Znany serial komediowy "Przyjaciele" został określony jako niedopuszczalny, homofobiczny i seksistowski

Kategorie: 

Źródło: materiały prasowe

Kilka dni temu na platformie VOD firmy Netflix pojawił się znany serial z lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, "Przyjaciele". Okazuje się, że dzisiaj jest on odbierany jako produkcja homofobiczna, transfobiczna i antyrównościowa. Trudno o lepszy dowód na to, że od czasu jego emisji po prostu świat zwariował.

 

Serial "Przyjaciele" powstał ponad 20 lat temu. Okazuje się, że ten czas wystarczył, aby nastąpiło zupełne przeoranie tego co wypada powiedzieć, a co nie. To, co było wtedy żartem obecnie stało się myślozbrodnią. Skutkiem tego pokolenie tak zwanych milenialsów jest zszokowane formułowanym w tym serialu przekazem. Nowoczesne społeczeństwa wytresowane w terrorze tak zwanej politycznej poprawności, oglądając ten serial są zszokowane jego rzekomą homofobią i antyrównościowym wydźwiękiem. To co kiedyś wzbudzało śmiech teraz wzbudza wściekłość mas ludzkich wytresowanych przez lewicowych ideologów.

Musimy sobie uzmysłowić, że ta dramatyczna zmiana w postrzeganiu świata nastąpiła zaledwie w ciągu dekady. Serial "Przyjaciele" był przecież emitowany do 2004 roku i pokazywały go niemal wszystkie kraje świata. Okazuje się, że obecnie jego przekaz jest niedopuszczalny. Wystarczyło kilkanaście lat i wszyscy staliśmy się ofiarami politycznej poprawności. Teraz każdy serial musi zawierać domyślnie wątki oczekiwane przez dyktatorów właściwych poglądów. Oznacza to, że konieczne jest wplatanie opowieści o mądrych murzynach, gejowskiej miłości i transpłciowości. Nagle okazało się, że każdy film i serial musi zawierać taką indoktrynację, ponieważ w przeciwnym wypadku jest od razu stygmatyzowany jako homofobiczny, transfobiczny i rasistowski.

Właśnie taki los spotkał serial "Przyjaciele". Jak donosi brytyjski portal The Independent, niedopuszczalne jest to, że jeden z bohaterów tego serialu, Chandler, obawia się tego, że jest postrzegany jako homoseksualista. Dodatkowo naśmiewa się ze swojego ojca, który lubił przebierać się w damskie ubrania. Okazuje się, że teraz takie dziwactwo jest już uważane za normalne i nie wolno już z tego szydzić. Krytycy tego serialu uznali, że w 2018 roku emisja takiego serialu jest niedopuszczalna. Nie wiadomo jak na taki dyktat zareaguje znana z promocji lewackich poglądów platforma VOD Netflix, ale po jej decydentach można się spodziewać chyba wszystkiego najgorszego.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika simon90

Pamiętam w którymś z odcinków

Pamiętam w którymś z odcinków wystąpił gościnnie Bradd Pitt i on w tym odcinku w pewnym momęcie zaczął wyśmiewać Jennifer Aniston że podobno jak była mała to była chłopcem, i rzeczywiście ona podobno jak była mała to była chłopcem i ją przerobiono podtekst w serialu był prawdą, czyżby?

Portret użytkownika Marian

Ojjj, biedne prawicowe

Ojjj, biedne prawicowe konserwy, tak was boli, że świat się zmienia? Polecam żebyście weszli do piwniczek i z nich nie wychodzili, skoro was tak przerażają te zmiany. Świat w końcu zmierza ku lepszemu a tu mózgi nadal pozamykane. 

Portret użytkownika Surial

Sugeruję żebyś to jednak ty

Sugeruję żebyś to jednak ty "postępowy", sodmoski mądralo zamknął się w piwniczce i z niej nie wychodził. Dlatego że większość nie ma życzenia oglądać i czytać twoich wynaturzeń. I nie, świat nie zmierza ku lepszemu tylko w kierunku urwiska. Zas tacy jak ty dbają aby na znaku przed tym urwiskiem widniały marksistowskie hasełka typu "przyspiesz"...

Portret użytkownika Kmieciu

Ojjj, biedne lewicowe

Ojjj, biedne lewicowe "postępowce", tak was boli, że świat normalnych ludzi nie chce się zmienić na świat gdzie chorzy psychicznie zboczeńcy są nową rasą panów? Polecam żebyście weszli do tych swoich homoclubów i z nich nie wychodzili, skoro tak was przerażają zmiany na lepsze i odwrót od "poprawności politycznej"? Politpoprawny świat na łeb na szyję zmierza ku samozagładzie, a tu spedalone mózgi nadal pozamykane w d... bez gwinta, przeżarte HIVem i strach, że znowu trzeba się będzie leczyć na zboczenie, a nie po paradach z gumowym kutasem na szyi latać i dzieci po szkołach demoralizować że "opcja" i "płeć jest w umyśle".

 

 

Portret użytkownika Kmieciu

Jakie świętoszki? Niewierzący

Jakie świętoszki? Niewierzący też mogą nie tolerować sprzecznych z Naturą zboczeńców... Szczególnie patrząc na to ile protestanckich kościołów wychwala albo wręcz wyświęca homocweli i iinnych dewiantów, to w ogóle hasło nie na temat i nie na miejscu...
 

 

Portret użytkownika artek

Jeśli twierdzisz, że jest to

Jeśli twierdzisz, że jest to choroba umysłowa, to niech pójdą z tym do lekarza. Nie mam nic przeciwko, by żyli sobie na obrzeżu społeczeństwa, ale promocję tego typu zboczeń, odbieram jako walkę polityczną. Można ich tolerować, ale nie zgadzam się na legalizację ich małżeństw czy adopcję dzieci. 

Strony

Skomentuj