Ataki nożowników z Azji stają się europejską normą. Trwa dziwna wojna, której według władz nie ma

Kategorie: 

Źródło: `twitter

W Europie trwa wojna hybrydowa, której z jakiegoś powodu nikt nie zauważa. W ciągu ostatnich dni praktycznie codziennie dochodzi do ataków islamskich nożowników. Od piątku miały one miejsce w Niemczech, Holandii i we Francji. Media przedstawiają to oczywiście jako niezwiązane ze sobą incydenty, ale uderzający jest ich podobny schemat. Muzułmanin, który przyjechał z Azji bierze nóż i idzie zabijać miejscowych. 

W zeszły piątek 19 letni uchodźca z Afganistanu zaatakował ludzi na dworcu kolejowym w Amsterdamie. Mężczyzna poważnie ranił dwoje amerykańskich turystów. Po schwytaniu oświadczył, że jego działanie było spowodowane ciągłym znieważaniem Islamu w Holandii. 

 

Podobne "incydenty", mają miejsce już niemal codziennie w ubogaconych kulturowo Niemczech. W sobotę afgańscy uchodźcy zamordowali w Koethen 22 ketniego Niemca. Kolejny zamach miał tam miejsce wczoraj na stacji metra "Bayerischer Platz" w Berlinie. Mężczyzna zaatakował kilku pasażerów nożem, według świadków kilku z nich zostało poważnie rannych. A niemiecka prasa rzecz opisuje następująco: "zdezorientowany młody człowiek zaatakował nożem przechodniów na stacji metra Bayrischer Platz. 50-latek został lekko ranny." 

 

Takie właśnie nikczemne tuszowanie kolejnych zbrodni popełnianych w Niemczech przez młodych Arabów sprowadzonych przez Angelę Merkel, spowodowało, że na początku września, na skutek zasztyletowania 35-letniego Niemca, doszło do wielkich zamieszek w Chemnitz. Być może to pierwsze objawy otrzeźwienia niemieckiego społeczeństwa. 

Ale to nie koniec wieści z zachodu. Również wczoraj wieczorem, przed jednym z kin w Paryżu, doszło do kolejnego ataku islamskiego nożownika. Tam też "zdezorientowany młody człowiek" z Afganistanu, uzbrojony w nóż i stalowy pręt postanowił zaatakować kilku przypadkowych ludzi. Ciężko rannych zostało 7 osób, niektórzy mają rany głowy.

 

Europejskie media albo nie informują o tych napaściach, albo przedstawiają je używając neutralnych sformułowań. Gdy nie podaje się narodowości atakujących można podejrzewać, że są to przybysze z Azji lub Afryki. W przypadku przestępstw popełnianych przez obywateli tych krajów, zwłaszcza białych, podkreśla się to w pierwszym zdaniu. 

 

Media robią co mogą utwierdzając mieszkańców Europy, że ataki Islamistów stanowią po prostu serię niezwiązanych ze sobą incydentów podczas gdy to co ma miejsce można już bez wątpienia nazywać religijną wojną hybrydową. Jej celem zasiedlenie Europy wyznawcami Allaha co jest z jakiegoś powodu wspierane przez lokalne władze. W kulturze muzułmanów nazywa się to hidżra, czyli wywędrowanie. Tak właśnie zrobił Mahomet emigrując ze swoimi zwolennikami z Mekki do Medyny. Ostatecznie przejął tam kontrolę i wprowadził prawa szariatu. Ten sam mechanizm obserwujemy obecnie w Europie.

Teraz jesteśmy jeszcze na etapie podboju, przegrywamy i robi się coraz bardziej nieprzyjemnie. Ludzie giną i będą ginąć dalej w licznych zamachach. A jedyne co ma do zaoferowania władza to represję względem tych, którzy biją na alarm pod pretekstem rasizmu i ksenofobii. Media, działając na zlecenie władz, tuszują doniesienia o trwającej wojny religijnej. O wielu rzeczach da się przeczytać tylko w Internecie, dlatego prawie na pewno wkrótce wyrażanie krytycznych opinii o nachodźcach stanie się surowo zabronione. Niestety przegrywamy tą wojnę, a jej stawką jest przetrwanie naszej europejskiej cywilizacji lub podmiana populacji i przeobrażenie Unii Europejskiej w Kalifat.

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Stary Żuk

A u nas dalej ludziki

A u nas dalej ludziki kłaniają się żydoskiemu bożkowi na patyku i wychwalają jego rodaków. Nie widzą że niedługo będziemy meli też takie ubogacenie społeczeństwa jak na zachodzie. Niech żyje towarzysz Tusk,towarzysz Kaczyński,towarzysz Rydzyk i inni chrześcijańscy towarzysze którzy szykują nam ten los!!! 

Portret użytkownika Yoda

Pisze ktoś artykuł o czymś

Pisze ktoś artykuł o czymś nie związanym np. o  pogodzie, giełdzie , trzęsieniu ziemi -  ludzie reagują nie związaną odpowiedzią pełną bluzgów (pisory #%%@&%^).

Piszą o ataku nożownika - ludzie jak ty  piszą o Chrystusie z zamiarem poniżenia  Go . Oderwanie od rzeczywistości. 

Tylko jak wypowiedzi , tak zajadłe ( niech i będą ) ale oderwane od rzeczywistości, komentarze nie na temat , bez sensu z omawianym  tematem tak są plusowane ? Czy masz tu wiele kont i się  plusujesz sam ? Bo nie wierzę w tak zmanipulowanych czytelników ZnZ , że nie istotna jest treść z tematem , byle trolowany szlam się wylał i jest radość. 

Nawet zajadły w tych sprawach Angelus , jest celny, retoryczny i precyzyjny i trzyma temat i poziom w logice i dyskusjach , a ty bełkoczesz.  Powiedziałbym że " onecisz" ....Cóż wniosłeś do tematu i dyskusji ? Wylałeś bezrozumny stres , gniew i nienawiść do Boga, czym udowadniasz że wie serce twoje że On jest , a twój stan jest tragiczny i dlatego znieść tego nie możesz, więc walczysz z Nim. 

Jak Go nie ma to jak Go możesz tak nienawidzieć ?  Nie wierz i tyle. Dlaczego nie kipisz nienawiścią do Elfów ? Bo ci nic nie uczyniły ? Chrystus też - zapewniam cię , a wręcz przeciwnie. 

 

Yoda

Portret użytkownika Wolność

Powyższe minusy za

Powyższe minusy za naśladowanie Chrystusa, który mówił NIE KRADNIJ, potwierdzają PRAWDĘ, którą z Chrystusem głoszę, że 97% was? to niestety kończeni deBille.. Sad

OKRADAJCIE SIĘ DALEJ deBILLE !

Portret użytkownika Wolność

Dzięki za potwierdzenie mych

Dzięki za potwierdzenie mych słów, że 97% was? (oprócz 3% od Korwina nie myśi i nie potrafi się zorganizować).

Oczywiście nie macie argumentów, ani odpowiedzi na trudne pytanie czemu jesteście zafluorowani i nic nie kumacie, więc minusujecie.

Portret użytkownika euklides

Jak wiemy niektóre państwa

Jak wiemy niektóre państwa arabskie jak Kuwejt czy Arabia Saudyjska to sojusznicy USA. Mają dużo ropy, a USA ma dolara i broń, więc przez długi czas interesy wychodziły obu stronom całkiem nieźle. UE na czele z Niemiaszkami zaczęli się stawiać w pewnym momencie hamerykańskim jarmułkowcom, promując euro jako konkurencję dla dolara w rozliczeniach międzynarodowych. Być może hitlerowskie niedobitki miały jakieś tam ambicje socjalno-ekonomiczno-polityczne. Godziło to w interesy jarmułkowych Waszyngtonistów, więc powiedzieli Arabusom tak: podtrzymajcie nasz sojusz i petrodolara, a w zamian bierzcie podbojem Europę - od czasu II WŚ trzymamy w garści kluczowe stanowiska i agentów, którzy będą wam sprzyjać, a resztę załatwią łapówki. A że pasowało to jednocześnie do koncepcji multi-kulti, filantropo-filozofów pokroju Kalergi czy Sorosa, którzy mogli ziścić swoje dziwne, żydowskie marzenia to mocarstwowe aspiracje UE stają się w praktyce nocnikowymi realiami życia w Szariacie.

Portret użytkownika inzynier magister

ta wojna ma na celu zmianę

ta wojna ma na celu zmianę europejskiego społeczeństwa chrześcijańskiego na islasko genetycznie projektowane ! „To polowanie na czarownice” – tymi słowami rzecznik węgierskiego rządu Zoltan Kovacs skomentował zaplanowaną na najbliższą środę w Parlamencie Europejskim debatę, która będzie dotyczyła uruchomienia wobec Węgier art. 7 Traktatu UE. W ocenie eurokratów takie działanie jest niezbędne ponieważ rząd Victora Orbana stwarza „zagrożenia dla wartości leżących u podstaw UE, do których należy poszanowanie demokracji, praworządności i praw człowieka”.Kovacs podkreślił w poniedziałek w Brukseli, że tego typu działania UE są niezwykle niebezpieczne a ich jedynym celem jest „dzielenie Europy”. Dodał, że Bruksela odgrzewa stare kotlety, ponieważ większość zarzutów, za które Węgry mają zostać ukarane opiera się na „już dawno zamkniętych i wyjaśnionych sprawach”.: http://www.pch24.pl/nie-udalo-sie-z-polska--uda-sie-z-wegrami--rzad-orbana-oskarzony-o-zamach-na-demokracje,62754,i.html#ixzz5QiRbgAkD

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Winford

Pierdolone skurwysyny

Pier****** skur**** arabskie! _wypier**** do afryki . Robić im w Afryce sie nie chciało to i tutaj nie beda. A kkasy rzadzace za mamonę niszcza swoich rodakow . ZDRAJCY RZĄDZĄ W EUROPIE !!! Zlikwidowac to gówno lewackie: zboczeńców,pijakow i złodziei unijnych !! M A F I A  !!!!

Skomentuj