Papież Franciszek stwierdził, że mordowanie chrześcijan przez muzułmanów to "Boski plan"

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Jezuita Jorge Maria Bergoglio, zwany przez niektórych papieżem Franciszkiem, nie przestaje szokować Katolików swoimi dziwacznymi wypowiedziami. Najnowszy skandal jaki wywołał to stwierdzenie, że mordowanie chrześcijan przez muzułmanów to część Boskiego planu pokojowej koegzystencji tych dwóch religii.

Niezwykłe stwierdzenie padło 8 grudnia bieżącego roku i dotyczyło wydarzeń w Algierii, w czasie wojny domowej. 

"Życie 19 religijnych mężczyzn i kobiet zamęczonych podczas wojny domowej w Algierze jest świadectwem Boskiego planu miłości i pokojowego współistnienia chrześcijan i muzułmanów - powiedział papież Franciszek

Według niego zamordowanie przez muzułmanów algierskich chrześcijan to "wielki znak braterstwa" i ogłosił, że nie ma problemu i wszyscy zabici są i tak świętymi kościoła katolickiego.

Dziwnych wypowiedzi urzędującego papieża jest tak wiele, że trudno podejrzewać, iż są to tylko wpadki pana Bergoglio. Po prostu jest to papież, który działa przeciwko religii na której czele stoi. 

 

Szczególnie szokuje jego uwielbienie dla Islamu. Może powinien raczej zostać jakimś wielkim muftim, a nie papieżem. W zeszłym roku oświadczył na przykład, że islamski terroryzm nie istnieje tak jak nie istnieje terroryzm chrześcijański(!). Wcześniej porównywał zbrodniarzy z Państwa Islamskiego do apostołów Jezusa. 

 

Trudno wyobrazić sobie większe nieszczęście dla Katolików niż taki antypapież jakim jest pan Bergoglio. Pod takim przewodnictwem kościoła można uwierzyć w przepowiednie Malachiasza na temat ostatnich lat papiestwa. 

 

 

Ocena: 

Średnio: 3.4 (8 votes)

Komentarze

Portret użytkownika tygrys

Zauważyliście? Żaden rząd (no

Zauważyliście? Żaden rząd (no prawie) w europie nie może sam decydować. Wystarczy ze jednemu ważniakowi sie cos nie spodoba i rządy padają na kolana (np. Polska, Holandia i inne ) Otwarcie mówi sie teraz o sprawach za które w wcześniej wyśmiewano. Ta ich gra przyśpieszyła momentalnie. Coraz więcej nakazów zakazów pierdół tyle jest ze sie w pale nie mieści. A to wszystko ze strachu. Boja sie ze ukradną im wszystko co zrabowali przez ostatnie 2000lat. A co do religi no znudziło im sie już stale to samo ta sama śpiewka czas na cos bardziej pokręconego i bardziej brutalnego. Za dużo pracy z tymi religiami przecież za dużo to oni pocić sie nie mogą. Ale najgorsze to jest ta slepota ludzi, jak by ich sparaliżowało i udają ze nic noe widza.

Portret użytkownika Wolność

Stosują na was fluor, dlatego

Stosują na was fluor, dlatego idziecie bez walki na rzeź.

Tylko milion od Korwina organizuje się przeciw paso żytom

Portret użytkownika Brygida P.

O Korwinie - Goldbergu na

O Korwinie - Goldbergu na serio:

archiwa-ipn.blogspot.com/2012/03/jak-goldberg-sta-sie-korwinem-mikke.html?m=1

O Korwinie - Goldbergu na wesolo:

akapedia.pl/Ozjasz_Goldberg

To nie jest katolicki papiez jesli nie potepia mordow chrzescijan. Sala audiencji papieskich obfituje w satanistyczne i gadzie motywy architektoniczne i dekoracyjne.

proxy.duckduckgo.com/iu/?u=http%3A%2F%2F4.bp.blogspot.com%2F_xJWa77A8OSw%2FSuBI9vZrBII%2FAAAAAAAAE1Q%2F4okkwSbZ93k%2Fs400%2Fpapalaudiencehallinterior.jpg&f=1

proxy.duckduckgo.com/iu/?u=https%3A%2F%2Fs-media-cache-ak0.pinimg.com%2F736x%2F06%2F2a%2Fb1%2F062ab1859f139159ec981c921a9470d9.jpg&f=1

Portret użytkownika inzynier magister

w Polsce trwa wielkaakcja

w Polsce trwa wielka akcja odwracania uwagi od podwyżek cen prąd żeby opłacić globalne opryski chemtrails !!! wszystko jest drogie a jeszcze podrożeje ! Musimy w wyborach do sejmu wybrać Korwina i Narodowców ! Do nich powinien dołączyć ten pan od Kukiza bo jak by niechciał to by oznaczało że mu rozum odjęło ! Módlmy się do Jezusa o miłosierdzie !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Djehuty

Dawno temu był stary rolnik,

Dawno temu był stary rolnik, który pracował przez wiele lat. Pewnego dnia jego koń uciekł. Po usłyszeniu wiadomości, jego sąsiedzi przybyli z wizytą. "Taki pech", powiedzieli współczująco.

"Może i tak" - odpowiedział rolnik.

Następnego dnia rano koń powrócił, przyprowadzając ze sobą trzy inne dzikie konie. "Jak cudownie" - wykrzyknęli sąsiedzi.

"Może i tak" - odpowiedział staruszek.

Następnego dnia jego syn próbował się przejechać na jednym z nieokiełznanych koni, został zrzucony i złamał nogę. Sąsiedzi znów przybyli, by wyrazić współczucie z powodu jego nieszczęścia.

"Może i tak" - odpowiedział rolnik.

Następnego dnia do wioski przybyli wojskowi, aby wciągnąć młodych ludzi do wojska. Widząc, że noga syna jest złamana, minęli go. Sąsiedzi gratulowali rolnikowi, jak dobrze się potoczyło.

"Może i tak", powiedział rolnik.

--------------------------------------------

Jeśli pierwsze światełko na niebie po zachodzie słońca natychmiast uznasz za gwiazdę to wszechświat niema ci już nic do przekazania.
 

Strony

Skomentuj