Światowy Pakt ws. Migracji został podpisany przez zdecydowaną większość państw ONZ

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

ONZ-owski dokument, który legalizuje migrację, został zatwierdzony podczas konferencji w Marrakeszu. 164 kraje członkowskie przystąpiły do paktu, podczas gdy niewielka mniejszość uznała, że jest on zbyt niebezpieczny.

 

Dyskusje nad Światowym Paktem ws. Migracji odbywały się w dniach 10-11 grudnia w Maroku. Większość członków ONZ podpisała go. Nie zrobiła tego między innymi Austria, Australia, Bułgaria, Czechy, Izrael, Łotwa, Polska, Słowacja, Szwajcaria, Stany Zjednoczone i Węgry. Pakt legalizujący migrację jeszcze bardziej pogłębił podziały między Europą Zachodnią (Unią Europejską) a Europą Środkowo-Wschodnią.

Światowy Pakt ws. Migracji to pierwszy taki dokument, który reguluje międzynarodowy przepływ ludzi. Choć jest niewiążący, uznaje wszelką możliwą migrację za prawo człowieka. Ułatwia on współpracę w sprawie migracji i wyznacza 23 cele, które państwa sygnatariusze powinny zrealizować.

Wśród nich jest mowa o przyjmowaniu imigrantów i zapewnianiu im możliwości wyboru dowolnego kraju, w którym będą chcieli się osiedlić. Podpisując ten dokument, państwa nie tylko zobowiązują się respektować kulturę, tradycje i zwyczaje imigrantów, ale muszą też promować akceptację różnorodności i zapewnić przyjezdnym „godne życie”. Co więcej, rządy muszą zwalczać wszelką krytykę polityki migracyjnej poprzez zastosowanie cenzury i kary więzienia. Podsumowując - Światowy Pakt ws. Migracji usuwa granice i traktuje krytykę migracji jako przestępstwo.

 

Według Organizacji Narodów Zjednoczonych, dokument ten jest jedynym rozwiązaniem dla globalnej migracji. W rzeczywistości, Światowy Pakt ws. Migracji legalizuje migrację i sprawi, że ludzie jeszcze chętniej będą opuszczać swoje kraje, przy czym nie robi nic, aby zakończyć wojny czy wyeliminować biedę, która napędza migracje. Skoro Europa Zachodnia postanowiła podpisać ten niebezpieczny pakt, w kolejnych latach powinniśmy spodziewać się nasilenia nielegalnej migracji z Afryki i Bliskiego Wschodu.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Roni Tornado

Teraz to już jest całkowicie

Teraz to już jest całkowicie oczywiste o co IM chodziło od zawsze : NWO !!!

Trzeba wypieprzać z Unii ! Ci co ten syf wymyślili powinni sami się w nim topić ! To już należało by postawić na niezależność i obejść się bez ich zwodniczych dotacji.

 

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Temat NWO jest chyba nawet

Temat NWO jest chyba nawet prawdziwym statutem eurokołchozu.

Poza tym jakie dotacje? Polska "wpłaca" do ujni 700 mld zł. rocznie, a z powrotem "odzyskuje" ok 385 mld. Z łachą jak ładnie napiszesz podanie 50 stron. Właśnie mi się "rzuciło na oczy", że ta suma dośćdokładnie pokrywa się z naszym budżetem. Jakaś cyrkulacja wewnętrzna, bez wychodzenia kasy gdziekolwiek, tylko samo info? To byłby fałszyk władz. Ciekawe czy coś takiego nie wyniknie w procesach wierchużki bankowej (KNF, NBP prezio i inn.).

Portret użytkownika Exart

teraz wyobrazmy sobie prostą

teraz wyobrazmy sobie prostą sytuację - urzeczywistioną już w niejednym zamysle - oto Polska zostaje spopielona energią atomowa - nam poakpm nire pozosyaje nic innego ja umrzrć na ojczyźnir lub próbować sił na obczyxnir - co wybierasz drogi oceniający?

Portret użytkownika rocafella

A gdzie ty się uchowasz jak

A gdzie ty się uchowasz jak ktoś coś spopieli energią atomową? Schowasz się w szafie a później wyjdziesz i przekroczysz granicę?

Uciekać to trzeba przed grzybem jądrowym a nie po.

Ale myślę że i grzyb atomowy nie będzie przeszkodą aby się ubiegać o wizę do USA i czekać na rozpatrzenie wniosku Smile

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

On nadaje z krymu (nowe

On nadaje z krymu (nowe jeruzalem) albo z izraelle to się nie będzie chował, a co do wojenek to teraz są w modzie nowoczesne konflikty takie jak w Syrii których celem są zgliszcza i depopulacja pod przyszłe obżydzenie opustoszałego terenu. (Szatani lubią mieszkać na cmentarzach - przykładem Katyń, a na nim ośrodek wypoczynkowy dla KGB.) Polsce to nie grozi bo tutejsze barany same się skutecznie depopulują szczępionkami i syfem w batonikach... a kysz od syfa tfu tfu 3 razy.

Strony

Skomentuj