Rząd Polski zapowiada wystąpienie ze Światowego Paktu ws. Migracji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński powiedział, że Polska najprawdopodobniej dołączy do niewielkiego grona krajów sprzeciwiających się przystąpieniu do Światowego Paktu ws. Migracji. Zaledwie kilka państw członkowskich ONZ wskazuje, że dokument ten może zagrażać bezpieczeństwu poprzez zachęcenie do nielegalnych migracji.

 

Światowy Pakt ws. Migracji został zaakceptowany przez niemal wszystkie kraje członkowskie, z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych i Węgier. Już w grudniu dojdzie do formalnego przyjęcia paktu, a tymczasem kolejne państwa zapowiadają, że nie podpiszą tego dokumentu.

 

Szef MSWiA Joachim Brudziński stwierdził, że globalne porozumienie nie gwarantuje bezpieczeństwa dla Polski i może zachęcać do nielegalnej migracji, a nasz kraj nie będzie mógł decydować o tym, kto może do nas przyjechać. W podobnym tonie wypowiedziała się również Austria.

Niestety nie wiemy, jakie będzie stanowisko rządu po nadchodzących wyborach samorządowych. Zresztą PiS uparcie przekonuje, że nie sprowadza imigrantów, choć liczba obcokrajowców w Polsce jest coraz większa. Z najnowszego raportu Głównego Urzędu Statystycznego dowiadujemy się, że przy obecnych trendach, już za około 10 lat, Polska stanie się państwem imigranckim, w 2060 roku obcokrajowcy będą stanowić 14% mieszkańców naszego państwa, a na dłuższą metę, nasz kraj straci jednolitość kulturową.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika t6a

a ja nie zdziwiłbym się jakby

a ja nie zdziwiłbym się jakby to własnie polska maczała palce w rozbiorze zachodniej europy tam na zworzą ciapatych zrobią rozpierdol sami się wypną (politycy) na przyjęcie ich do siebie a jeszcze na koniec jak już im siądzie gospodarka to zaczniemy krzyczeć o reparacje wojenne i całkiem ich zeżremy 

Portret użytkownika Endymion

haha, ale puściłeś wodze

haha, ale puściłeś wodze fantazji..

Drzwi do Polski będą nadal szeroko otwarte, wraz z tworzeniem udogodnień dla obcokrajowców Polak w Polsce będzie obywatelem nr 2, a przepraszam: nr 3! Arabów tylko niewielu sprowadzą, bo obywatele nr 1 w Polin czuli by się nieswojo..

Właśnie dotarło do mnie, że podjudzanie animozji pomiędzy Polakami i Ukraińcami leży tylko w interesie tych od judy.. Gdybyśmy się zjednoczyli, to byśmy pogonili plemię żmijowe z obu krain tam gdzie ich miejsce, a mianowicie tu:  https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydowski_Obw%C3%B3d_Autonomiczny  Birobidżan. Dla unych wygodniej i bezpieczniej jak jest wyemaginowany konflikt społeczny.

"Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach"

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Bardzo sie mylisz. Po

Bardzo sie mylisz. Po pierwsze Ukraińcy są za żydami, bo Kijów i cały Majdański cyrk to żydzi zaprzyjaźnieni z banderowcami. Ukraińcy poprzez mordy w 1943 i obecnym hasłom UPA i SS Glazien, to śmiertelny wróg Polków i nikt nie musi tu siać intryg. NIGDY POLSKA -UKRAINA NIE BĘDZIE W PRZYJAŹNI!!!!!!!!!

Portret użytkownika inzynier magister

Jak by się to im udało to by

Jak by się to im udało to by było coś, ale filantropi chyba nie pozwolą, a poza tym w rządzie i partii PiS jest pełno tajnych współpracowników soraosa, tzw. TW mafii globalistów NWO ! PiS musi ich wywalić z partii ale tego nie zrobi bo TW mają pomoc od innych sorosowców ! Naszą nadzieją jest Jezus Chrystus, Duch Święty i Maryja Dziewica ! "W obliczu powszechnego upadku moralnego w Kościele i społeczeństwie, Amerykanie w całym kraju zgromadzą się 13 października w miejscach publicznych, aby modlić się na Różańcu. Wezwą pomocy Bożej, gdyż ludzkie rozwiązania zawodzą. W 101. rocznicę ostatniego objawienia się naszej Pani z Fatimy odbędzie się niemal 23 tys. tego typu akcji. Uczestnicy każdego zgromadzenia dzierżyć będą duży baner wyjaśniający przechodniom przyczyny zgromadzenia się w miejscu publicznym.Projekt Public Square Rosary Rally (Wiec Różańcowy na Rynku) realizuje organizacja America Needs Fatima (Ameryka Potrzebuje Fatimy). Działanie ma na celu zdobycie serc i dusz Amerykanów dla przesłania Matki Bożej Fatimskiej. W 2007 roku organizacja wezwała Amerykanów do modlitw o nawrócenie narodu. Chodziło o modlitwy w miejscach publicznych, w soboty sąsiadujące w kalendarzu z dniem 13 października. Początkowo dochodziło do 2 tys. tego typu akcji, a obecnie ich liczba wzrosła ponad dziesięciokrotnie.: http://www.pch24.pl/niezwykla-akcja-rozancowa--amerykanie-zgromadza-sie-w-23-tysiacach-miejsc,63370,i.html#ixzz5TbZhBMGh

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika he he ho

Przykro mi, ale w czasie II

Przykro mi, ale w czasie II wojny ludzie tez wiezyli ze Jezus im przyjdzie na ratunek... Na Filipinach tez wqierzyli ze Bog ich tez ocali.. nie wspominajac o normalnych ludziach w Syrii.. tam tez im zaden duch ani Bog nie przyszedl na pomoc..  co wiecej dodac.. nigdy nie przychodzil na pomoc - poza jedym dziwnym przpadkiem gdzie pomogl przejsc przez moze.. ale to swiadkami bylo tylko nie gojowie.

Religia, to biznes.. brudny biznes wnioskujac to o czym dowiadujemy sie ostatnio.. czyli i wszyscy powolani pezez Boga czynia co czynia bo wiedza ze piekla nie ma ?

 

Moglbys przedstawic rowniez swoj poglad na to jak Bog za sprawa swoich slug glosil slowo Boze na poganach w dzisiejszej USA albo na Aboprygenach w Australii ? I jak ich nawracal ? Czy to nie przypomina troche dzisiejszej sytuacji z imigrantami na lodziach?

Zyjesz w zludnym siwecie z internetu, chodz problemy nie dotykaja Ciebie osobiscie ani Twojego otoczenia. Rozumiesz?

Zajmij sie rodzina, dziecmi i zona swoja a jak ich nie masz, to nauka i systematycznosci w Szkole, wtedy nie bedziesz tak podatny na manipulacje w pozniejszym wieku. Tymsamym nie bedziesz rozpisywal o wierze w Jezusa tylko wierze w Dobro ludzi i ich naturalne dobro.

A co do Matki Fatimskiej, pocztaja jak najprawdopodobnie wygladala. To nie byla miss Collage USA, tylko jakis UPIOR!! Tak jak wszytskie postaci, ktore sa opisywane w Biblii!

Nawrocenie potrzebne jest parafiom zeby mogly dalej fubnkcjonowac.. i zbierac na 'ofiare'

Strony

Skomentuj