Władze rosyjskiego miasta pomalowały śnieg białą farbą

Kategorie: 

Źródło: Internet

Ciekawe informacje docierają do nas z centralnej Rosji. Władze syberyjskiego miasta pomalowały śnieg białą farbą. Gdy sprawę ujawnili mieszkańcy, władze przeprosiły i usunęły farbę, która miała... zakryć brudny śnieg.

 

Pierwsze doniesienia o „dziwnym śniegu” w niewielkim mieście Myski pojawiły się w serwisie YouTube. Na nagraniu widać, jak mieszkanka dotyka śniegu – a właściwie białej, lepkiej i śmierdzącej substancji, która została nałożona na śnieg. Temat został szybko podchwycony przez rosyjskie media.

 

Władze miasta szybko zareagowały i potwierdziły, że omawiana substancja to w istocie biała farba. Gdy sprawa wyszła na jaw, nakazano jej usunięcie. Tylko dlaczego władze pomalowały śnieg farbą?

Jak się okazało, farba miała zamaskować sadzę i inne zanieczyszczenia – Myski to miasto, położone w rejonie górniczym. Śnieg wokół miasta i w jego centrum przybiera szarą, wręcz czarną barwę, ale mieszkańcy zdecydowanie wolą taki od śnieżnej bieli. Swoją drogą, jest to bardzo tania, ale dość nieprzyjemna metoda „usuwania” zanieczyszczeń, której chyba jeszcze nikt nie stosował.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika ziomek poziomek z biedronek

Sprawa taka, dlugo tu nie

Sprawa taka, dlugo tu nie wchodzilem. Poziom i sposob informowania wykracza chyba poza trudne sprawy. Z calego serca wolalbym, zeby taki portal sie rozpadl niz ma byc sztucznie pompowany... 

Pozdrowienia sle dalej od JARKA KEFIRA, goraco zachecam zapoznac owego czlowieka i niestety zegnam sie z tym portalem

Portret użytkownika lkjhgfdsa

Kurwa! Co za p...dolony

Kurwa! Co za p...dolony portal! Manipulacja grubymi nićmi szyta. Czytając wypociny John Molla można by pomyśleć, że pomalowali na biało "po całoci", a przecież widać, że pobielona jest tylko śniegowa rzeźba. Więc kto malował na biało, "artysta-śniegorzeźbiarz" czy władze? Rzetelność "dziennikarska" na poziomie metr pod mułem. Spierdalajcie

Portret użytkownika SN69

Trawe malowali podobno przed

Trawe malowali podobno przed przyjazdem Jaruzelskiego, też o tym słyszałem, ale trochę trudno mi w to uwierzyć... Z reguły wysocy rangą oficerowie byli przeciwni takim kretyństwom... nie mogę sobie już przypomnieć numeru jednostki pancernej w gliwicach, byłem tam tylko miesiąc, ale pamiętam jak pułkownik opierdalał podoficera za wydanie polecania dotyczącego słynnegi kręcenia kółek na lamperi... wojsko ludowe nie było perfekcyjne... ale było o wiele mniej skarzone głupotą niż PZPR.

Skomentuj