Francuski minister wzywa do depopulacji białych, aby przyjąć więcej imigrantów w Europie!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Do dzisiaj mało kto wierzy w plany depopulacji białej rasy, ale to co jawiło się niedawno szaloną teorią spiskową teraz jest już głoszone oficjalnie. Zdaniem francuskiego polityka, Yves'a Cochet, biali powinni ograniczyć ilość dzieci, aby zrobić miejsce dla imigrantów, którzy wybierają się do Europy.

 

Były francuski minister ds. zagospodarowania terytorium i ochrony środowiska, Yves Cochet, w wywiadzie dla tygodnika L'Obs, stwierdził, że ograniczenie liczby urodzin w państwach rozwiniętych jest koniecznością, bo zużywają się zasoby środowiska naturalnego i niszczą planetę swoim stylem życia.

"Ograniczenie liczby urodzin pozwoliłoby lepiej przyjąć migrantów, którzy stukają do naszych drzwi" - Yves Cochet

Tym samym dowiedzieliśmy się oficjalnie jakie są plany światowej lewicy względem białych. Mamy wyginąć. Można już też zrozumieć dlaczego tak nachalnie promuje się bezdzietność poprzez obciążenia podatkowe i implementując w kulturze masowej jako wzór homoseksualistów i singli z wyboru. Tacy ludzie zwykle nie mają dzieci i jest ich w społeczeństwie niewiele, dlatego stwarza się złudzenie, że to jest większość, aby zachęcić jak najwięcej osób do porzucenia myśli o posiadaniu potomstwa.

Dopuszczalne jest ewentualnie adoptowanie dzieci z paskudnych heteroseksualnych rodzin przez homoseksualistów, bo to przynajmniej wyciągnie je ze strasznych konserwatywnych wzorców gdzie mama to kobieta a tato mężczyzna. W nowym wspaniałym świecie płeć będzie rzeczą drugorzędną.

Można powiedzieć, że maski opadły skoro już oficjalnie stwierdza się, że narody z państw rozwiniętych powinny przestać się rozmnażać i zostawić to tym, którzy "pukają do ich drzwi". Wtedy taki multikulturowy świat, z wymierającą białą rasą, według lewaków byłby szczęśliwszy.

 

Nie wiadomo jednak jak lewica ma zamiar poradzić sobie z tym, aby wyperswadować Islamistom zapraszanym na miejsce Europejczyków, ich  przywiązanie do religii, bo może się okazać, że zamienił stryjek siekierkę na kijek i po zniszczeniu Chrześcijaństwa będzie trzeba w Europie walczyć z Islamem, a z tym już tak łatwo nie pójdzie.

 

 


 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Takitam

Uczciwy podatnik to uczciwy

Uczciwy podatnik to uczciwy niewolnik lojalny wobec swego "pana", a nieuczciwy podatnik to budzący się niewolnik który zaczyna się zastanawiać czy nie jest przypadkiem dojony przez swego "Pana"... A Jerzym Ziębą sobie mordy nie wycieraj bo mu nawet do pięt nie sięgasz.

Portret użytkownika Roni Tornado

500+ normalnym ludziom pomaga

500+ normalnym ludziom pomaga ale też zasila sporo patologii, którą nie interesuje los własnych dzieci.

Portret użytkownika Kangur.

Roni - patologia jest

Roni - patologia jest wszędzie, paradoksalnie najwięcej jest jej, u zamożnych, nie u biedoty. Tak czy siak, dzięki temu programowi, pierwszy raz od blisko dekady, sytuacja znacznie się poprawiła.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika Roni Tornado

U biedoty jest gorzej bo ich

U biedoty jest gorzej bo ich dzieci nie mają nic, na nic ich nie stać, rodzice raczej ich niczego mądrego nie uczą. Z powodu kiepskich warunków bytowych, zwykle wyrastają na łobuzy.

Portret użytkownika Kangur.

Łobuzy Roni, to "pryszcz", z

Łobuzy Roni, to "pryszcz", z tych bogatych wyrastają bandyci, którzy myślą, że są ponad prawem, pozbawieni uczuć, bo nikt ich nie nauczył...z biedniejszych co najwyżej wyrosną złodzieje, którzy kradną bu przeżyć...co ciekawsze, gdybyś była kiedyś w potrzebie, to właśnie ten "łobuz" Ci pomoże, bogaty wyśmieje i karze spierda..ać...o ile nie zatłucze gdzieś na polowaniu na biedaków.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika Kangur.

SN69 o tych "polowaniach" też

SN69 o tych "polowaniach" też nic nie wiesz...!? *shok* ...heh, z Tobą naprawdę nie ma o czym pisać, jedynie o Twoich urojeniach, ale to już mi zbrzydło. Skoro twierdzisz, że kłamie, to udowodnij mi to, a nie pieprzysz o mojej edukacji i Leninie.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika SN69

Problem w tym kangurze, że ty

Problem w tym kangurze, że ty widzisz w bogatych tylko samo zło, a z tego co piszesz to wynika że wystarczy zostać przedsiębiorcą by stać się w twoich oczach złodziejem... Jednych usprawiedliwiasz, bo przecierz można okradać innych z biedy, a innych posądzasz o złodziejstwo tylko dlatetego że im się lepiej wiedzie od innych... tak myślą Ci dla których ten symboliczny Leninin był i jest nadal ideowym drogowskazem. O polowaniach w polsce czy innych krajach europejskich, na których biedni występują w roli ofiar niesłyszałem i nieczytałem, ale chętnie sprawdzę to co podeślesz.

Portret użytkownika Kangur.

Nie, nie samo zło widzę w

Nie, nie samo zło widzę w bogatych, napisałem wyraźnie, że większa patologia jest u bogatych, niż u biednych, czytaj ze zrozumieniem.

Nie zamierzam Ci już nic podsyłać, sam sobie poszukaj.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika SN69

Coś ci jeszcze powiem

Coś ci jeszcze powiem kangurze... wyniosłem się z miasta, żeby nie mieć kontaktu z blokową patologią... wybudowałem dom wśród przedstawicieli średniej klasy, którą ty nazywasz w większości złodziejami, źródłem wszelkiego zła... i wiesz co ci powiem czuję się tu bezpiecznie, nie ma tu awantur, pomalowanych ścian, nie włóczą się tu grupy wulgarnych osiłków itd itp... Doświadczam na codzień w tym miejscu tego czego ty nigdy nie uszanujesz, mieszkam wśród ludzi którzy ciężko pracują na to żeby ich dzieci nie musiały mieszkać w takich warunkach, w jakich wychowali się ich rodzice... często w biedzie...

Strony

Skomentuj