Unia Europejska domaga się zakazu dla robotów-zabójców

Kategorie: 

Kadr z filmu Terminator 3: Bunt Maszyn

Parlament Europejski przyjął w środę rezolucję, wzywającą do wprowadzenia międzynarodowego zakazu dla tzw. zabójczych robotów. W dokumencie wyrażono obawy przed śmiercionośnymi systemami uzbrojenia, które mogą pozostać poza bezpośrednią kontrolą człowieka.

 

„Zabójcze roboty” to nic innego, jak w pełni autonomiczne maszyny bojowe, które potrafią samodzielnie wyznaczać cele i eliminować je. W chwili obecnej, żaden kraj na świecie nie posiada robotów ze zdolnością do samodzielnego zabijania, ale największe mocarstwa od dłuższego czasu pracują nad taką bronią. Dzisiejsze systemy posiadają pewne stopnie autonomizacji, lecz w sytuacjach, gdy należy pociągnąć za spust, zawsze ostateczną decyzję podejmuje człowiek.

 

Parlament Europejski przyjął rezolucję, która domaga się wprowadzenia międzynarodowego zakazu dla autonomicznych robotów-zabójców. Uzbrojone maszyny zawsze powinny być pod kontrolą człowieka i to on powinien decydować lub odpowiadać za czyjąś śmierć. PE chce przyjęcia stosownych przepisów jak najszybciej, zanim będzie za późno.

W dniach od 27 sierpnia do 1 września, w Genewie odbyły się długie negocjacje w sprawie zakazu dla zabójczych robotów w ramach Konwencji o zakazie lub ograniczeniu użycia pewnych rodzajów broni konwencjonalnych (CCW). Większość państw poparła wprowadzenie takiego zakazu, ale światowe mocarstwa wyraziły silny sprzeciw, który zadecydował o zawieszeniu rozmów. Eksperci już od 2013 roku domagają się międzynarodowego zakazu dla w pełni autonomicznych maszyn bojowych, lecz od tego czasu nie uzyskano praktycznie żadnego postępu.

 

Ocena: 

Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

Ale ło co chodzi, przecież no

Ale ło co chodzi, przecież no NIE SĄ roboty-zabójcy ale NOWOCZESNA POLICJA NWO zwanego też neSSara....

jaka chwilę po wdrożeniu tego jedeoHITLEROWSKIGO (rabinicznego/ noachickiego) projektu ma wystrzelać jak w Terminatorze WSZELKICH GENERAŁÓW jacy to wdrożą a potem też POLITYKÓW dziś tak niechętnym okiem patrzący z okien swoich rządowych trybun na tzw wyborcze doły....

To broń SUPERELIT do EKSTERMINACJI ELIT czyli ich WYKONAWCZEGO MOTŁOCHU zajmującego się obecnie EKSTERMINACJĄ jeszcze biedniejszej części społeczeństw.

w NWO te wszelkie junkery tuski merkelowe czy putiny będą ZAPIERDALAĆ w OBOZACH jakie same DZIŚ TWORZĄ swoim społeczeństwom,..... i to przy dużej dozie szczęścia.... a te roboty tylko doglądać czy wykonują sumiennie dniówki w kamieniołomach

Taka będzie przyszłość.

Portret użytkownika kolo21

AMR zapomniałeś dodać, że

AMR zapomniałeś dodać, że nowym bożkiem Polaków stał sie zimny browar, narkotyki lub dopy. Skala ćpania normalnie przeraża mnie na całego. Pokaż mi kuriera z firmy przesyłkowej, który nie jest zbielony. Albo lekarza, który wali po ileś tam dyżurów pod rząd. A reszta wali dopy i zapija to browarami. Ludziskom łby się lasują a pejsy z tego korzystają ile wlezie. Kto stanie w obronie kraju, ćpuny czy kaleki, które tak PIS promuję. W ramach rodzić i jszcze raz rodzić. Mamiąc hajsem typu zasiłek, czy 500+ A co do boga, to nikt go nie spotkał i nie gadał z nim. Ale znając ten pokrętny naród, coś może w tym być. Skoro Jezusa itp nie można było z jakiś powodów usunąć z historii, to trzeba bluźnić przeciwko niemu ile wlezie. Poprzez inkwizycje, okutystyczne msze, czczenie narzędzia tortur krzyża, kultu śmierci i wiecznego smutku, czy nowoczesnej pedofilii. Było głośno o księdzu grzmocącym ministratna pod ołtarzem w kościele. Jak myślisz, on sobie nie zdawał sprawy że nóż widelec bóg istnieje i widzi to co on robi? Nie on wiedział doskonale co robi i gdzie to robi, plując mu tym samym w twarz. Ciało Chrystusa i wcina coś symbolizujacego boga, a tera krew jego i złopie coś symbolizującego jego krew. To symboliczny kanibalizm i tyle. Albo oko w trójkącie i słoneczne promienie na około. Znany jako masoński świety symbol a w kosciele, święta hostia ha ha. Albo wieczna lampka, wisi pod sufitem każdego kościoła. A może symbolizuję to wieczny ogień potępienia? Jak fajno. Księżą reprezentują zło nie dobro. Bo boga ma się w sercu, nie w kamieniu, w człowieku, czy obrazku. Jak na to mówił kiedyś kościół, herezja.

kolo21

Strony

Skomentuj