PiS przejmuje Marsz Niepodległości. Czy to wynik ustawki z Hanną Gronkiewicz-Waltz?

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Wokół odbywającego się od 2010 roku Marszu Niepodległości odbywają się dziwne rzeczy. Dzisiaj doszło do serii dziwnych zdarzeń. Najpierw ustępująca pani prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz ogłosiła decyzję o zakazie przemarszu Marszu Niepodległości, a potem partia rządząca wjechała na białym koniu i przejęła marsz nazywając go państwowym.

 

Po 8 latach organizowania Marszu Niepodległości, środowiska narodowe zostały okradzione w biały dzień. Trudno uwierzyć, że była szefowa PO zakazała marszu nie wiedząc jakie będą konsekwencje. Okazuje się, że mogła to być typowa polityczna ustawka. Sekwencja zdarzeń prowadziła nie tyle do zakazu przemarszu Polaków, żyjących rzekomo w niepodległej Polsce, tylko do przejęcia Marszu Niepodległości. I to się PiSowi udało.

 

Oczywiście rządowa propaganda będzie do bólu przedstawiała PiS jako zbawcę tej chorej sytuacji. Jednak prawda jest taka, że po prostu PiS przejął na bezczelnego Marsz Niepodległości! Przekonuje się nas, że to gest w stronę narodowców, którzy będą mogli dzięki temu maszerować, ale to jest oczywista nieprawda. To gest mający na celu przejęcie inicjatywy i samego Marszu.

 

Poinformowano, że ten pisowski marsz będzie miał charakter uroczystości państwowych, a w związku z tym wszystkie inne marsze, które ewentualnie mogłyby przebiegać tą samą trasą, z mocy samego prawa nie będą mogły mieć miejsca. Dotyczy to zwłaszcza Marszu Niepodległości. Można docenić, że PiS nie zmienia trasy, bo po podobnym zakazie we Wrocławiu okazało się, że zamiast Marszu Niepodległości obędzie się tam 8 listopada organizowany przez urzędników miejskich, marsz z okazji kryształowej nocy w Niemczech, który wystartuje z wrocławskiej synagogi.

Źródło: Twitter

Prawie na pewno narodowcy i tak pójdą w swoim zdelegalizowanym Marszu Niepodległości i to mimo zakazu działaczki PO. Prowokacje są prawie pewne, bo nie wiadomo co dokładnie szykuje się na te obchody, ale widać jak na dłoni, że mamy do czynienia z jakąś formą kombinacji operacyjnej służb. 

 

Doświadczenie wskazuje, że może to się skończyć nawet rozlewem krwi. Absurdu dodaje fakt, że trwa protest Policji zwany "ptasią grypą" na zwolnieniach lekarskich jest większość policjantów i nie ma jak zabezpieczyć tak dużej imprezy. Miejmy nadzieje, że w Warszawie nie dojdzie do zdarzeń jak w Kijowie kilka lat temu, a mieszają w tym przypadku u nas w kraju dokładnie te same siły co wtedy na Ukrainie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Pacius

Ludzie czy to PiS urządzał

Ludzie czy to PiS urządzał prowokacje podczas marszów niepodległości za swoich rządów czy PO? Czy izrael i środowiska żydowskie, lewackie atakowały PO czy atakują PiS? No bo jeśli PO nie atakują, a atakują PiS to chyba logiczne kto jest bardziej pro polski. Duda oczywiście wykorzystał moment na przerobienie marszu na państwowy, to fakt ale moim zdaniem żadnej ustawki nie było. HGW chciała podgrzać emocje i sprowokowac ludzi, by nie był tak spokojnie jak od 2 lat na marszu. W polityce wybiera się mniejsze zło, bo dobrej opcji nigdy nie ma, a skoro pis jest atakowany przez lewaków z każdej strony, to też logiczne, że dlatego bo w jakimś stopniu broni interesów Polski, które dawno już bronione nie były. Popełniają dużo błędów ale to mniejsze zło. Walka teraz z pisem, to to jak strzał w kolano lub nawet w głowę. Trzeba na nich naciskać ale póki co nie ma na co wymienić, co by się przebiło i nie zostało natychmiast uwalone...

Portret użytkownika еuklidеs

Idioci... Właśnie tak

Idioci... Właśnie tak rozpracowała polski naród bolszewicka chołota. Jarosław Kaczyński to zawodowy marksista. Nigdy od marksizmu-leninizmu się nie odciął! Wręcz przeciwnie. Słowo "socjalizm" zastąpił słowem "solidarność", bo socjalizm po okresie PRLu źle się Polakom kojarzył. Uczestniczył w spotkaniach Okrągłego Stołu oraz w Magdalence (on albo jego brat - w przypadków bliźniąt jednojajowych to nie jest istotne). Gwiazda PRLowskie telewizji.

Po reformacji PRLu trzeba było zagospodarować scenę polityczną. Pomyślcie trochę. Gdyby Magdalenka/Okrągły stół nie miała swojej partii udającej narodowców to do sejmu wszedłby jakiś ONR spoza układu. Logiczne więc, że jedna partia musi udawać narodową. Jest nią PiS. Cojednak PiS mówi, a co zrobił? Kto namawiał do akcesji do UE? Kto podpisał Traktat Lizbonski? Kto domaga się Armi Europejskiej? Kto jest cały czas "pod ścianą", "przyparty do muru" i robi wszystko to czego domaga się globalna lewacka elitka? Dlaczego PiS robi dokładnie to co robiło PO? Dlaczego dotują zachodnie korporacje (Mercedes) i banki (JP Morgan)? Mniejsze zło? Wybierają mniejsze zło dojdziecie do piekła, tylko troszkę wolniej niż wybierając większe zło. Efekt będzie dokładnie taki sam.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Błażej Spychalski, rzecznik

Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta Dudy powiedział (brzmienie oryginalne): Zapraszamy wszystkie Polaki, wszystkie Polki i Polaków (…) jest to marsz, który będzie miał charakter uroczystości państwowych, w związku z powyższym wszystkie inne marsze, które ewentualnie mogłyby przebiegać tą samą trasą z mocy samego prawa nie mogą mieć miejsca.

Portret użytkownika Zefel

Powinniśmy się cieszyć będą

Powinniśmy się cieszyć będą dwa marsze. Marsz prawdziwych Polaków i jeszcze prawdziwszych Polaków. Powinnien dołączyć jeszcze trzeci marsz najprawdziwszych z prawdziwych Polaków. Ale oni nie mają czasu na pochody bo niczym powstańcy niczym Husaria walczą komentarzami na ZnZ ze zdrajcami i zboczencami zagrażającymi Polsce i jej królowi Jezusowi Chrystusowi Królowi Żydowskiemu i jego Matce Królowej Polski Maryji z Częstochowy.

 

"Tylko mniejsze tajemnice muszą być chronione. Te większe utrzymuje publiczna ignorancja" M. McLuhan
"Twierdzą nam będzie każdy próg" M. Konopnicka

Portret użytkownika keri

Chachaaaachaaaa, Maryja z

Chachaaaachaaaa, Maryja z Częstochowy urodziła żyda, którego powiesili na krzyżu. Czego to katole nie wymyślą ROFL

To nie żydy powiesili go tylko Polacy?

To mi przypomina inne kłamstwo, w którym ratujących coś-tam Polaków oskarżają o mordowanie coś-tam.

Portret użytkownika Mojeimię44

Tak jak okradli ONR z marszu

Tak jak okradli ONR z marszu tak okradają nas wszystkich z różnych innych rzeczy. Próżność diaspory rządzącej nie ma końca. Żydowscy lewaccy, wywrotowcy. Już w lutym, w tym roku prorokował Kaczyński, że marsz niepodległości będzie marszem Morawieckiego i tak w historii o nim będzie pisane. A co z ONR? O takich organizacjach nasze dzieci nie będą się uczyć. Indoktrynacja totalna. Ah kochana Polsko umierasz a twoje dzieci zamiast cię bronić, oglądają piorące mózgi programy telewizyjne i jak zaprogramowani nie mają własnego zdania. Sama nazwa program Tv mówi ci drogi Polaczku, że ładują ci program do twojego mózgu by cię zaprogramować a ty śpisz. Nie trzeba tu żołnierzy MK ultra bo każdy z was nim jest. Kontrola umysłu totalna od szkoły, przez tv, internet, reklamy i korporacje. Ehh! Słuchamy wszystkich oprócz Boga bo ten już odszedł do lamusa.  Przykre ale prawdziwe. Obudź się Polsko bo śpisz a wilki z pod znaku Talmudu grasują. Bestia wchodzi na tron. 

https://youtu.be/Uo7ZUg9_EtY

Portret użytkownika Jerry

Nutka godna, piękne

Nutka godna, piękne przesłanie :)
Swoją drogą, chłopaki mają jaja. W dobie, gdzie modne jest by pluć na wszystko i wszystkich, wartości są zatracane, a autorytety tracą swoją powagę, oni poruszają dewizę: BÓG, HONOR, OJCZYZNA --- B_R_A_W_O --- 
 

"Tylko mniejsze tajemnice muszą być chronione. Te większe utrzymuje publiczna ignorancja" M. McLuhan
"Twierdzą nam będzie każdy próg" M. Konopnicka

Strony

Skomentuj