Europejski Trybunał Praw Człowieka zakazał nazywania Mahometa pedofilem

Kategorie: 

Źródło: Internet

Od dłuższego czasu można odnieść wrażenie, że Unia Europejska na własne życzenie zamienia się w kalifat. Teraz nie chodzi już tylko o sam fakt, że UE masowo sprowadza muzułmanów. W czwartek, Europejski Trybunał Praw Człowieka uznał, że nazywanie islamskiego proroka Mahometa pedofilem nie kwalifikuje się jako wolność słowa i stanowi „lekceważenie doktryn religijnych”.

 

Wczorajsze zaskakujące oświadczenie trybunału ma związek ze sprawą pochodzącej z Austrii Elizabeth Sabaditsch-Wolff, która w 2009 roku podczas seminarium „Basic Information on Islam” (Podstawowe Informacje o Islamie) stwierdziła, że Mohamet, który podpisał kontrakt małżeński z małoletnią Aiszą i miał z nią stosunki płciowe, był pedofilem. Kobietę niespodziewanie oskarżono o znieważenie uczuć muzułmanów i nakazano jej zapłacenie grzywny w wysokości 480 euro, tj. około 2 tysięcy złotych.

Przez kolejne lata, Elizabeth Sabaditsch-Wolff próbowała odwoływać się od decyzji sądu, a sprawa ostatecznie trafiła przed Europejski Trybunał Praw Człowieka. Ten właśnie uznał, że kara finansowa została nałożona słusznie, ponieważ nazywanie Mahometa pedofilem jest rzekomo lekceważeniem doktryn religijnych, ale też wykracza poza dopuszczalne granice obiektywnej debaty, może wzbudzać uprzedzenia i zagraża „pokojowi religijnemu”.

 

Faktem jest, że Mahomet poślubił Aiszę, gdy ta miała zaledwie 6-7 lat, a już w wieku 9 lat miała z nim kontakty seksualne. W krajach cywilizowanych, tak bliskie kontakty z dziećmi są wprost określane jako pedofilia. Jednak coś, co dla nas jest zaburzeniem psychicznym, muzułmanie nazywają swoją „kulturą”.

Decyzja Europejskiego Trybunału Praw Człowieka może mieć niebezpieczne konsekwencje, bowiem niemuzułmańscy sędziowie, którzy prawdopodobnie chcieli uniknąć konfliktów ze światem islamu, w pewnym sensie uznali, że kontakty seksualne z dziećmi wcale nie są czymś złym. W świecie muzułmańskim nie istnieje coś takiego jak pedofilia, dlatego Europejczykom też nie wolno mówić o nich jak o pedofilach, aby „nie urazić ich uczuć”.

 

Oświadczenie Europejskiego Trybunału Praw Człowieka dobitnie pokazuje sytuację, w jakiej znalazła się Europa. Nie wolno opisywać wydarzeń historycznych i współczesnych, dotyczących islamu, z naszej perspektywy kulturowej, ale muzułmanom, którzy tak nienawidzą zachodniego świata, wolno osiedlać się w Europie i budować w niej własny porządek. Nie wolno też krytykować masowej imigracji, bo zostaniemy oskarżeni o rasizm i „bezpodstawną islamofobię”. Jeszcze trochę i Europa zacznie przypominać Bliski Wschód pod względem wolności słowa. Wygląda na to, że powoli cofamy się do średniowiecza.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Paweł 1973

skoro dla jakiegoś zepsutego

skoro dla jakiegoś zepsutego sędziego z E.T nie jest pedofilem ktoś kto sypiał z 9-letnią dziewczynką to niech swoje dzieci odda pod opiekę takim osobom(pedofilom)-zobaczymy....Ci ludzie -sędziowie którzy wydają takie wyroki , to z uwagi najprawdopodobniej na swój wiek są zepsuci psychicznie fizycznie i emocjonalnie.Nie może zajmować stanowiska sędziego ktoś kto podejmuje takie decyzje,normalny człowiek by tak się nie zachował. Mam nadzieje że PIS będzie radził i nigdy nie dopuści żeby te kozojebcy osiedlili się w naszym Kraju....Uważam że tak jak Polacy uciekali na zachód w latach 80 to teraz Niemcy , Francuzi , Belgowie będą uciekać na wschód przed plagą islamskich psyvhopatów....

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Narażę się na minusy, ale tam

Narażę się na minusy, ale tam u nich zawsze tak było, 10 letnie dziewczynki to były już żony, a jednocześnie do rypania mieli chłopaczków 8 letnich. W Krakowie ku wy się żaliły już w latach '70 pisały donosy do SB że araby są straszliwie okrutne w seksie że biją i torturują. To już taka jest ich pustynna tradycja, UE nic nowego nie wymyśliła jedynie przyklepała ich zwyczajowe bestialstwo.

Portret użytkownika Doer44

To po co ludzi zamykać w

To po co ludzi zamykać w więzieniach jak oni po prostu mają taką kulturę? Jeśli okradasz państwo, nie płacisz podatków, mordujesz, gwałcisz, okradasz banki, stosujesz wymuszenia, porwania dla okupu itp. to jest to twoja kultura, więc jeśli policja chce cię złapać, to uraża twoje uczucia, więc powinno być to zakazane. Boże a ja całe życie żyłem w błędzie. Przecież w więzieniach siedzą sami niewinni ludzie. Trzeba ich wypuścić, żeby nie urazić ich uczuć.

Strony

Skomentuj