Czy Trump oddaje Putinowi Krym i inne części Ukrainy?

Kategorie: 

Źródło: Kremlin.ru

Prezydent Donald Trump oraz Władimir Putin spotkali się w sprawie porozumienia dotyczącego konfliktu na wschodniej Ukrainie i sposobach na jego pokojowe rozwiązanie. Choć z pozoru nasi sąsiedzi powinni cieszyć się z szansy na pokój, może ich czekać niemiła niespodzianka. Podczas obrad doszło do sekretnego spotkania między rządzącymi. Możliwe, że Rosja zatrzyma dla siebie Krym - a także inne, nieznane jeszcze terytoria!

Informacje o spotkaniu pochodzą z oświadczeń Putina, komentowanych także przez rosyjskie media, trudno więc określić ich precyzyjność. Prezydent Rosji stwierdził, że doszło do "strategicznego porozumienia", cokolwiek to znaczy dla USA i Ukrainy.

 

Słowa Putina wydają się sugerować, że Krym zostanie przyłączony do Republiki Rosyjskiej za sprawą głosowania. Co więcej, podobny los może czekać inne miejsca pełne "rosyjskiej mniejszości" i separatystów. Taka ilość żądzy nowych terytoriów w Europie nie była widziana od czasu drugiej wojny światowej!

Przed posiedzeniem Ukraina została zapewnione, że jej interesy zostaną reprezentowane należycie, ale ujawnione szczątkowe informacje zdają się wskazywać na zwycięstwo Rosji. Nieznane są żadne pozytywne aspekty i zyski dla USA. Z drugiej strony, jedynym źródłem wiedzy na ten temat są oświadczenia rosyjskie, które chcą pokazać kraj w jak najlepszym i najpotężniejszym świetle - tak więc na prawdziwe wyniki przyjdzie nam poczekać.

 

Już podczas wyborów krążyły plotki i teorie spiskowe o dziwnych powiązaniach Donalda Trumpa z Rosją oraz Putinem. Przeciwnicy zarzucali mu służalczość, a także wykorzystywanie rosyjskich hakerów by zmienić wyniki wyborów na swoją korzyść. W obliczu nowych informacji teorie te wydają się coraz bardziej prawdopodobne. Lecz dlaczego Putin przyznał się do porozumienia, pogrążając swoją rzekomą "pacynkę"?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: DoritosNachoCheese
Portret użytkownika DoritosNachoCheese

Komentarze

Portret użytkownika Leszek z Krakowa

Oj szykuje sie szykuje, ale

Oj szykuje sie szykuje, ale wojny nie bedzie. Tutaj chodzi o zupelnie cos innego. O pewne urzadzenie w Polsce, na ktore kazdy sie lasi. Problem w tym, ze bez klucza to moga sobie ta machine do muzeum schowac. 

Spotykaja sie radza sobie kawusie pija i maja zagwozdke. Ten kto ma maszyne zwana Bog ten rzadzi...ale na co Bog jak nie funkcjonuje i nie mozna czary mary robic...

Portret użytkownika hyh

Nemcy z Rosja szykuja wojne i

Nemcy z Rosja szykuja wojne i rozbior Polski ...11 sierpnia 1356 roku Wielki umiescil margrabie niemieckiego w walce o sady w Polsce.... czyzby 11 sierpnia bedzie powtorka z rozrywki? a potem jak sie zacznie Niemcy i Rosja zrobia porzadek z rzadem co nie umie utrzymac porzadku? i ustala nadzor komisaryczny nad polskim rzadem z Izraela?

Portret użytkownika alojzy

"Możliwe, że Rosja zatrzyma

"Możliwe, że Rosja zatrzyma dla siebie Krym - a także inne, nieznane jeszcze terytoria!"

Niby nie jest powiedziane, ale w powietrzu wisi jak jak topór, niedopowiedziane "putin zaatakuje polin!!", ajwaj.
Na polin tylko w tym roku putin napadał już dwa razy, w tamtym trzy (przy okazji dziękuję anglikom za ostrzeżenie, że putin napadnie na Polskę w ciągu 48 godzin, bo kurka, bym przegapił - bo malowanie robiłem). Jeszcze wcześniej las wyrąbał dla czołgów, jeszcze wcześniej przed wiosna napadał, żeby ziemia nie zdążyła rozmarznąć pod czołgami.
Ale coś mi nie pasuje, bo putin już pięć - siedem razy napadał na Polskę, a tu zamiast ruskich to widzę kilka tysięcy ussrańców. Nie może byc inaczej jak tak, że to są te jego zielone ludziki, tylko po amerykańsku gadają, a niektóre to i się wypastowały na murzyna.

"Taka ilość żądzy nowych terytoriów w Europie nie była widziana od czasu drugiej wojny światowej!"

To fakt. Teraz to się wchodzi do kraju, wiesza jego przywódcę i zabija się ponad milion samych cywili - w imię demokracji i wolności, oczywiście. A najlepiej to z kolegami wprowadzać wolność i demokrację - wtedy każdy może sobie któregoś przywódcę ustrzelić.
A niektórzy obrzydliwcy agresorzy to jakieś referenda robią, głosować każą - zbrodniarze.

To tak w delikatnym skrócie co myślę o wydźwięku artykułu.

Portret użytkownika Max 1983

O najłatwiej tak powiedzieć!

O najłatwiej tak powiedzieć!!Mi sie podoba to co się dzieje, ale jak się okaże że nie wyszło to powiesimy rzadzących....a może ciebie i tobie podobnych??To wy nas wyprowadzacie zachodniej europy skazując na sojusz z USA i dobrą wolę Putina.Nie mamy się na kim oprzeć bo Chiny to mżonki ,dlatego mimo wielu wad Unii trzeba było z nimi trzymac, a nie wszystko rozpi...ć a teraz pisać będzie dobrze, no chyba że się skonczy rozbiormai Polski.Przed 2015 rokiem Polska może była okradana(teraz jest jeszcze bardziej)ale tak stabilnej i bezpiecznej pozycji w świecie nigdy nie mieliśmy i to dzieki polityce dzisiejszych "patriotów"w 3 lata tak to się zmieniło.

Twoimi i 80% piszących tu ludzi idolami są Putin i Orban, a gdy Trump wygrał z Clinton to orgazmów dostawaliście, to teraz jeśli te "sojusze" i "przyjaźnie"Polskę rozwalą to będzie to wasza odpowiedzialność nie politytków, bo oni sami siebie na te stanowiska nie wybrali.

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Portret użytkownika Max 1983

He he ty nadal nie rozumiesz

He he ty nadal nie rozumiesz że tego typu prymitywnymi odpowiedziami bez odnoszenia sie do wpisu tylko udowadniasz że mam racje??Ja nie odpowiadam tak albo nie, bo stac mnie na coś więcej,od prymitywnych wpisów jesteś ty.

Ale ci odpisze na pytanie.Jestem zdania że na świecie zawsze trudniej się żyło i żyje ludziom inteligentnym i wrażliwym z wielu powodow zresztą, ale daruje sobie ich wymienianie.Za to dużo łatwiej jest głupcowi z gównem między uszami albo prymitywnemu chamowi.Tak więc niestety mam skomplikowane i trudne życie, za to ty mi możesz powiedziec jak to jest mieć ....dolce vita prawda::)?

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Przestań się nad sobą

Przestań się nad sobą rozczulać i pierdkolic od rzeczy. Pokaż mi człowieka, który nie ma trudnego i skomplikowanego życia.  Trudne masz , boś głupi i nie potrafisz dostrzec w tym swoim "trudnym i skomplokowanym" sensu, boś dodatkowo ślepy. Źle ci bo nienawidzisz ludzi i nic nie wiesz o Bogu. Sam wybrałeś swój los, bo nie słuchałeś wewnętrznego głosu swojej duszy, tylko jarałeś i jarasz kitem wciskanym ci przez otoczenie. Trzeba mieć własne myśli i odkazić duszę. W każdej tragedii tkwi nauka, bo zmusza nas do wyborów. Ty ich nie dokonałeś, to wybrali za ciebie.. pozdrówko...

Portret użytkownika Max 1983

Twoje wpisy sa tak pozbawione

Twoje wpisy sa tak pozbawione logiki że już rekordy bijesz::)Po pierwsze jeśli ktoś pisze od rzeczy to ty.Po drugie skoro uważasz że każdy ma skomplikowane i trudne życie to jak idiotycznie brzmi dalsza częśc twojego wywodu uderzająca we mnie, że mam takowe ze swojej winy bo jestem głupi i reszta tych bredni::)Czyli gdybyś był inteligentny to byś zobaczył że wszystkie inwektywy którymi mnie obrzuciłeś leca tez na ciebie, bo skoro każdy ma trudne życie to i ty geniuszu i każdy na tym  forum::)

Mam trudne życie z powodu choroby i błędu lekarza ,być może rodzicow którzy zamiast iść do lekarza gdy coś sie zaczynało dziać wieku 12-13 lat  czekali ...nie wiem na co.Z całego mojego doroslego życia może nie jestem dumny, ale też nie mam do siebie o nic pretensji, jak coś zostałos pieprzone to w dziecinstwie a byłem bardzo spokojnym i pogodnym dzieckiem, nie ponoszę winy za to co się wtedy działo.

W cierpieniu nie ma żadnego sensu, widza je tlyko idioci i nawiedzeni, a o Bogu wiesz dokładnie tyle samo co ja. To że ci się wydaje że go znasz albo rozumiesz to ci się tylko wydaje...byś poszedł do dobrego fachowca dali by ci leki ,to może byś przestał go widzieć i słyszeć czy rozumieć bo go nie ma.A jeśli się myle i jest to zapewne ten byt jest na tyle skomplikowany i nie możliwy do uchwycenia przez ludzki umysł że i tak gówno o nim wiesz.Ile trzeba mieć pychy w sobie by mówić że się coś wie o Bogu...ty wiesz wszystko na każdy temat ,ale tylko swoim zdaniem Reksiu.

Zawsze byłem zdania że jeśli 25 latek bierze dopalacze i umiera to niech zdycha, ale jesli bierze je 13 latek to żal, bo gówniarz jeszcze życia nie poznal i nie można go winić za zle wybory .Winni są rodzice ,otoczenie ,szkoła..on najmniej ale to on ponosi konsekwencje .Dlatego własnie życie uważam ża pozbawione sensu i cieszył bym się z końca tego swiata, bo jest on pozbawony logiki i elementarnej sprawiedliwosci.Ja nic w swoim życiu nie przegrałem, bo gdy mogłem już za swoje poczyniania brac odpowiedzialność to życie wygląda ok ,to co się zamną ciągnie to wina.....zasad gry na tej chorej planecie kumasz??

Przyganiał koscoł garnkowi ja nienawidze ludzi??Ok, ale nie bardziej jak ty.Na każdym kroku w każdej wypowiedzi widac twoją pogardę do innych.Tak więc mamy remis .Zapewne jest grono ludzi których cenisz....czyli tych którzy się z tobą zgadzaja.Ja też mam ludzi których cenie wiec nie uogólniaj.Jakbym nienawidził ludzi to bym nie chciał żeby np ratowac uciekających przed wojna ,jeszcze bym się smiał że im bomby na łeb spadaja.Czasem człowiek w złosci cos napisze, ale na świecie jest też wiele wartosciowych osob, więc nie jest tak że nie nawidze wszystkich, ale uważam że ludzkość jako "projekt" się nie sprawdziła i lepiej by było gdyby nastąpił reset.

Jak sobie wyobraże ile dzieci umiera z głodu gdy pisze tego posta, ile osób jest okaleczach gwałconych ,mordowanych ile zwierząt wyje z bólu w jakiś rzezniach.....to nie jest nienawiśc to raczej miłosierdzie każe mi wyrażac nadzieję że to się w końcu zakonczy.

Dla odmiany skonczyleś pozdrowieniami ,więc jestem w szoku.Nie wiem czy są one ironiczne czy nie ale odpowiem tym samym ,tez pozdrawiam.Ale prawda jest taka że póki na swiecie będą ludzie tak rózni jak my nigdy nie będzie sie na tej planecie dobrze żyło.Przydało by się skolonizowac troche tego kosmosu, zrobić planete dla lewaków ,prawaków .....róznych Angelusuw i Maksiów i zobaczyć kto by się lepiej urzadził i czyja mądrość i podejscie do życia pozowliło by na lepsze życie na danej palnecie.

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Strony

Skomentuj