PiS przejmuje Marsz Niepodległości. Czy to wynik ustawki z Hanną Gronkiewicz-Waltz?

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Wokół odbywającego się od 2010 roku Marszu Niepodległości odbywają się dziwne rzeczy. Dzisiaj doszło do serii dziwnych zdarzeń. Najpierw ustępująca pani prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz ogłosiła decyzję o zakazie przemarszu Marszu Niepodległości, a potem partia rządząca wjechała na białym koniu i przejęła marsz nazywając go państwowym.

 

Po 8 latach organizowania Marszu Niepodległości, środowiska narodowe zostały okradzione w biały dzień. Trudno uwierzyć, że była szefowa PO zakazała marszu nie wiedząc jakie będą konsekwencje. Okazuje się, że mogła to być typowa polityczna ustawka. Sekwencja zdarzeń prowadziła nie tyle do zakazu przemarszu Polaków, żyjących rzekomo w niepodległej Polsce, tylko do przejęcia Marszu Niepodległości. I to się PiSowi udało.

 

Oczywiście rządowa propaganda będzie do bólu przedstawiała PiS jako zbawcę tej chorej sytuacji. Jednak prawda jest taka, że po prostu PiS przejął na bezczelnego Marsz Niepodległości! Przekonuje się nas, że to gest w stronę narodowców, którzy będą mogli dzięki temu maszerować, ale to jest oczywista nieprawda. To gest mający na celu przejęcie inicjatywy i samego Marszu.

 

Poinformowano, że ten pisowski marsz będzie miał charakter uroczystości państwowych, a w związku z tym wszystkie inne marsze, które ewentualnie mogłyby przebiegać tą samą trasą, z mocy samego prawa nie będą mogły mieć miejsca. Dotyczy to zwłaszcza Marszu Niepodległości. Można docenić, że PiS nie zmienia trasy, bo po podobnym zakazie we Wrocławiu okazało się, że zamiast Marszu Niepodległości obędzie się tam 8 listopada organizowany przez urzędników miejskich, marsz z okazji kryształowej nocy w Niemczech, który wystartuje z wrocławskiej synagogi.

Źródło: Twitter

Prawie na pewno narodowcy i tak pójdą w swoim zdelegalizowanym Marszu Niepodległości i to mimo zakazu działaczki PO. Prowokacje są prawie pewne, bo nie wiadomo co dokładnie szykuje się na te obchody, ale widać jak na dłoni, że mamy do czynienia z jakąś formą kombinacji operacyjnej służb. 

 

Doświadczenie wskazuje, że może to się skończyć nawet rozlewem krwi. Absurdu dodaje fakt, że trwa protest Policji zwany "ptasią grypą" na zwolnieniach lekarskich jest większość policjantów i nie ma jak zabezpieczyć tak dużej imprezy. Miejmy nadzieje, że w Warszawie nie dojdzie do zdarzeń jak w Kijowie kilka lat temu, a mieszają w tym przypadku u nas w kraju dokładnie te same siły co wtedy na Ukrainie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

ANTYPOLSKI judeoMORDOR w

ANTYPOLSKI judeoMORDOR w NATARCIU
ZAMIAST "MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI" Polaków uwolacki "MARSZ PRZYJACIÓŁ POLIN+ "
( pod batutą funkcjonariuszy reżimu PiS.DA+ )

" Wydarzenia ostatnich tygodni jednoznacznie wskazują na POPiS-ową ustawkę. Najpierw Andrzej Duda miał wziąć udział w Marszu Niepodległości, później z tego pomysłu się wycofał, oficjalnie przez inne ważne uroczystości, a nieoficjalnie z obawy przed kontrowersyjnymi transparentami, z którymi miałby być powiązany.

W środę, czyli w ostatnim możliwym dniu, decyzję o zakazie Marszu Niepodległości wydała Hanna Gronkiewicz-Waltz, motywując to kwestiami bezpieczeństwa, które miała ustalać z policją. Policja na Twitterze informuje jednak, że żadnych przeciwwskazań dla przeprowadzenia marszu nie zgłaszała. Organizatorzy imprezy cyklicznej informują o tym, że odwołają się do sądu.

Ten prawdopodobnie uzna, najpóźniej w piątek rano, decyzję Gronkiewicz-Waltz za niezgodną z prawem, podobnie jak miało to miejsce w przypadku prezydenta Żuka i marszu równości w Lublinie. Na decyzję sądu nie miał jednak zamiaru czekać Prezydent Andrzej Duda, który jak rycerz na białym koniu, wjechał ze swoją szlachetną propozycją, dobrodusznego uratowania Marszu Niepodległości.

_____Fakty:
_____1. HGW zakazuje marszu wbrew prawu
_____2. Decyzja HGW przygotowana jest niechlujnie/niemerytorycznie

_____Mam wierzyć, że jedna najbardziej doświadczonych liderek w PO wystawia się na strzał PiS ot tak, a Duda – przeciętny polityk ma gotowy scenariusz w godzinę?

_____Za stary jestem.

_____— Obywatel D.C. (@ObywatelDC) November 7, 2018

_____A więc.
_____1. Najpierw marsz ma być wspólny.
_____2. Potem rezygnacja prezydenta.
_____3. Następnie zakaz marszu wydany przez HGW.
_____4. Prezydent proponuje państwowy marsz pod swoim patronatem w tym samym miejscu.
_____5. Profit?
_____Nic nie zamierzam sugerować, każdy ma swój rozum…

_____— Wolny rynek (@wolny_rynek) November 7, 2018

„Wirtualna Polska” informuje o tym, że decyzja o zakazie przeprowadzania Marszu Niepodległości była przygotowana już przez wojewodę mazowieckiego Zdzisława Sipierę z Prawa i Sprawiedliwości i miała być ogłoszona godzinę później. Decyzja o rozwiązaniu największego patriotycznego marszu miała zapaść w gabinecie Jarosława Kaczyńskiego.

Najpierw były negocjacje Kancelarii Prezydenta z organizatorami Marszu Niepodległości. Nieudane. Obie strony nie doszły do porozumienia. Prezydent nie chciał maszerować na warunkach przedstawionych przez narodowców. Narodowcy nie zgadzali się na warunki prezydenta – mówi informator WP z PiS-u.

Po tym, jak prezydent wycofał się z Marszu Niepodległości spadła na niego lawina krytyki. Trzeba było ratować sytuację. Stąd pomysł na przejęcie marszu narodowców. Decyzja zapadła na samej górze – dodaje. Wczorajsze spotkanie Andrzeja Dudy i Mateusza Morawieckiego miało być więc jedynie szopką dla mediów, a decyzje zostały podjęte już dużo wcześniej."

całość
https://nczas.com/2018/11/08/jedna-wielka-ustawka-pis-i-tak-zablokowalby-marsz-niepodleglosci-przejecie-marszu-narodowcow-decyzja-zapadla-na-samej-gorze/

Portret użytkownika wdn

a jeśli PiSiaki mówią prawdę,

a jeśli PiSiaki mówią prawdę, to co Pan zrobisz Szanowny Panie Adminie??? przeprosisz??? a jeśli Prezydent I Premier obawiając się zadymy w kraju kiedy ONRowcy wnosząc odwołanie od decyzji HG-W trafią na sędziego pokroju Tulei, który utrzyma w mocy jej decyzję, to źle zrobili umożliwiając kontynuację marszu??? nawet dziecko w tym kraju wie, że Wandzia nie wyraziła zgody na przemarsz uczestnikom MN 11 listopada w odwecie za odmowę marszu tęczowego w Lublinie i tęczowy piątek w szkołach... kiedy już wiadomo, że MN się odbędzie, teraz czekamy na lewckie robactwo na drodze przemarszu...

Portret użytkownika Zenek ;)

" Szokujące zeznania

" Szokujące zeznania organizatora „urodzin Hitlera”. Impreza zamówiona przez tajemniczych mężczyzn za kilkadziesiąt tysięcy

Ołtarzyk dla Hitlera i płonąca swastyka w reportażu o polskich nazistach. "Duma i Nowoczesność" dziękuje za reklamę TVN-owi/ TVN/ Twitter

Z zeznań Mateusza S.,organizatora „urodzin”, wynika, że impreza została zamówiona przez tajemniczych mężczyzn i była maskaradą, za którą zapłacono jej organizatorowi 20 tys. złotych.

Mateusz S.,prezes stowarzyszenia „Duma i Nowoczesność”, zeznał, że w marcu 2017 roku otrzymał od dwóch nieznanych mu mężczyzn 20 tysięcy złotych w zamian za organizację „urodzin Hitlera”. "

całość
https://nczas.com/2018/11/08/szokujace-zeznania-organizatora-urodzin-hitlera-impreza-zamowiona-przez-tajemniczych-mezczyzn-za-kilkadziesiat-tysiecy/

i ZNOWU ZŁODZIEJE NAJGŁOŚNIEJ KRZYCZĄ "ŁAPAJ ZŁODZIEJA",
ŚWIATOWE ZŁODZIEJE od ich rodaka Adolfa, fundatora Israela

Portret użytkownika Max 1983

Już jakiś rok temu na tym

Już jakiś rok temu na tym forum pisałem że 100-lecie odzyskania niepodległości będzie bardzo newralgiczną datą i może być początkiem kolejnego rozbioru.Ciężko niezauważyć pewniej sekwencji zdarzeń w ostatnim czasie.Słabnięcie Polski na arenie międzynarodowej ,głównie za sprawą nieudolnej polityki obecnego rządu.Próby skłócenia nas wzasadzie z każdym ,może poza USA i Węgrami.Osłabianie wewnatrz państwa Polskiego przez dożynanie wojska ,policji ,służby zdrowia ,ale też odzieranie z resztek szacunku i praworządności takich państwowych instytucji jak Trybunały konstytucyjny ,sądy, co jednak jest drogą do anarchi (nawet jeśli te instytucje i wcześniej funkcjonowaly niezbyt dobrze)Propaganda medialna mająca zrobić zwykłemu Kowalskiemu sieczkę z mózgu, albo w najgorszym razie wywołac obojętność na wszystko co się dzieje.Rozdawnictwo pieniędzy pewnym grupa społecznym ,tak naprawde bez głębszego pomysłu, a jedynie na zasadzie wyborczej łapówki, co prowadzi do podziałow w społeczeństwie, też przyzwczaja do nic nie robienia, ale i uzależnenia od państwa.Jest też niebezpieczne bo już widać że inne grupy społeczne wyciągają ręke po swoje(co było łatwe do przewidzenia)Jeśli ja słysze że policjanci chcą przechodzić na emeryturę po 15 latach pracy!!!!To za moment górnicy będa chcieli po 5!!!To musi doprowadzić do katastrofy.Sprowadzanie milionami Ukraincow ,ale też po cichu muzułmanów ,którzy jestem tego pewien w odpowiednim momencie gdy zacznie się zawierucha nie będą grzecznie stać z boku.Można tak wymieniać do jutra osiągnięcia obecnej ekipy.Oczywiscie wcześniejsze rządzy też swięte nie są ,ale jestem na forum na którym zapewne 90% z was głosowała kiedyś na Pis ,więc skupię się na ich dokonaniach.

To że wśród narodowcow są patrioci to wierze ,ale że pod ich marsze podłancza się cały szereg zwykłych idotów ,kiboli ,faszystów to też fakt.Jeśli policja dobrze niezabezpieczy takiego marszu to spodziewam się ogromnej klęski wizerunkowej Polski i sporych zniszczeń Warszawie....ale grunt że 7-metrowy pomnik Kaczyńskiego w koncu postawili::)

PS .Z tego co słyszałem w Poznaniu ,prezydent Jaśkowiak organizuje coś na kształt alternatywnych obchodów ,mają być zaproszeni wszyscy ważni ludzie dla Polskiej demokracji ,czyli byli prezydencji ,premierzy i tak dalej.Spodziewam się spokojnych i godnych obchodów w moim miescie co będzie ogromnym kontrastem dla rozruby "patriotów"Warszawie .Jakie są z tego wnioski to niech już każdy sobie sam odpowie na to pytanie.

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Portret użytkownika Jerry

Drogi Maxiu, nawet z częścią

Drogi Maxiu, nawet z częścią wypowiedzi bym się zgodził ale za chwilę okazuje się, że sieczkę z mózgu to masz właśnie Ty (mimo że jakoś tak częściowo) Smile
Tak się składa, że Poznań jest mi dosyć bliskim miastem i wstyd mi, za ponowny wybór "Jaśka". Nigdy nie będę popierał kogoś, kto promuje LGBT i chce przyjmowac uchodźców, pozostając głuchym i ślepym na to co już się dzieje w innych krajach. Teraz organizuje "coś na kształt alternatywnych obchodów"... No sorry, albo jest Dzień Niepodległości albo ALTERNATYWNE OBCHODY. Takie zamienniki, to właśnie równia pochyła i mydlenie oczu. Pomijając fakt, że oczywiście będąc z PO będzie robił pod górę PiSowi, tak jak z podpisaniem deklaracji o uchodźcach:
https://wolnosc24.pl/2017/06/30/prezydenci-12-miast-podpisali-deklaracje-w-sprawie-przyjmowania-imigrantow-zobacz-kto-chce-ich-u-siebie/
Nie przypomina to troszkę sytuacji opisywanej również na łamach ZNZ? Tutaj masz link o poprawności politycznej i zamiennikach:
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/miasto-w-belgii-zastapi-jarmark-bozonarodzeniowy-zimowym-festiwalem-aby-nie-urazic
Tak jak napisałeś, wnioski ludzie wyciągną sami. Dla mnie ZDRADA i ŻENADA.
Mam również inne zdanie na temat, jak napisałeś : ”słabnącej Polski" i "próby skłócenia nas w zasadzie z każdym". W twoim toku rozumowania wychodzi właśnie indoktrynacja ścierwomediów i UE.
A nie zauważyłeś może, że powoli inne kraje się budzą? Że Włochy zaczynają wywózkę tego co napłynęło, najechało i naszło? Że w innych krajach ludzie myślą podobnie, tylko właśnie TAMTE rządy są zdegenerowane propagandą UE?
Że teraz są próby (z różnym skutkiem, to fakt) postawienia się pewnym utartym opinią i działaniom względem Polski?  Wolę się postawić i coś ugrać lub przegrać, niż bez walki lizać dupę tym, którzy chcą zlikwidować suwerenne kraje, zgładzić patriotyzm, zgładzić podstawową komórkę społeczeństwa - rodzinę i przeinaczyć  lub zatrzeć historię.
Jeżeli to nazywasz skłóceniem z innymi, to ja chętnie się będę kłócił.
A tutaj masz jeden z wielu przykładów tego, że to NIE MY jesteśmy popaprańcami:
https://www.youtube.com/watch?v=zAnGA2N2BBY
Przejrzyj proszę na oczy, zamiast wypisywać bzdurki.
Pozdrawiam Smile

"Tylko mniejsze tajemnice muszą być chronione. Te większe utrzymuje publiczna ignorancja" M. McLuhan
"Twierdzą nam będzie każdy próg" M. Konopnicka

Portret użytkownika Max 1983

Maxiu(wzasadzie Maksiu jestem

Maxiu(wzasadzie Maksiu jestem Polakiem przypominam)co wy tak często się do mnie tak zdrobniale zwracacie?Szczerze mówiąc Maksiu brzmi ciut pieszczotliwie....czyżby jakieś ukryte skłonności wychodziły::)??.

Oczywiście że idealnie by było organizowac jedne obchody ,to bardzo przykre że tak to wygląda ,ale to wina obecnie rzadzącej ekipy.To ona dzieli na prawdziwych Polaków, na lepszy i gorszy sort i tak dalej.Za poprzedniej władzy wszelkie uroczystości, czy to zakończenia wojny światowej czy powstania Warszawskiego były organizowane godnie ,wspólnie(no chyba że ktoś nie chciał uczestniczyć)bez podziałów i zwykle z bardzo mocną reprezentacją zagranicy!!W tym roku co znamienne nie przyjedzie nikt!!!!Nikt nie chce rozmawiać z tą władzą !!Oczywiście cały świat się myli tylko oni(i wy )macie racje::).

Wyobrażasz sobie Komorowskiego ,Wałęse.Millera,Buzka  itp na wspólnych obchodach z narodowcami??Bo ja nie ,a ci ludzie mają prawą świętowac niepodległość ,bo póki nie są skazani żadnymi wyrokami to wasze teksty że to zdrajcy są tylko pomówieniami.Fakty są takie że są to osoby bardzo ważne w najnowszej historii Polski i skoro łysol z szalikiem i racami ma prawo świętować to i oni mają.Ostatnie wybory pokazały że wzasadzie we wszystkich miastach powyżej 70 tysięcy mieszkanców ,wygrali ludzie którzy kojarzą się z rządami przed 2015 rokiem i ci ludzie wraz z setkami tysięcy a może i milionami inny osób mają prawo do świętowania, a że z Pisem i narodowcami się nie da to trzeba osobno.

Zresztą obecna władza kierowcy nie umie zatrudnić ,więc co się dziwić??To jest 100-lecie niepodległości!!Powinny być jakieś parady wojskowe ,koncerty ,pokazy ....nic nie będzie ,a mieli pare lat żeby zorganizowac piękne obchody.Możecie mieć jak najgorsze zdanie o wcześniejszych ekipach i macie w tym wiele racji ,ale za rzadów Po czy SLD czy nawet gdyby to był PSL, były by piękne godne obchody państwowe ,zaproszonymi goścmi zagranicy,za tej władzy będzie zadyma i wstyd.Tak więc nie tylko nie dziwie się że są alternatywne obchody ,ale i się ciesze że są niech normalna cześc Polski spędzi ten dzień godnie.

Tak na marginesie Warszawie ma być Tusk(który dopiero co zmasakrował komisję Amber Gold, która tak do prawdy dochodzi jak ta Smoleńska....dojść nie może)żeby złożyć kwiaty przed grobem nieznanego żołnierza....ciekawe jak to się skończy i czy druga strona pokaże klasę w tym wyjątkowym dniu.Bardzo bym chciał ale mam obawy.

Wybór Jaśkowiaka nie jest idealny ,ale kogo byś chciał?Nie pisz mi o utopii i jakiś kandydatach co mieli pól procenta!!Wole jego niż pisowca który mi postawi na każdym rogu ulicy figurke Kaczyńskiego ,Jezusa ,Matki Boskiej ,pozmienia nazwy ulic na te kojarzące się dobrze jedynej słusznej władzy .A cała reszte Poznania odda Watykańskiemu okupantowi!!Co masz tkai problem z tym LGBT??Chodza po Poznaniu tysiącami?Całują się w autobusach??Tolerancja to nic złego, pod warunkiem że nie da się sobie wejśc na głowę.W Poznaniu jest normalnie jest zachowany balans, nikt niczego nie promuje, mówi tylko że ci ludzie też są i też mają prawo do życia na swoich zasadach, o ile nie narusza to pewnym norm moralnych w życiu publicznym to jest ok.

Własnie z tymi uchodźcami mózg wam media wyprały ,ale pisalem to już tyle razy że mnie to nudzi!!!Co innego hordy nierobów a co innego ludzie uciekający przed wojną ,czesto okaleczone dzieci ,albo przyjęcie osób na leczenie i po zakończeniu tego procesu odesłanie .Było bardzo wiele rozsądnych propozycji ,ale media zawsze zakrzyczały sprawę jednym hasłem będą nas mordować!!Nigdy w życiu bym tu nie chciał milionów obcych kulturwo ludzi ,ale gdyby Poznań dla przykładu przyjął 200-300 zweryfikowanych ludzi (najlepiej chrzescijan )to nawet byś tego nie zauważył.Codziennie do pociagu w dowolnym miejscu w europie może wejśc śniady pasażer (o ile tylko ma odpowiednie papiery)i wysiąśc na dworcu w Poznaniu...tego się nie boisz??Nie widzisz murzynów na ulicy ,nie widzisz muzułmanów??Zjawisko jest niebezpieczne w ilosciach hurtowych .Sprawna dyplomacja tak by to rozegrała że przyjeli byśmy góra pare tysięcy ludzi ,90% z nich po jakims czasie sama by chętnie opuściła ten kraj, a my byśmy byli "kryci"Ale obecny rząd pod przykrywką chronienia Polski przed najazdem muzułmańskim realizuje polexit .Czyli prosta drogę do wprowadzenia tu "kaczej"dyktatury ,choć ja osobiście myśle że to tylko pacynki które służą większemu panu.

Dobrze że w krajach gdzie przegięto z migracją coś z tym robią...oczyszczą się predzej czy później i dalej będa zwartą europejską komórką, a my zostaniemy sami jak palec bez sojuszników i żadnych nawet teoretycznych gwarancji bezpieczeństwa bo USA po zmianie wladzy w "Białym domu"za dwa lata też się na nas wypnie.

Madra polityka polega na tym że jak masz mocne karty to nimi grasz, jak masz słabe to blefujesz, a są i takie momenty że zamiast gry musisz komuś w tyłek wlaźić i czekać na swój lepszy moment w historii.Debile natomiast wsiadają na konia machają szabelkami a potem....następne pokolenia moga świętowac kolejne tragiczne powstania.

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Portret użytkownika Max 1983

Kto mówi ten mówi ,a jeśli

Kto mówi ten mówi ,a jeśli zdrobnienie imienia w sposób taki jak to robicie to jedyny argument jaki wam zostaje to tylko plus dla mnie::)Ostatni raz w przezwiska czy zdrobnienia bawiłem się w podstawówce, no ale cóż są osoby z których piaskownica nigdy nie wyszła::)Tak moga ,jeśli chcesz jakies prawo dzikiego zachodu ustanawiać i odbierac komuś prawo do świętowania bo twoim zdaniem na to nie zasługuje....to proponuje wyjazd ,może Korea Północna?Albo jakaś republika bananowa??

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

"Tylko mniejsze tajemnice muszą być chronione. Te większe utrzymuje publiczna ignorancja" M. McLuhan
"Twierdzą nam będzie każdy próg" M. Konopnicka

Portret użytkownika Max 1983

Świetnie że czytasz ,szkoda

Świetnie że czytasz ,szkoda że nie rozumiesz, ale początek już jest.Oj ...chcialem napisać Jerruś ale ja jednak skłonności homo nie mam ,ale spokojnie nie krępuj się akceptuje ciebie takim jakim jesteś::).

Wiesz dlaczego narodowcy wszelkie organizacje typu ONR czy partie Korwina nigdy nic nie znaczyły i nie będa znaczyć??Bo wy nie akceptujecie dialogu!!Wy macie rację i koniec ,nie wiecie że kompromis jest podstawą polityki i też normalnych relacji na poziomie państw.Ja nie mam ochoty świętowac z Wałęsą którego uważam za mało rozgarniętego człowieka z mocno wątpliwą przeszłością ,nie jest też moim idolem Komorowski który był nijakim prezydentem ,ale i tak największy żal mam za to że przez swoją biernośc pozwolil komuś takiemu jak Duda przejąć urząd..Nie mam ochoty ale ...akceptuje ich obecnośc i to że stanowią cześc Polskiej historii i mają prawo tam być.Nie musze się z nimi ściskać i robić sobie fotek ,ale akceptuje ich obecność.Tak jak akceptuje to że do polski trafiło by kilka tysięcy ofiar wojny(w czasie gdy mieliśmuy ich przyjmowac jeszcze duża cześc to były faktyczne ofiary dzialań wojennych ,dopiero potem pakowali już wszystkich jak leci)nie dlatego że jestem taki dobry ,ale wiem że gdyby ich pobyt tu odpowiednio zabezpieczyć to nawet byśmy nie zauważyli że są, a wzamian nie tylko nie dali byśmy powodow by nas atakowac, ale tez mogli byśmy uzyskać inne korzyśći.Bo na tym polega kompromis !!My wam przyjmiemy te pare tysięcy ludzi, ale wy nam.....i tu już można sobie dopisywać .

Niestety wyniku zmasowanego ataku medialnego i wywołanej paniki przed uchodzcami o raz łapówą zwaną 500 + naród wybrał ludzi którzy też słowa kompromis nie znają.Ludzi którzy postanowili udowodnić że kraj który dopiero co otrzepał się z komunizmu ,kraj bez silnej gospodarki ,bez silnej armii ,może komuś w europie dyktować swoje warunki i swój punkt widzenia.Potocznie nazwano to wstawaniem z kolan, co zakończyło się bolesnym uderzeniem pustym łbem w sufit a skutki neurologiczne tego uderzenia będą co raz bardziej porażające.

Ja też nie uważam bym miał zawsze racje ,czesto mam wątpliwości czy dobrze myślę ,czasem czas weryfikuje coś na moją niekorzyśc ,ale kilka rzeczy wiem napewno.Wiem że wolalem Polskę do 2015 niż po 2015.Wiem że nie można robić polityki i krajowej i miedzynarodowej bez kompromisu, w zależności od tego z jakiej pozycji startujesz te kompromisy są lepsze lub gorsze.Wiem też że to co mieliśmy a na co tak plujesz jest sto razy lepsze od tego co będzie wyniku twojego "patriotycznego"zrywu.

Skoro nic do mnie nie dociera twoim zdaniem to nie pisz ,ja tez mam srednio ochotę na dalszą rozmowe.

 

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Strony

Skomentuj