Unia Europejska domaga się zakazu dla robotów-zabójców

Kategorie: 

Kadr z filmu Terminator 3: Bunt Maszyn

Parlament Europejski przyjął w środę rezolucję, wzywającą do wprowadzenia międzynarodowego zakazu dla tzw. zabójczych robotów. W dokumencie wyrażono obawy przed śmiercionośnymi systemami uzbrojenia, które mogą pozostać poza bezpośrednią kontrolą człowieka.

 

„Zabójcze roboty” to nic innego, jak w pełni autonomiczne maszyny bojowe, które potrafią samodzielnie wyznaczać cele i eliminować je. W chwili obecnej, żaden kraj na świecie nie posiada robotów ze zdolnością do samodzielnego zabijania, ale największe mocarstwa od dłuższego czasu pracują nad taką bronią. Dzisiejsze systemy posiadają pewne stopnie autonomizacji, lecz w sytuacjach, gdy należy pociągnąć za spust, zawsze ostateczną decyzję podejmuje człowiek.

 

Parlament Europejski przyjął rezolucję, która domaga się wprowadzenia międzynarodowego zakazu dla autonomicznych robotów-zabójców. Uzbrojone maszyny zawsze powinny być pod kontrolą człowieka i to on powinien decydować lub odpowiadać za czyjąś śmierć. PE chce przyjęcia stosownych przepisów jak najszybciej, zanim będzie za późno.

W dniach od 27 sierpnia do 1 września, w Genewie odbyły się długie negocjacje w sprawie zakazu dla zabójczych robotów w ramach Konwencji o zakazie lub ograniczeniu użycia pewnych rodzajów broni konwencjonalnych (CCW). Większość państw poparła wprowadzenie takiego zakazu, ale światowe mocarstwa wyraziły silny sprzeciw, który zadecydował o zawieszeniu rozmów. Eksperci już od 2013 roku domagają się międzynarodowego zakazu dla w pełni autonomicznych maszyn bojowych, lecz od tego czasu nie uzyskano praktycznie żadnego postępu.

 

Ocena: 

Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

Ale ło co chodzi, przecież no

Ale ło co chodzi, przecież no NIE SĄ roboty-zabójcy ale NOWOCZESNA POLICJA NWO zwanego też neSSara....

jaka chwilę po wdrożeniu tego jedeoHITLEROWSKIGO (rabinicznego/ noachickiego) projektu ma wystrzelać jak w Terminatorze WSZELKICH GENERAŁÓW jacy to wdrożą a potem też POLITYKÓW dziś tak niechętnym okiem patrzący z okien swoich rządowych trybun na tzw wyborcze doły....

To broń SUPERELIT do EKSTERMINACJI ELIT czyli ich WYKONAWCZEGO MOTŁOCHU zajmującego się obecnie EKSTERMINACJĄ jeszcze biedniejszej części społeczeństw.

w NWO te wszelkie junkery tuski merkelowe czy putiny będą ZAPIERDALAĆ w OBOZACH jakie same DZIŚ TWORZĄ swoim społeczeństwom,..... i to przy dużej dozie szczęścia.... a te roboty tylko doglądać czy wykonują sumiennie dniówki w kamieniołomach

Taka będzie przyszłość.

Portret użytkownika kolo21

AMR zapomniałeś dodać, że

AMR zapomniałeś dodać, że nowym bożkiem Polaków stał sie zimny browar, narkotyki lub dopy. Skala ćpania normalnie przeraża mnie na całego. Pokaż mi kuriera z firmy przesyłkowej, który nie jest zbielony. Albo lekarza, który wali po ileś tam dyżurów pod rząd. A reszta wali dopy i zapija to browarami. Ludziskom łby się lasują a pejsy z tego korzystają ile wlezie. Kto stanie w obronie kraju, ćpuny czy kaleki, które tak PIS promuję. W ramach rodzić i jszcze raz rodzić. Mamiąc hajsem typu zasiłek, czy 500+ A co do boga, to nikt go nie spotkał i nie gadał z nim. Ale znając ten pokrętny naród, coś może w tym być. Skoro Jezusa itp nie można było z jakiś powodów usunąć z historii, to trzeba bluźnić przeciwko niemu ile wlezie. Poprzez inkwizycje, okutystyczne msze, czczenie narzędzia tortur krzyża, kultu śmierci i wiecznego smutku, czy nowoczesnej pedofilii. Było głośno o księdzu grzmocącym ministratna pod ołtarzem w kościele. Jak myślisz, on sobie nie zdawał sprawy że nóż widelec bóg istnieje i widzi to co on robi? Nie on wiedział doskonale co robi i gdzie to robi, plując mu tym samym w twarz. Ciało Chrystusa i wcina coś symbolizujacego boga, a tera krew jego i złopie coś symbolizującego jego krew. To symboliczny kanibalizm i tyle. Albo oko w trójkącie i słoneczne promienie na około. Znany jako masoński świety symbol a w kosciele, święta hostia ha ha. Albo wieczna lampka, wisi pod sufitem każdego kościoła. A może symbolizuję to wieczny ogień potępienia? Jak fajno. Księżą reprezentują zło nie dobro. Bo boga ma się w sercu, nie w kamieniu, w człowieku, czy obrazku. Jak na to mówił kiedyś kościół, herezja.

kolo21

Portret użytkownika charis

dla rodzin zabitych bez

dla rodzin zabitych bez znaczenia jest kto zabił ich bliskich - człowiek czy robot. Rozwiązaniem jest Boża miłość agape - gdyby świat nie deptał po niej ale przyjął ją to nie byłoby wojen, złodziejstwa, oszustw, cudzołóstw, nienawiści, pogardy, zazdrości, chciwości, wyzwisk, oczerniania i innego zła bo miłość agape zła nie wyrządza. 

Portret użytkownika Max 1983

Po pierwsze rozwój

Po pierwsze rozwój śmiercionośnej technologii może zwiększyć liczbe ofiar do rejonów dotychczas niespotykanych.Po drugie gdyby jakieś maszyny mogace nieść śmierć na skale zbliżoną do apokaliptycznej urwały  się ze smyczy...to może to nawet do końca świata doprowadzić.

Co do twoich bredni o Jezusie to już nawet żal komentować.Boża miłośc jest rozwiązaniem dla ludzi opłakujących bliskich?Dla tych którzy patrzą jak ich dzieci są mordowane a żony gwałcone??Wiesz gdzie sobie miłośc tego Boga możesz wsadzić??A twój Jezus to już w ogóle mnie rozbraja.Narodził się z dziewicy przez około 30 lat nie bardzo wiadomo co robił ,potem go zabili...i uciekł ,a teraz od blisko 2 tysięcy lat się w chowanego bawi, od czasu do czasu pojawiając na jakiejs szybie drzewie względnie wizji jakiejś obłakanej zakonnicy.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Tomasz123

Do Maxa 1983.Jeżeli już ma

Do Maxa 1983.Jeżeli już ma Cię za coś karać,to po prostu wymaże Cię ze swojej ksiegi:Wj 32:33 bp "Wtedy Jahwe rzekł do Mojżesza: Tylko tego wymażę z mojej księgi, kto zgrzeszył przeciwko mnie."   Po Twojej śmierci wykasuje Twoje wspomnienia:Ps 56:9 bp "Ty zapisałeś kroki mojej tułaczki, łzy moje zebrane są w Twoim bukłaku (czyż nie jest to [zapisane] w Twej księdze?)."      Skasowany będzie też zapis Twojego DNA:Ps 139:16 nwt-pl "Oczy twoje widziały nawet mój zarodek, a w twej księdze były zapisane wszystkie jego cząstki – w dniach, gdy się kształtowały i nie było jeszcze ani jednej z nich."    Ewentualnie  nastąpi to po 1000-letnim panowaniu Jezusa Chrystusa. Według służb najpewniejszym sposobem na zniszczenie informacji na twardym dysku ,lub CD jest spalenie w wysokiej temperaturze.Dlatego w Biblii pisze:Ap 20:15 bp "Kogo zaś nie znaleziono wpisanego do księgi życia, wrzucono do jeziora ognia."Ap 20:14 bp "A Śmierć i Otchłań wrzucono do jeziora ognia. To jest śmierć druga - jezioro ognia."    Jezioro ognia jest symbolem bezpowrotnego zniszczenia ,"drugiej śmierci",a nie miejscem męczarni.Mam jednak mimo wszystko nadzieję ,że załapiesz się na drugi wariant:Ap3:5bp(5)" Tak szaty białe przywdzieje zwycięzca i z księgi życia imienia jego nie wymażę. I wyznam imię jego przed moim Ojcem i Jego aniołami."Pozdrawiam. 

Portret użytkownika Max 1983

Jak mnie wymaże to jego

Jak mnie wymaże to jego strata::)Póki co to widzę że powinien caly gatunek ludzki wymazać i zaczać od nowa bo robota wyraźnie została spaprana.

Dzięki za życzenia ponoć w bieli mi ładnie, ale brmzi to jakoś nudno .Jeśli po cięzkim życiu na ziemi, tam mam tylko się modlić i nudzić to już wole przestać istnieć.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Strony

Skomentuj