Fiskus zyskuje niemal nieograniczone możliwości szpiegowania Polaków

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Państwo polskie cały czas rozbudowuje aparat represji wobec obywateli. Dzięki wprowadzeniu elektronicznych zwolnień lekarskich nasi władcy będą wiedzieli na co i kiedy chorowaliśmy, ale to i tak nic takiego w porównaniu z nowymi uprawnieniami fiskusa.

 

Chodzi o nową ustawę, która rozszerza uprawnienia dla tak zwanej Krajowej Administracji Państwowej, w skrócie KAS. Zyska ona możliwości takie jak mają służby specjalne działające w naszym kraju. KAS zyska nad nami ogromną władzę i nie wiadomo jak zostanie ona wykorzystana.

Oczywiście można się pocieszać, że uczciwi nie mają się czego obawiać, ale z drugiej strony wiadomo, że nie ma takiej niegodziwości, której może się dopuścić rząd gdy zaczyna mu brakować pieniędzy, a kto jak kto, ale nasz rząd potrzebuje coraz więcej pieniędzy, na liczne rozdawnictwo, często polegające na oddawanie ludziom ich własnych pieniędzy niczym nagrody. Poza tym nie zapominajmy, że jest jeszcze ustawa 447 z USA, która zobowiązuje to imperium do przypilnowania wypłat pewnych haraczy liczonych w setkach miliardów dolarów.

Zapewne po październikowych wyborach, rozpocznie się dojenie Polaków na olbrzymią skalę i to sa przygotowania do tego procesu. Aby to było możliwe potrzebna jest inwigilacja obywateli na poziomie państw totalitarnych i właśnie to jest czynione. Działający u nas funkcjonariusze KAS będą mogli prowadzić sprawy z pominięciem policji i sądów.

Uzyskają dostęp do informacji o wszystkich rachunkach bankowych osób fizycznych, co właściwie kończy instytucję tak zwanej tajemnicy bankowej. KAS będzie miał wgląd w nasze konta i wszystkie operacje na nich wykonane. Takiej inwigilacji, i to bez wyroku sądu, były już dotychczas poddane wszystkie konta firmowe, a teraz uprawnienia te zostaną rozszerzone o konta osób fizycznych. 

 

Ale to nie wszystko, urzędnicy dostaną również dostęp do wszelkich zdigitalizowanych danych na temat podróży podatników.Stosowne informacje będą przekazywały instytucje takie jak Urząd Lotnictwa Cywilnego, Polska Grupa Lotnicza, Polskie Linie Kolejowe i Żegluga Śródlądowa. Chodzi o możliwość ustalenia kto kiedy i gdzie podróżował za pomocą samolotów, pociągów i statków.

 

Prawdopodobnie KAS będzie też miał dostęp do systemów lokalizujących poszczególne osoby po sygnale z telefonów komórkowych. Kto wie czy nie wchodzi w to również słuchanie naszych rozmów, czytanie naszych SMS-ów, albo włamywania się na urządzenia podatników celem zebrania dowodów na oszustwa skarbowe, wszak cel uświęca środki a liczy się wzrost ściągalności podatków. 

Budowa państwa podobnego do tego jakie George Orwell opisał w powieści "Rok 1984" cały czas trwa i zanotowano znaczne postępy. Nasi rządzący po prostu nie traktują tej książki jako przestrogi, ale jako instrukcję i konsekwentnie zacieśniają pętlę ucisku na naszych szyjach korzystając z możliwości wynikających z postępów informatyzacji. Dla nas oznacza to tylko kłopoty i narastającą tyranię, bo w państwie wolnym rządzący boją się obywateli, a w tyranii to obywatele boją się państwa. 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.4 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Wolność

Ale skoro nato jak cielęta

Ale skoro nato jak cielęta pozwalacie, to jesteście traktowani jak bydło. Nie widzę tu nic dziwnego.

Gdybym był chamem bez kręgosłupa moralnego jak większość Polaków głosująca na swinie z Wiejskiej, to też bym was tak traktował.
Macie szczęście, że należę do ostatnich 5% od Korwina, która próbuje was uratować od kolejnych rozbiorów i wysiedleń..
 

Portret użytkownika Illuminat13

Nowe niebo i nowa ziemia

Nowe niebo i nowa ziemia

21 Potem zobaczyłem nowe niebo i nową ziemię, bowiem obecna ziemia i niebo zniknęły. Nie było również morza. 2 I ujrzałem święte miasto—nową Jerozolimę, zstępującą z nieba, od Boga. Wyglądała wspaniale—jak panna młoda, która pięknie ubrała się dla swojego męża.

3 Wtedy usłyszałem donośny głos dobiegający od tronu: „Odtąd Bóg będzie mieszkał wśród ludzi. Będą Jego ludem, a On będzie ich Bogiem 4 i otrze z ich oczu wszelkie łzy. Nie będzie już więcej śmierci, smutku, płaczu ani bólu. Wszystko to przeminęło wraz ze starym światem”.

5 Wówczas Ten, który zasiada na tronie, powiedział: „Oto czynię wszystko nowe!”. Potem zwrócił się do mnie:

—Zapisz to, słowa te są bowiem wiarygodne i prawdziwe.[[[[[[[[[ 27 Nie wejdzie do niego natomiast nic nieczystego ani żaden człowiek, którzy czyni zło i kłamie. Znajdą się tam tylko ci, którzy zostali zapisani w księdze życia Baranka. NO i cale szczescie bo wiekszosc tego swiata jest zaklamane politycy kaplani itp A ciala tez beda niesmiertelne inne dna Oto ja tajemnicę wam powiadam; nie wszyscy zaśniemy, ale wszyscy przemienieni będziemy, bardzo prędko w oka mgnieniu, na trąbę ostateczną. Albowiem zatrąbi, a umarli wzbudzeni będą nieskazitelni, a my będziemy przemienieni. Boć musi to, co jest skazitelnego, przyoblec nieskazitelność, i co jest śmiertelnego, przyoblec nieśmiertelność. A gdy to, co jest skazitelnego, przyoblecze nieskazitelność, i to, co jest śmiertelnego, przyoblecze nieśmiertelność, tedy się wypełni ono słowo, które napisane: Połkniona jest śmierć w zwycięstwie. Gdzież jest, o śmierci! bodziec twój? Gdzież jest, piekło! zwycięstwo twoje? (1 Kor 15,51-55 BG).  https://www.youtube.com/watch?v=WpvbiJbTzSs   Cała materie[energie] utrzymuje dzwiek wibracja  Czlowiek jest mala bakteria w organizmie jakim zwie sie wszechswiat

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika Illuminat13

Kontrola jest juz wszedzie

Kontrola jest juz wszedzie monitoring na ulicach[ rozpoznawanie twarzy ] rejstrowane telefony w celach podsluchu to tylko nieliczne przyklady inwigilacji Niestety to wina polakow ze pozwalaja na to wszystko sa pasywni W polsce jest pseudo demokracja i pseudopolitycy wykonujacy rozkazy ludzi chciwych na najwyzszych stolkach finansjery pieniadze rzadza tym upadajacym swiatem bogowie edenu upominaja sie o niego  macie przeje.ne https://www.youtube.com/watch?v=bAKNYkagVsk

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Tyle, że te inwestycje o

Tyle, że te inwestycje o których Pan pisze są ukierunkowane na deprawację uczniów, propagowanie edukacji seksualnej, gender, transhumanizmu i multi-kulti. Z naszych podatków finansuje się inicjatywy ukierunkowane na pranie mózgów u dzieci i młodzieży. 

Portret użytkownika еuklidеs

Racja, taką dziecięcą

Racja, taką dziecięcą inwestycję można spieniężyć sprzedając np. narządy, albo odsprzedać siatce pedofilów z zyskiem co nie? Jak się nie uda, to w razie czego będzie robiło na emeryturę. Generalnie każdy kochający rodzic Polin widzi w swoim dziecku inwestycję, która musi się zwrócić.

Strony

Skomentuj