Rosja przyjmie tysiące białych farmerów z RPA, którzy są prześladowani przez Murzynów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Gdy czarni rasiści zaczęli prześladować i grozić śmiercią białym farmerom, którzy są w posiadaniu większości ziem uprawnych w Republice Południowej Afryki, nie znalazło to praktycznie żadnego zainteresowania ze strony rządów na całym świecie. Przyjęło się, że rasistami mogą być tylko biali i jakoś nikt nie nazywa czarnych rasistów rasistami. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że biali farmerzy będą musieli jak najszybciej ewakuować się z RPA.

 

Rosyjska stacja telewizyjna Rossija 1 wyemitowała reportaż, z którego dowiadujemy się, że biali rolnicy szukają schronienia przed prześladowaniami, groźbami i atakami ze strony ludności murzyńskiej. Specjalna delegacja farmerów przybyła do Kraju Stawropolskiego z propozycją otwarcia kanału migracyjnego. Nawet 15 tysięcy białych rolników zamierza wyjechać z RPA i osiedlić się w Rosji.

 

Dotychczas tylko władze Australii sugerowały, że mogą udzielić pomocy prześladowanym farmerom i przyjąć ich do siebie. Z jednej strony, rząd RPA chce odbierać białym rolnikom ziemie i oddawać je w ręce czarnego chłopstwa, a dodatkowo nakręca spiralę nienawiści między białymi a czarnymi. Lecz z drugiej strony, władze południowoafrykańskiego państwa zarzucają, że chęć udzielenia pomocy białym rolnikom przez Australię jest przejawem rasizmu. To dziwne, że wciąż mało kto stawia znak równości między prześladowaniem białej mniejszości przez Murzynów a rasizmem.

Sytuacja w RPA jest niebezpieczna i praktycznie w każdej chwili, nienawiść do białych rolników, którzy uprawiają afrykańską ziemię, może przerodzić się w wojnę domową. Po stronie rządu stanęła bowiem ludność murzyńska, która regularnie napada na białych. Przywódca partii Wojowników o Wolność Ekonomiczną, Julius Malema, zapowiedział niedawno, że jeśli biali „nie podzielą się” swoją ziemią to wkrótce może dojść nawet do ludobójstwa.

 

W tej sytuacji, emigracja wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Kilkunastu tysięcy białych rolników zamierza rzucić swoje dotychczasowe życie i wyjechać do Rosji. W zamian, imigranci oferują wsparcie dla tamtejszej ekonomii i udzielanie kursów z języka angielskiego. To oznacza, że pola uprawne w RPA przejmą czarni chłopi. Będzie dokładnie tak, jak chcą tego czarni rasiści – najpierw wyrzucą białych doświadczonych farmerów i zabiorą im ziemie, a następnie będą przyglądać się, jak głód i bieda zawita do ich kraju.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Wmordepchaj Dollar

Już niedługo, "a we drzwiach"

Już niedługo, "a we drzwiach" masowa wyprowadzka-sromotna ucieczka syjonazistycznych Synów Przymierza i Cór Koryntu z nieubłaganie zalewanego przez islamski żywioł-pełnych słusznej nienawiści Arabów i Palestyńczyków Eretz Srulsrahell'a. Może by tak Władzimir Władzimirowicz RasPutin - znany w świecie żydofil wykroił im ze swojego Imperium kawałek, osadził, ogrodził zabranym przez nich z Eretz murem i wreszcie świat miałby spokój a Bliski Wschód pokój?! Dołożylibyśmy do ogólnej puli naszych polskojęzycznych Sruli i w ten sposób ocalili od śmierci (we wszczynanych przez nich bez przerwy wojnach)  miliony nikomu (prócz syjonazistów) niczego niewinnych osób...

"Pokaż jak sikasz, a powiem ci gdzie jest twoja synagoga".

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kimbur

Według danych IPN około 40

Według danych IPN około 40 Polaków narodowości polskiej zamordowalo 340 Polaków narodowości żydowskiej. Według Żydów 40 Polaków zamordowało 340 Żydów.
Żydzi dali się zamordować jak owieczki bezbronne - jeden (1) polski Polak zamordował średnio osiem i pół (8,5) żydowskiego Polaka. Jak to możliwe?

Jedni i drudzy - IPN i Żydzi - nie pozwalają na badania miejsca zbrodni. Bo podczas przerwanej ekshumacji okazało się, że miejsce zbrodni pełne jest łusek po niemieckich nabojach, co wskazuje na Niemców jako zbrodniarzy.

Portret użytkownika nel35

"

"

Według niedokończonego śledztwa Instytutu Pamięci Narodowej, sprawcą i wykonawcą zbrodni w Jedwabnem, tak jak i w sąsiednich okolicach był oddział Einsatzkomando SS Zichenau-Schröttersburg – Ciechanów – Płock, który to oddział otrzymał rozkaz przeprowadzenia czystki w Łomżyńskiem.

Dowódcą tego oddziału był urodzony 12 sierpnia 1911 roku w Strassburgu, w Alzacji Hauptsturmführer SS Hermann Schaper, członek SS nr 3484 a późniejszy komisarz policji kryminalnej III Rzeszy, który wsławił się okrucieństwem w dowodzeniu i braniu udziału w egzekucjach ludności zarówno żydowskiej jak i polskiej w Wiznej, Wąsoszy, Radziłowie, Jedwabnym, Łomży, Tykocinie , Rutkach, Piątnicy, Zambrowie, na terenach Związku Radzieckiego i gdzie indziej.

Ukrywający się pod zmienionym nazwiskiem po wojnie w Niemczech został wreszcie, w procesie gestapo w roku 1976, postawiony przed sądem w mieście Giessen w Hesji którego werdykt stwierdził ostatecznie, że Schaper oraz czterech innych członków komando SS Zichenau- Schröttersburg winni są współudziału w mordzie na Polakach i Żydach na terenie wiosek i miasteczek powiatu łomżyńskiego.

Wyrok sześciu lat więzienia został niestety odrzucony z powodu złego stanu zdrowia oskarżonego.

Hermann Schaper zmarł, mając dziewięćdziesiąt kilka lat, nie ukarany za swoje zbrodnie i dożywając spokojnie swojego życia w Niemczech, jak tysiące jemu podobnych zbrodniarzy niemieckich.

Według niektórych źródeł, pełna dokumentacja zbrodni Hermanna Schapera oraz jego Einsatzkomando SS Zichenau-Schröttersburg która została przechwycona w czasie wojny przez Rosjan znajduje się zarówno w posiadaniu IPN jak i historyków izraelskich,którzy swego czasu badali wnikliwie zbrodnie tego oddziału."

http://ruch-obywatelski.com/wydarzenia-na-swiecie/kto-na-prawde-mordowal-zydow-w-jedwabnem-1941-ja-tam-bylem/

Portret użytkownika hyh

W J. mordowali "Polacy"

W J. mordowali "Polacy" mowiacy po ukrainsku jest chyba jeszcze zyjacy swiadek , ktora byla wtedy dziewczynka 9 letnia i wszystko slyszala.. i widziala jak "Polak" stal z Niemcem  i zabijal zyda..

Dlatego ta zbrodnia jest ukrywana przez Zydow.. bo zrobili to SS Galizien lub podobna formacja...

NKWD wykluczono bo wtedy byla wojna Niemcow z ZSRR.

 

Portret użytkownika alojzy

Normalnie ludzie nie są

Normalnie ludzie nie są odporni na porażającą schzofrenię doprawioną chamstwem, kłamstwem, obłudą i agresją. Próba rozmowy z takim umysłowym burdelem to jak mieszanie kijem w szambie.
Podziwiam spokój i opanowanie redaktora.
żydzi już jednoznacznie określili kim są i chyba każdy zdążył zrewidować swoje wątpliwości co do tej grupy koczowników. I mam nadzieję, że każdy wyciągnął odpowiednie wnioski na przyszłość.

Strony

Skomentuj