W Szwecji odbył się protest przeciwko masowej imigracji

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W Sztokholmie miało miejsce bezprecedensowe wydarzenie. Pod parlamentem odbył się kilkugodzinny protest przeciwko imigracji oraz globalnemu porozumieniu ONZ, które wkrótce zostanie podpisane przez większość państw świata. Czyżby Szwedzi zaczęli się budzić?

 

Demonstracja odbyła się w niedzielę. Wzięło w niej udział około tysiąc osób, w tym kilku znanych pisarzy i dziennikarzy. Jest to chyba pierwszy taki protest, na którym otwarcie krytykowano rząd za sprowadzanie obcych kulturowo imigrantów.

 

Uczestnicy demonstracji domagają się, aby władze nie podpisywały Światowego Paktu ws. Migracji. Jest to niebezpieczny dokument, który zakłada między innymi zalegalizowanie migracji oraz cenzurowanie wypowiedzi krytyków polityki otwartych drzwi, a także traktowanie ich jak kryminalistów i rasistów.

Dziennikarka i pisarka Katerina Janouch wzywała mieszkańców do zignorowania poprawności politycznej, wyjścia na ulicę i rozpoczęcia walki o wolność słowa. Istotnie, po podpisaniu i wprowadzeniu w życie Światowego Paktu ws. Migracji, krytykowanie polityki migracyjnej będzie zakazane i traktowanie niczym zbrodnia.

Jeśli Szwedzi faktycznie zamierzają walczyć, mają niewiele czasu. Globalne porozumienie zostanie przyjęte na konferencji ONZ w Maroku w dniach 10-11 grudnia.

 

Tylko nieliczne państwa na świecie zapowiedziały, że nie przystąpią do tego paktu. Europa podzieliła się w tej kwestii na część wschodnią i zachodnią, lecz problem w tym, że nawet gdyby Polska faktycznie nie podpisała Światowego Paktu ws. Migracji, nasz kraj i tak przynależy do Unii Europejskiej, która już zaczęła nas krytykować za odstępstwo. Gdy UE przeobrazi się w superpaństwo, Polska straci niepodległość, a Bruksela jako europejska stolica będzie mogła nam narzucić dosłownie wszystko – swoje prawa, „wartości” i oczywiście afrykańskich imigrantów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

To się nazywa: Obudzić się z

To się nazywa: Obudzić się z ręką w nocniku.

Od zarania dziejów : Ryba psuje się od głowy. Tak upadły wszystkie, podkreślam, WSZYSTKIE imperia. Dobitnie to ujmuje staropolskie : W dupach się poprzewracało od tego dobrobytu. Rozkład od wewnątrz. Standard. Światowy standard.

Nie sztuka zdobyć, sztuką jest utrzymać. Szwedzi osiągnęli całkiem wysoki rozwój społeczny swego czasu, ale zaraz potem ruszyła politycznie poprawna grafomania i przesadzili. Jak chce się żyć w takim mile zorganizowanym gniazdku, to trzeba się chyba "ogrodzić" jakoś, bo inaczej przyjdzie jakiś prymityw i nasra w to piękne gniazdko. A jak się zaprosiło tylu dzikich mentalnie "gości", to nie ma co się dziwić, że wkoło nasrane i zaczynamy tonąć wiadomo w czym.

No co, Szwedzi? Trzeba posprzątać. My też powinniśmy.

P.S. Czy mi się wydaje, czy na całym świecie ruszyły inicjatywy obywatelskie, tzw. oddolne? Wiosna Ludów II ? A my?

Portret użytkownika baca

spóźnione to wszystko i

spóźnione to wszystko i daremne... emigranci sami nie przyjechali tylko zostali wpuszczeni przez wroga wewnętrznego który najeźdzcom szeroko otworzył drzwi...

powtórka ze starożytnego Babilonu, starożytnego Egiptu, starożytnego Rzymu...

to nie emigranci stanowią problem ale wróg który ich od środka wpuszcza...

 

Portret użytkownika Nicco

I obiecuje im gruszki na

I obiecuje im gruszki na wierzbie, o czym sami się wypowiadali. Chory świat. Jak Polska to podpisze, to pozostaje albo walczyć, albo uciekać do Ameryki Południowej, Australii, albo Nowej Zelandii. Europa jest skończona.

Skomentuj