniali nazwę swej partii – na Unię Demokratyczną, Kongres Liberalno-Demokratyczny, Unię Wolności, Stronnictwo Konserwatywno-Ludowe, wreszcie Platformę Obywatelską – Tuska i Rokity. To ta sama stugłowa hydra, wciąż odradzająca się pod nową nazwą. To ta głowa z twarzą Balcerowicza i Hanny Gronkiewicz-Waltz, którzy zaprzedali nasze rodzime banki obcym monopolom, tak bardzo dyktującym dzisiaj warunki ekonomiczne naszym przedsiębiorcom, a właściwie to stwarzającym im taką sytuację, by rzekomo oferowany przez nich kredyt był dla naszego rodzimego przedsiębiorcy w ogóle niedostępny. Te wszystkie partie, to jeden i wciąż ten sam mutant polityczny, sterowany przez Adama Michnika”.

„Zawsze byłem antyunijny i zdania nie zmienię. Wciąż mam mnóstwo wątpliwości. Dzisiaj ludzie mówią: nie taki diabeł straszny jak go malują. Ale jeszcze zobaczycie, wszystko się zmieni”.

“Zgroza ogarnia, gdy narzucane nam są prawa wymyślone w gabinetach wrogich katolikom masonów, żydowskich bankierów czy ateistycznych socjalistów z piekła rodem”.

„Można powiedzieć, że jestem endekiem. Silna Polska, naród. Wychowanie zrobiło swoje. Dmowskiego bardzo cenię. Jego pomnik w Warszawie święciłem. Nie mam jego portretu na plebanii. Jest w moim sercu”.

https://konserwatyzm.pl/rekas-pedofilia-czyli-krytykowanie-zydow/

Portret użytkownika IGM

Dla tych minusujących:

Dla tych minusujących:

"Ksiądz prałat Henryk Jankowski postulował, aby kandydat w wyborach musiał okazać się świadectwem, że jest Polakiem wywodzącym się z co najmniej trzech pokoleń polskich i nie ze zdrajców ojczyzny bo nie daleko pada jabłko od jabłoni..." ;

"Plany Żydów:
– wyniszczyć kraj finansowo
– pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;
– zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało „za chlebem”;
– „oczyścić” kraj z inteligencji patriotycznej;
– wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;
– zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach."

Jeszcze jedno zdanie prawdy - "Dla Żydów ziemią obiecaną nie jest biblijny Kanaan, ale cała planeta i do tego dążą, wdzierając się od środka w najważniejsze instytucje rządowe, kościelne, medialne i polityczne. Jak to kiedyś ktoś trafnie ujął – „jakie to wielkie szczęście dla rządzących, że ludzie nie myślą”.

Myśleć myśleć myśleć.

 

Portret użytkownika Wolność (obecnie Korwin)

Możesz uwiarygodnić babkę

Możesz uwiarygodnić babkę żydówkę Korwina ?

ps Trzeba odróżniać faryzeuszy UPAdłego zachodu  i k icki, który w 325 r. stworzyli, 
od normalnych Żydów i chrześcijan, których tępią..
 

Strony

Skomentuj