Francuski minister wzywa do depopulacji białych, aby przyjąć więcej imigrantów w Europie!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Do dzisiaj mało kto wierzy w plany depopulacji białej rasy, ale to co jawiło się niedawno szaloną teorią spiskową teraz jest już głoszone oficjalnie. Zdaniem francuskiego polityka, Yves'a Cochet, biali powinni ograniczyć ilość dzieci, aby zrobić miejsce dla imigrantów, którzy wybierają się do Europy.

 

Były francuski minister ds. zagospodarowania terytorium i ochrony środowiska, Yves Cochet, w wywiadzie dla tygodnika L'Obs, stwierdził, że ograniczenie liczby urodzin w państwach rozwiniętych jest koniecznością, bo zużywają się zasoby środowiska naturalnego i niszczą planetę swoim stylem życia.

"Ograniczenie liczby urodzin pozwoliłoby lepiej przyjąć migrantów, którzy stukają do naszych drzwi" - Yves Cochet

Tym samym dowiedzieliśmy się oficjalnie jakie są plany światowej lewicy względem białych. Mamy wyginąć. Można już też zrozumieć dlaczego tak nachalnie promuje się bezdzietność poprzez obciążenia podatkowe i implementując w kulturze masowej jako wzór homoseksualistów i singli z wyboru. Tacy ludzie zwykle nie mają dzieci i jest ich w społeczeństwie niewiele, dlatego stwarza się złudzenie, że to jest większość, aby zachęcić jak najwięcej osób do porzucenia myśli o posiadaniu potomstwa.

Dopuszczalne jest ewentualnie adoptowanie dzieci z paskudnych heteroseksualnych rodzin przez homoseksualistów, bo to przynajmniej wyciągnie je ze strasznych konserwatywnych wzorców gdzie mama to kobieta a tato mężczyzna. W nowym wspaniałym świecie płeć będzie rzeczą drugorzędną.

Można powiedzieć, że maski opadły skoro już oficjalnie stwierdza się, że narody z państw rozwiniętych powinny przestać się rozmnażać i zostawić to tym, którzy "pukają do ich drzwi". Wtedy taki multikulturowy świat, z wymierającą białą rasą, według lewaków byłby szczęśliwszy.

 

Nie wiadomo jednak jak lewica ma zamiar poradzić sobie z tym, aby wyperswadować Islamistom zapraszanym na miejsce Europejczyków, ich  przywiązanie do religii, bo może się okazać, że zamienił stryjek siekierkę na kijek i po zniszczeniu Chrześcijaństwa będzie trzeba w Europie walczyć z Islamem, a z tym już tak łatwo nie pójdzie.

 

 


 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika SN69

Niejaki Jerzy Zięba szarlatan

Niejaki Jerzy Zięba szarlatan... sprzedaje i produkuje produkty pseudo farmaceutyczne bez atestu... w jednej ze swoich książek zawarł jej pozytywną recenzję autorstwa dr. Antoniego Krasickiego który podobno zmarł przed jej wydaniem, drugą z recenzji napisał następny spec od medycyny alternatywnej lek. Rafał Baron który zrzekł się prawa do wykonywania zawodu, a teraz zajmuje się działalnością która ma mało wspólnego z prawdziwą medycyną... Wszystkich tych panów łączy jedna wspólna cecha... zarabianie kasy na głupocie ludzkiej... radzę sprawdzić życiorysy tych panów, bo działalność p. Jerzego Zięby była często ordynarnym nadużyciem, jak chociażby jego komentarze po śmierci Zbyszka Wodeckiego i innych znanych osób, których celem było reklamowanie własnej podejżanej działalności... To tyle odnośnie gościa tego wywiadu...

Portret użytkownika SN69

A ty poczytaj o działalności

A ty poczytaj o działalności tych panów... i zastanów się czy kupiłbyś leki które produkuje i sprzedaje... bez atestu... inżynier górnictwa i hipnotyzer... a pomaga mu w tym lekarz, który zrzekł się swoich uprawnień i prowadzi teraz działalność reklamowaną w gazetkach z programami telewizyjnymi...i sam czaruje chorych ludzi cudownymi dietami i lekami z USA... 

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Faktycznie szokujący materiał

Faktycznie szokujący materiał. Do tego dodam że Ruskie miały obok elektrowni atomowej w Czernobylu antenę DUGA która nadawała jakiś sygnał (stukanie coś jak dzięcioła słyszalne w lepszych radiach) wycelowany w Europę. Jeden Rosjanin co już mu się zmarło, mówił przed śmiercią, że DUGA smażyła płody ludzkie w całej UE - twierdził że DUGA to była masowa produkcja ''lewackich'' ludzi pracy (reszty domyślcie się sami). Do tego trzeba dodać to co mówiła Pawela. W 1982 roku profesor Boris Rybak mason najwyższego stopnia tłumaczył, że przyszłość będzie elektroniczna i tylko ten kierunek będzie rozwijany. W 1982 Boris Rybak mówił studentom o laptopach i smartfonach, które pojawiły się 20 lat później. Zasada działania silników spalinowych nie jest rozwijana od 100 lat, a powinna być nowa generacja silników w każdej dekadzie. W komputeryzacji postęp jest o wiele szybszy niż każdej innej dziedzinie, w 10 lat robią 2 dekady.

Portret użytkownika lipka

Każdy rozwój społeczny

Każdy rozwój społeczny dochodzi do pewnego poziomu potem albo musi być sterowany albo się rozsypie, niestety, dlatego że jednoczesny brak rozwoju świadomości młodych ludzi ukierunkowuje ich na wygodę, życiowe cwaniactwo, pogardę dla mniej zamożnych, znieczulicę społeczną. Często też doświadczenie rodzicóww, którzy niewiele osiągnęli jest motywujące do tego by działać inaczej, szybciej się wzbogacić bez względu na koszty, często głęboko chowając godność i wyniesione z domu normy by stać się kimś innym przynajmniej na zewnątrz, by nie być uważanym za frajera, być przebojowym, wyróżniać się nawet za cenę życia. Nasi rodzice też chcieli dla nas lepiej niż mieli sami i jeśli ktoś nie potrafi docenić wyrzeczeń, które musieli ponieść, nie postawi się w ich roli, nie pozna historii dojścia do stanu obecnego, nigdy nie doceni żadnej wartości życia. Błędy młodych w ocenie starszego pokolenia zawsze wynikają z braku własnych doświadczeń ale czego uczą elyty poza szkolnymi formułkami? Niczego pozytywnego, tam dopiero jest cwaniactwo, rozpychanie się łokciami, fałsz, podkładanie świni, plotki, degeneracja umysłowa - to właśnie na tym bazują ci, którzy wysyłają imigrantów do Europy. Europa się sypie bo zagubiła wartości narodowe, rządzą nią degeneraci i cwaniacy pnący się po drabinie społecznej kosztem reszty społeczeństw.

Portret użytkownika TomTom77

Nie mam nic przeciwko aby

Nie mam nic przeciwko aby jako pierwszy wyginął naród francuski, wszakże to kurwa polityczna Europy i pachołki Rosji.

Strony

Skomentuj