Politycy PiS przysięgają, że Polska nie przyjmuje nielegalnych imigrantów i mają rację, bo przyjmujemy legalnych uchodźców z Azji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Większość Polaków, nawet nie sprzyjających Prawu i Sprawiedliwości, przyznawała, że wybór tej partii w 2015 ma jeden pozytywny aspekt - głoszony oficjalnie sprzeciw wobec masowej imigracji z Afryki i z Azji. Po trzech latach z tych zapewnień nie zostało już prawie nic. Społeczeństwo zaczyna to dostrzegać dlatego partia rządząca rozpoczęła festiwal kłamstw na temat imigrantów w Polsce. 

 

PiS przyzwyczaił nas już do tego, że co innego mówią i co innego robią. Nie inaczej jest w przypadku migracji i uchodźców. Oficjalnie ich nie ma, ale fakty są takie, że żadna władza nie ściągała do Polski takich ilości obcokrajowców. Nie chodzi tylko o ukochanych przez nich Ukraińców, ale o Hindusów, Pakistańczyków, Filipińczyków i wiele innych nacji. 

Polacy zaczynają się już orientować, że ich kraj jest po cichu zalewany uchodźcami. Po prostu widać to obserwując ulice miast, które nagle się nimi zapełniły. Trudno się zatem dziwić, że zaczynają się pytania zdezorientowanego elektorstu o to co się dzieje. A to z kolei zapala alarmową lampkę w głowach polskojęzycznych polityków, bo nie ma dla nich większego koszmaru niż suweren, który się połapał, że jest oklamywany, no chyba, że w sytuacji gdy jest jeszcze uzbrojony. 

 

Nasza władza, widząc społeczne oburzenie najpierw z kamienną twarzą zignorowała pytania o to dlaczego na ulicach polskich miast pojawiło się tylu obcokrajowców. Udając, że nie ma takiego tematu tylko pogorszyli sytuację. Szybko jednak politycy i medialni funkcjonariusze PiS, zorientowali się, że to może być dla nich wielki problem, bo zostaną za to ukarani przy urnach wyborczych. Rozpoczęto zatem akcję dezinformacyjną przeciwdziałającą w dotarciu Polaków do prawdy na temat migrantów w Polsce. 

 

Niemal na rozkaz rozpoczęło się ocieplanie wizerunku imigrantów z Azji i Afryki. Pisowcy zaczęli dodawać w mediach społecznościowych dziwne zdjęcia typu selfie z obcokrajowcami, opatrzone komentarzami w stylu, że nie ma się czego obawiać. W ten sposób PiS usiłuje zmienić wizerunek muzułmanów, kojarzonych z terroryzmem. W jakim celu? Można się tylko domyślać. 

Obecna strategia partii rządzącej zakłada użycie wszelkich metod, aby polskie społeczeństwo nie zorientowało się w tym co się dzieje. Podobnie wpuszczono wielomilionową diasporę ukraińską. Nikt z nas nie wie kiedy to się stało, że Ukraińcy są już wszędzie. Prawdopodobnie podobnie będzie z Azjatami i Afrykanami. Są oni jednak znacznie bardziej widoczni na ulicach miast, dlatego trudniej to ukryć.

 

Jak nasza władza zamierza to ukryć? Wiedzą, że się nie da dlatego rozpoczęli karkołomną próbę ocieplania wizerunku uchodźców. Oprócz tego mają w zanadrzu kłamstwa i manipulacje medialne. Zapewne już niedługo TVP dołączy do polskich lewackich telewizji i będzie nadawać programy takie jak w konkurencyjnym TVN o "pokojowych" muzułmanach i biednych "uchodźcach" potrzebujących naszefo socjalu, którzy oczywiście są w większości lekarzami i inżynierami.

 

Premier Mateusz Morawiecki, zapytany przez Dominikę Ciosic z TVP o podpisanie przez Polskę proimigracyjnej deklaracji z Marakeszu, stwierdził, że dokument ten nie dotyczy migracji tylko odsyłania imigrantów do Afryki. Liczni politycy PiS jak mantrę cały czas powtarzają w mediach hasła wskazujące, że rzekomo PiS jest przeciwko przyjmowaniu imigrantów i wszystkich, którzy uważają inaczej określają kłamcami, a doniesienia o ich wyczynach na tym polu standardowo już określają jako "fake news". 

 

W tym samym czasie gdy trwała ta zmasowana akcja duraczenia polskiego społeczeństwa, pani kanclerz Niemiec, Angela Merkel, publicznie pogratulowała polskiemu rządowi, że wreszcie zmienił politykę i zaczął przyjmować imigrantów. O zmianie podejścia polskiego rządu do masowej imigracji informują też liczne media zagraniczne, ale nie polskie. Panuje w tym zakresie zgodne milczenie od TVP do TVN i od Gazety Polskiej do Gazety Wyborczej. 

Strona migracje.gov.pl przed tym gdy została wyłączona

W zakresie migracji, wszystkie te środowiska, pozornie tak odległe, mówią jednym głosem. Zaniepokojonym Polakom wmawiają one, że to nie imigranci tylko ... turyści. Gdy zwykli Polacy zaczęli to weryfikować i dotarli do rządowej strony internetowej https://migracje.gov.pl i zaczęli dyskutować o szokującej skali wzrostu azjatyckiej imigracji do Polski, po prostu stronę wyłączono. 

Mianowano też kozła ofiarnego po stronie rządowej. Zwolniono wiceministra Pawła Chorążego, który w debacie zorganizowanej przez Klub Jagielloński, szczerze wyznał, że Polska powinna przyjmować jeszcze więcej imigrantów i w tym zakresie w rządzie istnieje konsensus. Premier Morawiecki dymisjonując go stwierdził, że wiceminister się zagalopował. Czyżby?

Szef Chorążego, minister inwestycji i rozwoju, Jerzy Kwieciński, również publicznie reprezentował opinię, że będzie brakować rąk do pracy i migracja musi rosnąć. Zresztą to samo mówiła minister Rafalska. Jednak gdy okazuje się, że wyborcy są wściekli, zaczyna się festiwal kłamstw. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Dr Piotr

Już teraz imigrantom nie chce

Już teraz imigrantom nie chce się podejmować cięzkich prac, po drugie, z powodu braku znajomości języka cięzko ich przyuczyć do pracy, a im nie zależy na tym, żeby dzięki temu podłapać cięzką pracę.

Ukraińscy kurierzy z firm kurierskich robią się bezczelni, zasłaniając nieznajomością języka i terenu miasta.

We Wrocławiu prace drogowe wstrzymano w kilku miejscach z braku ludzi do pracy, wiadomo, bo praca cięzka i potrzeba minimum kwalifikacji.

Amazon ma problemy z zatrudnionymi Ukraińcami z powodu nieznajomości języka i braku chęci do przyuczenia do prostych prac na pakowni.

To co dopiero z takimi hindusami i innym ścierwem...tu bariera językowa to masakra. Zaczną kombinować i wtedy zaczną się problemy.

Afgańczycy zaczynają się organizować w gangi i handlować narkotykami, a nasze "chłopaki z miasta" zamiast to gonić, to jeszcze współpracują, bo zwietrzyli kasę.

W klubach i dyskotekach już jest problem, że przy nieporozumieniach i kłótniach imigranci zaraz zlatują się cała masą i wyciągają noże.

A to dopiero początek i jeszcze nie jest o tym głośno...

Portret użytkownika Lommo

To wciskanie na siłę

To wciskanie na siłę uchodzców wojenno - ekonomicznych przez Unię to jedno, i tego polski rząd nie przyjmuje choćby z tego prostego powodu że w Polsce nie ma systemu socjlanego na poziomie krajów rozwinietych i nawet nie ma możliowsci przyjęcia choćby niewielkich grup tego typu emigrantów. A z tymi robotnikami cudzoziemskimi to rzeczywiście jest nie fair że ot tak się ułatwia obywatelom spoza UE przyjazd za pracą do PL podczas gdy Polska będąc już w Uni miała blokady na pracę w wielu krajach. Ale to efekt bardzo prymitywnej i niskotechnologicznej polskiej gospodarki czyli stref przemysłowych z zagranicznymi zakładami z produkcją opartą na wielkim udziale pracy ręcznej i tym samym niskich zarobkach. Ukraińcy też z tego się zrywają, bo oni sobie wybierają co najlepsze kąski jak nabijanie godzin na kanapie w magazynie, ewentualnie lekka produkcja z masą nadgodzin, kierowcy najlepiej ubera. To się teraz szuka białych murzynów w najnędzniejszych krajach gdzie dominujące zarobki są rzedu kilkudziesięciu dolarów. Więc sciąga się Hindusów z dzielnic slamsów i szuka po Filipinach. Na Filipiny to nie ma co liczyć gdyż tam jest tradycji wyjazdów zarobkowych za konkretną kasą a nie byle pojechać i tyrać. A dla najbiedniejszych Hindusów z przeludnionych indyjskich metropoli wysłanie z Polski około 200$ to jest jakimś tam rozwiązaniem. Ale tez nie przesadzajmy że za zarobkiem 1500 zł będzie jakiś masowy ruch emigracyjny. Indie to jakiś milard ludności a tych wniosków przyjazdowych to około 30 tys. . Załatania całej dziury na niewolniczym polskim rynku pracy z tego nie będzie. A jeszcze chodzą w sumie nie bezpodstawne i nie utopijne słuchy o planach wielkich inwestycji na terenie południowej Ukrainy. Jak tam ruszy zakładany plan to Ukraińca w Polsce nie zobaczysz i się wtedy agencje werbujące do montowni czy innych branż w  PL zapłaczą. Mało tego niewykluczone że jeszcze resztki pracowników z PL tam by nie pogardziło wtedy robotą. A miesiąc temu dzwoniła mi babka z holenderskiej agencji pracy robić ankiete na jakich warunkach i za ile podjąłbym pracę za wschodnią granicą w budownictwie. Prawdę mówiąć pomyślałem że coś się jej mocno pokręciło w głowie. Ale na bazie różnych informacji przestałem to traktować jako fantasmagorię.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

OKNO               

OKNO               

Żydowscy snajperzy strzelają w Palestynie do ludzi jak do kaczek, i pies z kulawą nogą nawet się nie zająknie, nikt nie urządza żadnych, nawet symbolicznych, odsłonięć czegokolwiek. Tu w Polin wariat podobno o podwójnej narodowości (z paszportem izraela?) wybił w Gdańskiej synagodze szybę wielkości kartki A4, i połowa pomorskich kolaborantów już ociera usta, żeby żydów w tupę całować, a druga połowa zarywa noce, pisząc donosy wszędzie, gdzie się da, od g.wyborczej po Sztrasburg i Moskwę. Był też biskup na odsłonięciu nowej szyby, którą kropił wodą święconą. Nawet Duda coś był przejęty tą szybą, nie widziałem, ale ludzie śmiali się że w TV bełkotał coś w tym temacie. Reasumując, to dopiero są jaja!

Portret użytkownika Zenek ;)

Rządowy REŻIM SUCKesu za

Rządowy REŻIM SUCKesu za namową wszelakich wyuczonych w lichwie i wyzysku sprowadza do Polski tzw TANICH ROBOTNIKÓW ale...

TANI oznacza iż INTENCJONALNIE ZAMIERZA OKRADAĆ GO z OWOCÓW PRACY czyli PŁACIĆ MNIEJ NIŻ POWINIEN tzw NORMALNEMU robotnikowi

czyli WYZYSKIWAĆ jak to miał w zwyczaju żydowski biznes na tzw plantacjach maorysów i murzynów..

masowo porywanych z Afryki by NIE PŁACIĆ TUBYLCOM... czytaj...... INTENCJONALNIE GŁODZIĆ ICH BRAKIEM MOŻLIWOŚCI ZAROBKU

czyli REŻIM PiS.DA+ prowadzi RZĄDOWY PROGRAM HANDLU NIEWOLNIKAMI określanymi w koszernych mediach jako tzw "TANI PODLUDZIE"

by beneficjentom tego programu czyli ZŁODZIEJOM poprzenazywanym na POLITYKÓW czy BIZNESMENÓW kawior zawsze ściekał po ryjach...

i to wszytko przed obliczem tzw "WOLNOŚCIOWYCH FUNDACJI" broniących podobno PRAW CZŁOWIEKA DO SWOBODNEGO I NIEZALEŻNEGO od krawaciarskich januszów SUCKesu ROZPORZĄDZANIA WŁASNYM ŻYCIEM.

O TAKĄ też Polskę Jan Pedofil Katz 2 zwany "koszerny wojtyla" wojował z okien swojego pałacu... O POWRÓT UŚWIĘCONEGO judaistyczną (i też katolicką) tradycją NIEWOLNICTWA do polin"

do ZŁOTYCH CZASÓW NIEROBÓW i OBIBOKÓW z zakonów mashiachowo-maryjnych zwanych świętopietrze czy pańszczyzna

Portret użytkownika Wojtalson

Cóż zawsze mówiłem, że wybór

Cóż zawsze mówiłem, że wybór pomiędzy pis a po to tylko wybór pomiędzy kościołem, a pedałami, a reszta to to samo pomagdalenkowe ścierwo. Jeszcze jedna różnica smycz na której izrael prowadzi nasz "rząd" w przypadku po jest pociągana dodatkowo przez niemców, a w przypadku pis przez usa..

Nazwy krajów i partii celowo z małej litery.

Portret użytkownika Mojeimię44

Niech się gonią kaczełby

Niech się gonią kaczełby zakute. Prymat dla nich to gospodarka i kapitalizm a nie dobro społeczne. Jeszcze przyjdzie czas na rozliczenie tych syjonistycznych parchów, którzy pośredniczą teraz w handlu niewolnikami do pracy. Nic nie bierze się z niczego. Zapewne istnieje już szereg żydowskich firm zajmujących się pośrednictwem pracy w Polsce. Garbatonosi robią wszystko żeby zarobić a się nie narobić i wciągają w ten proceder kolejnych garbatonosych. Brakuje rąk do pracy? Jak dla mnie brakuje godnych pensji. Były by godne pensje nasi specjaliści by wrócili z wygnania i były by ręce do pracy. 

Portret użytkownika Zenek ;)

..bo nic tak NIE USZCZĘŚLIWIA

..bo nic tak NIE USZCZĘŚLIWIA wyborcy jak widok uśmiechniętego lica jego umiłowanego przyWÓDCy podczas uprawiania polityki SUCKesu.... chwili dla której każdy z nich zaprzeda nie tylko duszę ale i CUDZE MILIARDY dolarów.... byle tylko móc się poczuć PEŁNYM łaski... "światowej polityki"... by wręcz PROMIENIEĆ nią czując jej namaszczające ściekanie po licach.....

Portret użytkownika zenek99

pisowski portal niezalezna

pisowski portal niezalezna zamieszcza na fejsie informacje ze pis nie przyjmuje nachodzcow co oczywiscie jest nieprawda, jak zaczyna sie pyskowka to niestety fejsbuk blokuje osoby piszace prawe, na fgejsie jest nakladana cenzura a stare dziadki emeryci wychwalaja pod niebiosa pis i nie akceptuja nawet mysli ze jest inaczej, ciemnogrod 100%

Strony

Skomentuj