Papież Franciszek stwierdził, że mordowanie chrześcijan przez muzułmanów to "Boski plan"

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Jezuita Jorge Maria Bergoglio, zwany przez niektórych papieżem Franciszkiem, nie przestaje szokować Katolików swoimi dziwacznymi wypowiedziami. Najnowszy skandal jaki wywołał to stwierdzenie, że mordowanie chrześcijan przez muzułmanów to część Boskiego planu pokojowej koegzystencji tych dwóch religii.

Niezwykłe stwierdzenie padło 8 grudnia bieżącego roku i dotyczyło wydarzeń w Algierii, w czasie wojny domowej. 

"Życie 19 religijnych mężczyzn i kobiet zamęczonych podczas wojny domowej w Algierze jest świadectwem Boskiego planu miłości i pokojowego współistnienia chrześcijan i muzułmanów - powiedział papież Franciszek

Według niego zamordowanie przez muzułmanów algierskich chrześcijan to "wielki znak braterstwa" i ogłosił, że nie ma problemu i wszyscy zabici są i tak świętymi kościoła katolickiego.

Dziwnych wypowiedzi urzędującego papieża jest tak wiele, że trudno podejrzewać, iż są to tylko wpadki pana Bergoglio. Po prostu jest to papież, który działa przeciwko religii na której czele stoi. 

 

Szczególnie szokuje jego uwielbienie dla Islamu. Może powinien raczej zostać jakimś wielkim muftim, a nie papieżem. W zeszłym roku oświadczył na przykład, że islamski terroryzm nie istnieje tak jak nie istnieje terroryzm chrześcijański(!). Wcześniej porównywał zbrodniarzy z Państwa Islamskiego do apostołów Jezusa. 

 

Trudno wyobrazić sobie większe nieszczęście dla Katolików niż taki antypapież jakim jest pan Bergoglio. Pod takim przewodnictwem kościoła można uwierzyć w przepowiednie Malachiasza na temat ostatnich lat papiestwa. 

 

 

Ocena: 

Średnio: 3.4 (8 votes)

Komentarze

Portret użytkownika BacaXYZ

Coraz więcej ludzi myślących

Coraz więcej ludzi myślących ma wątpliwoaści. Jest dziwaczny. Papież ma być strażnikiem pokoju i pokój nieść a on niesie zamęt. To człowiek elit i nie wiadomo jak to niby pozbyli się Benedykta na prawdę.

Portret użytkownika ktos taki

mam nadzieje, ze to tylko

mam nadzieje, ze to tylko głupi żart, nie pamietam by Jezus sie cieszyl, ze Żydzi wsrod ktorych sie urodzil byli mordowani i nekani przez rzymian, było mu smutno z tego powodu z tego co pamietam. Że zło przyjdzie na koniec swiata z podwojoną mocą to wiemy ale żeby Jezus popierał zło i pochwalał to pierwsze slyszę. a już myslałam, ze p bergolio mądrzeje a tu kolejny cios. Ciekawe czy jak i on sam bedzie musial w niedlugim czasie zostac meczennikiem z rąk tym podobnych czy nadal bedzie z takim samym entuzjazmem czekał na brutalną smierć z rąk oprawcy bo przecież niby każdy zamordowany przez terroryzm to świety-w Agryce byc może ale w zepsutej europie już nie, oby Bóg był naszą DROGĄ, PRAWDĄ I ŻYCIEM A NIE LUDZIE, ktorzy bładzą lub robią to celowo??????

Strony

Skomentuj