Unijny komisarz stwierdził, że Polska zagraża istnieniu Unii Europejskiej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Przez Europę przelewa się wielka fala ruchów eurosceptycznych, które osłabiają Unię Europejską. Unijny komisarz ds. budżetu Günther Oettinger stwierdził, że „projekt europejski” jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie nie tylko przez aktorów z zewnątrz, ale też przez kraje, takie jak Polska.

 

Oettinger powiedział, że UE jest w „śmiertelnym niebezpieczeństwie” przez Polskę, Węgry, Rumunię i Włochy, które chcą osłabić, lub nawet zniszczyć ten ponadnarodowy twór. Zarzucił również Chinom, Rosji i Turcji prowadzenie wojen handlowych i agresywne zachowania, które zagrażają Unii Europejskiej.

 

W ten sposób komisarz Oettinger dołączył do szerokiego grona krytyków państw Europy Środkowo-Wschodniej – w szczególności Polski i Węgier. Krytyka może mieć związek z powstawaniem konkurencyjnej dla Unii Europejskiej struktury, zwanej Trójmorzem. W listopadzie 2017 roku, gazeta Der Spiegel ujawniła, że Niemcy obawiają się Trójmorza do tego stopnia, że zaczęły organizować manewry wojskowe.

Wiele wskazuje na to, że Unia Europejska może wkrótce stracić kolejnego cennego sojusznika. Zbliżają się bowiem wybory parlamentarne w Szwecji, a sondaże wskazują, że zwycięstwo może odnieść partia eurosceptyczna. Już 9 września, w Europie może nastąpić kolejne polityczne trzęsienie ziemi.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika jana

Narzekają z EU bo wiele

Narzekają z EU bo wiele zaiwestowali by mieć na własność kraje Europy Wschodniej , a tu im sie wciskają w rynek firmy z USA i jacyś żydzi . Tak czy inaczej biega o kasę lub inaczej zyski . A wszyscy z nich boją się jednego , aby Europa wschodnia nie stała się - Suwerenna .

Portret użytkownika inzynier magister

Nowi hitlerowcy NWO z UE chcą

Nowi hitlerowcy NWO z UE chcą zniszczyć Trumpa !!! A bez Trumpa PiS zostanie obalony przez sorosowe bandy filantropowców !!! "Minister spraw zagranicznych Niemiec Heiko Maas odwiedził Ankarę, za trzy tygodnie do Berlina przyjedzie prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan. Po wielu miesiącach kryzysu, oba państwa dążą do zacieśnienia współpracy.To pierwsza wizyta obecnego szefa MSZ Niemiec w Turcji. Heiko Maas spotkał się w czwartek ze swoim tureckim odpowiednikiem, Mevlütem Cavusoglu, z którym rozmawiał według oficjalnych informacji o wojnie w Syrii oraz o udzieleniu Turcji pomocy gospodarczej. W piątek Maas spotka się w Stambule z przedstawicielami niemieckiego biznesu. To jednak dopiero początek prac nad polepszeniem wzajemnych kontaktów. Jeszcze we wrześniu Berlin odwiedzi sam prezydent Recep Tayyip Erdogan, gdzie spotka się z kanclerz Angelą Merkel.: http://www.pch24.pl/niemcy-i-turcja-chca-zaciesnic-wspolprace--w-tle-imigranci-oraz-konflikt-z-usa,62684,i.html#ixzz5QOFgwjGB

Musimy się modlić za Polkę, prośmy Maryję Dziewicę i Jesusa Miłosiernego o ratunek dla Polski bo będą nas osaczać i wkońcu zniszczą ! Należy powtarzać co roku różaniec do granic ! To trochę by pomogło bo szatany z UE boją się różańca !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Max 1983

Co wy się uparliście na tą

Co wy się uparliście na tą Maryją i jej dziewictwo?.Ja rozumiem że za życia nie ten tego, bo Bóg miał ochotę "natchnąć" dziewice, a potem jak już mu syna urodziła to jakoś tak nie wypadało z innymi chłopami ,choć że ten Józef nie miał nic przeciwko to się dziwie.Ale po co męczyć kobiete na wieki wieków??

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Max 1983

Hm, a to on jeden się uparł

Hm, a to on jeden się uparł na wieczne dziewictwo Maryi??To że pisze do niego to nie znaczy że przy okazji nie mogę zapytać szerszego grona ludzi, bo podejrzewam że minimum 70% użytkowników tego portalu też ją na wieczne dziewictwo skazało.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Max 1983

No fakt stwierdził, a Unia

No fakt stwierdził, a Unia się rozsypie bo nie umie szybko reagować na nowotwór w swoim organizmie.Jakies śmieszne komisję wysyłają które moga tyle co nic::)Mądre głowy miesiącami debatują zbierają tomy akt, a potem się okazuje że moga tym których oceniają  najwyżej naskoczyć.

Każda organizacja ma jakieś zasady ,jak do niej przystępujesz to je musisz respektować.Jak w trakcie członkostwa coś się niepodoba to oczywiście w ramach demokracji nalezy się dyskusja ,ale jeśli nie ma porozumienia to sprawa jest prosta albo grasz według ustalonych reguł albo wypad z "baru"

Unia natomiast czeka aż "psuje"znajdą sobie grono sojuszników i zaczną psuć na całego.To troche tak jakbym miał obok siebie 10 letniego dzieciaka który by zaczął ćwiczyć na siłowni deklarując że jak urośnie to mi morde obije...a ja bym czekał aż urośnie i nic nie robił.

Polska powinna zostać wyrzucona z Unii i to natychmiastowo.Jeśli Unia nie nauczy się podejmowac szybkich decyzji gdy następuje kryzys to nie będzie z czego wychodzić, ani być wyrzuconym, bo ta organizacja po prostu umrze.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika jaceks77

Unia też łamie swoje przepisy

Unia też łamie swoje przepisy np. dotyczące ochrony granic, układu Niemców z Rosją poza plecami innych. Tak więc ich przepisy są martwe. Bo jakby miały działać to Grecja już dawno by wyleciała ze strefy Euro. Niemcy dostali by karę za łamanie zasad konkurencji w UE. Więc nie czepiaj się Polski. Jedni tną lasy na potęgę a Polaków się czepili. Ja uważam , że trzeba się bać unijnych komisarzy  kiedy  dobrze mówią o Polsce. Kiedy mówią źle to znaczy , że Nasz Kraj coś znaczy. A gdy są pochlepstwa to powinna zapalić się ostrzegawcza lampka.

Strony

Skomentuj