Niemcy mogą zacząć wcielać imigrantów do armii w ramach nowego programu integracyjnego

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Władze Niemiec od kilku lat masowo sprowadzają do siebie imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Okazuje się jednak, że przyjezdni raczej nie chcą się integrować i wolą tworzyć własne równoległe społeczeństwa. Niemiecki rząd wpadł więc na kolejny „genialny” pomysł – w ramach integracji, zaproponowano wcielanie imigrantów do armii.

 

Absurdalna propozycja została przedstawiona w sobotę przez sekretarz generalną partii CDU, Annegret Kramp-Karrenbauer. Okazuje się, że rząd poważnie zastanawia się nad wysyłaniem azylantów do pracy na rzecz społeczeństwa lub wcielaniem ich do sił zbrojnych na okres jednego roku. Nie wiadomo jeszcze, czy mogłoby się to odbywać dobrowolnie, czy pod przymusem.

 

Władze twierdzą, że nowy projekt rzekomo ułatwiłby integrację imigrantów oraz zmieniłby nastawienie Niemców z negatywnego na bardziej pozytywny. W rzeczywistości, rząd może uzyskać dokładnie odwrotny efekt. Wystarczy tylko przypomnieć, że część imigrantów pochodzi z państw ogarniętych wojną, takich jak np. Syria, Irak, Libia czy Somalia, a wśród nich jest wielu islamskich terrorystów, którzy bardzo chętnie przyłączyliby się do niemieckiej armii, ale nie dla integracji, lecz dla podszkolenia swoich umiejętności zabijania.

Powyższy pomysł można porównać do absurdów, które obserwowaliśmy już w Szwecji. Tamtejsze władze sprowadzały do siebie imigrantów, mając pełną świadomość, że wśród nich są mordercy z „Państwa Islamskiego”. Mało tego – rząd oferował specjalne programy społeczne dla islamskich terrorystów. W ramach deradykalizacji i integracji ze szwedzkim społeczeństwem, proponowano im między innymi mieszkania, pracę, darmową opiekę medyczną itp.

 

Próba zintegrowania imigrantów poprzez tymczasowe wcielenie ich do armii jest pomysłem wręcz szalonym. Jeśli program zostanie zatwierdzony przez rząd, Niemcy staną się państwem jeszcze bardziej niebezpiecznym do życia.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Po co murzynów zatrudniać,

Po co murzynów zatrudniać, skoro banderowcami mogą nas załatwić. I tyle wydane ojro na budowe dróg, apartamentowców itp, mało by się iść je...ć? Po co wojna skoro Polski juz nie ma i ma nowego gospodarza. A Polakom wystarczy gorzałki dać i będą szczęśliwi jak dzieci, mieszkając na ulicy. Zmodyfikowany, alkochol i żywność, do tego prawie legalne dopalacze i jeszcze pozostał nie jasny projekt echelon. Daję to do myslenia.

kolo21

Portret użytkownika Joker

Czemu taki smutny Ahmed? A

Czemu taki smutny Ahmed? A plynalem pontonem i cała broń mi zatonela. Jak mam zabijać niewiernych? Nie uwierzysz ale tu dają ci mieszkanie, kasę a nawet i broń się znajdzie. Nie. Serio? Serio serio Smile za to że oni tacy uprzejmi może będę zabijać co drugiego ale to może Smile

Portret użytkownika inzynier magister

a gdzie reparacje dla Polski

a gdzie reparacje dla Polski po mordach na Polakach ?! "IPN złożył zawiadomienie do prokuratury ws. użycia na kanale YouTube w zwiastunie jednej z gier komputerowych kłamliwego sformułowania „polskie obozy koncentracyjne”. Zawiadomienie dotyczy również innych obraźliwych wobec Polski zwrotów.W komunikacie wydanym w tej sprawie IPN podkreśla, że w zwiastunie jednej z gier posunięto się do bezpośredniego ataku na dobre imię Polski „zwiastun zawiera  m.in. sceny rozstrzeliwania i mordowania więźniów w komorze gazowej, w obozie zagłady, w których padają sformułowania „polskie obozy koncentracyjne, gdzie jest honor tego wielkiego polskiego narodu, gdzie jest wasz honor, wy polskie psy”.. to znieważenie obrazami i treściami dobrego imienia oraz godność Narodu Polskiego i Rzeczypospolitej Polskiej" - podano w komunikacie http://www.pch24.pl/polskie-obozy-w-zwiastunie-gry-komputerowej--ipn-interweniuje,62419,i.html#ixzz5PNoW376A

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika cesio 47

A czaego panowie się

A czaego panowie się spodziewali?? Imigranci od początku nadawali się tylko do tego i taki był plan ich wykorzystania. Pierwszą ofiarą będzie społeczeństwo niemieckie szczególnie ci którzy będą przeciwni nowej sytuacji. 2 lata temu minister obrony der Leyen proponowała zatrudnienie imigrantów w słuzbach pomocniczych, teraz ida dalej. Następni w kolejce to słowianie i reszta kontynentu. Mam nadzieję , że w Niemczech best trochę rozsądnych ludzi którzy do tego idiotyzmu nie dopuszczą.

Strony

Skomentuj