Papież Franciszek twierdzi, że populiści są jak Adolf Hitler i mogą doprowadzić do wybuchu III wojny światowej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Papież Franciszek jest wielkim zwolennikiem polityki otwartych drzwi. W swoich przemowach nakazywał Europie przyjmowanie nielegalnych imigrantów z Afryki i potępiał rasizm. Jednak w swoim najnowszym oświadczeniu wyjątkowo ostro skrytykował tzw. populistów twierdząc, że Adolf Hitler też był populistą i wywołał II wojnę światową.

 

23 października w Instytucie Augustianum w Rzymie, papież Franciszek powiedział, że młodzi ludzie powinni uważać na szerzących nienawiść populistów, ponieważ Hitler też obiecywał rozwój Niemiec, a zaczął od czystek rasowych. Wskazując na wydarzenia historyczne, papież stwierdził, że już dziś doświadczamy III wojny światowej „w kawałkach” - widać agresję, nienawiść, brak człowieczeństwa i konflikty między kulturami. Jego zdaniem, kolejna wielka wojna, która zniszczy wszystko, jest coraz bliżej.

 

Następnie papież znów ostrzegł, że zamykanie się na imigrantów to „droga do samobójstwa”. Jest to najprawdopodobniej nawiązanie do bardzo niskiego poziomu dzietności w Europie. Imigranci z Afryki i Azji sprowadzani są między innymi po to, aby poprawić sytuację demograficzną. Jednak w wielu krajach europejskich obserwuje się proces zastępowania populacji, który będzie tylko przyspieszał.

Papież Franciszek od dawna twierdzi, że Europa potrzebuje „ubogacenia kulturowego”. Dla niego nie istotne jest, że imigracja na dłuższą metę może nawet wyeliminować białych, a co za tym idzie, chrześcijaństwo będzie w odwrocie i będzie powoli, lecz konsekwentnie wypierane przez islam, który pretenduje do zostania największą religią w Europie i na świecie. Nie przeszkadza mu również rasizm względem białych, który obserwuje się np. w Republice Południowej Afryki i zdaje się ignorować fakt, że wielka migracja do Europy jest bezpośrednio powiązana z islamskim terroryzmem w Europie.

Zresztą papież Franciszek swego czasu mówił, że imigrantów trzeba przyjmować bez względu na nasze bezpieczeństwo i że nie wolno stawiać znaku równości między islamem a terroryzmem, a innym razem z zaniepokojeniem wskazał, że na Bliskim Wschodzie jest coraz mniej chrześcijan. Przy obecnej postawie, niebezpieczeństwo grozi zarówno chrześcijanom, jak i Europejczykom.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (5 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika toom

już was wykastrowali, że tak

już was wykastrowali, że tak panicznie boicie się paru żle wykształconych, nie znających języka, bez pieniędzy i kontaktów arabskich osiłków? poproście swoje matki i siostry na pomoc.

Głosuj przeciw
-73
Portret użytkownika Wmordepchaj Dollar

Dla papiestwa zblatowanego z

Dla papiestwa zblatowanego z Hitlerem zarówno przed, w czasie i po wojnie to nie powinien być problem!! Z populistą Hitlerem (któremu papież nadał tytuł "kaprala faszyzmu i udzielił osobistego błogosławieństwa!) papiestwo zawarło konkordat, dało błogosławieństwo polityczno-wojskowym poczynaniom by "na żelaznych skrzydłach niósł na Wschód żagiew chrześcijaństwa", Hitlerowi wręczyło biały płaszcz z czarnym krzyżem(skąd my to q...a znamy!!) a hitlerowskich niedobitków przepasanych do końca pasami z klamrami sygnowanymi "Gott mit uns" chroniło po klasztorach i w samym Watyklanie, zaopatrywało w watykańskie paszporty i przede wszystkim - wespół w zespół ze Szwjajcarią - tuczyło się na zrabowanym żydowskim złocie etc., etc...a teraz o zgrozjo-rozumu i pamięci korozjo ustami kolejnego ponifexa straszy świat... populistami!!!

"Pokaż jak sikasz, a powiem ci gdzie jest twoja synagoga".

Portret użytkownika keri

Bożek biblijny to demon i nie

Bożek biblijny to demon i nie ma znaczenia, czy wyznawcy tego demona noszą trupie czachy czy krzyże na płaszczach albo na szyi.

Po uczynkach należy rozpoznawać istoty, a demon biblijny to ludobójca i jego mordy są opisane w najkrwawszej księdze świata zwanej biblią.

Apel Polskiego Stow. Niezależnych Lekarzy i Naukowców, psnlin.pl

Portret użytkownika Wmordepchaj Dollar

A to już - wybacz -

A to już - wybacz - interpretacja "post factum", kiedy okazało się że idąc z Bogiem (o ile na siłę założymy że religie, w tym naczelna rz-katoholicka, cokolwiek wspólnego z Bogiem kiedykolwiek miały, mają i mieć będą, w co nie tylko ja wątpię!!) de facto szli z Diabłem (o ile taki twór stricte religijnej proweniencji zresztą, istnieje, w co wątpię nie tylko ja!!). Co do trupich czach - chyba nikt tyle ich w Historii Homo ogniem, mieczem i na wszelkie możliwe sposoby nie wytworzył co religie, a wszystkie "w imię Ojca"!!!

"Pokaż jak sikasz, a powiem ci gdzie jest twoja synagoga".

Portret użytkownika MiamiVibe

Papież to po prostu wysokiej

Papież to po prostu wysokiej rangi manager korporacji, którą musi reprezentować i pilnować osiąganych zysków Smile W ogóle to sam papież, który zowie się ,,ojcem świętym", jest równy bądź nawet wyżej postawiony od bożka chrześcijańskiego z biblii, bo to przed nim klęka tłuszcza i całuje w rączkę, a przecie wg. biblii ojciec święty jest tylko jeden w ,,niebie" Biggrin Cały ten katolicyzm i chrzścijaństwo to jeden wielki festiwał obłudy, debilstwa, złodziejstwa, ciemnoty i matactw... a kasa dalej płynie od motłochu, co to myśli, że za paciorki dostanie się do mitycznego raju, w którym nikt nigdy nie był. Japierdziu.

Portret użytkownika Zn

Jeśli to prawda że tak

Jeśli to prawda że tak twierdzi, to pewnym jest że niesłuży Panu Jezusowi bo buduje na Ziemi dzieło szatana. Czyli przefarbowani z lewactwa i masonerii a udający coś innego by nas zwodzić, naprawdę będą prześladować prawdziwych chrześcijan tak jak zapowiedziano.

Strony

Skomentuj