Clint Eastwood zapowiedział walkę z Hollywood i oświadczył, że "to miejsce zdrajców i pedofilów"

Kategorie: 

Źródło: twitter

Znany amerykański reżyser i aktor, Clint Eastwood, oświadczył podczas festwalu w Cannes, że zrywa z Hollywood. Oficjalnie nazwał to miejsce siedliskiem zdrajców USA i pedofili. Przy okazji zapowiedział walkę z tym środowiskiem. 

 

 

88 letni gwiazdor kina, przybył do Cannes w związku z 25 rocznicą powstania filmu "Unforgiven", westernu, który zdobył 12 statuetek Oskara. Był to zawodowy szczyt, który osiągnął Clint Eastwood jako aktor i jako reżyser. Przez lata zyskał on taką pozycję, że nie musi już uważać co mówi i nie uważa. 

Clint Eastwood oświadczył w Cannes, że to polityczna poprawność zabija przemysł rozrywkowy. Jego zdaniem zaczęło się to dawno, bo już podczas kręcenia wielkiego hitu "Brudny Harry", w 1971 roku, dało się odczuć naciski z powodu rzekomej niepoprawności głównego bohatera. Jego zdaniem wtedy jeszcze się dało, ale w obecnej erze byłoby to już niemożliwe. 

Eastwood twierdzi, że z powodu poprawności politycznej giniemy i tracimy poczucie humoru. Amerykański reżyser i aktor wezwał prawdziwych amerykańskich patriotów do pomocy prezydentowi Donaldowi Trumpowi w walce ze zdrajcami narodu amerykańskiego. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

"Irman z Polonisza said

"Irman z Polonisza said
Czerwiec 18, 2018 @ 12:28 AM

Pisalem kilka lat temu na MP o konkretnych przygotowaniach do wytepienia POLAKOW ,przez Angloidow i wspominalem o przedziwnej substancji z bardzo drobnego pylu w kolorze intensywno-pomaranczowym . Zwiedzalem Duchem taki „bunkierek”gdzie to hoowno magazynowano i wowczas stwierdzilem ,ze mam do czynienia ze zmodyfikowanym”Agent Orange” . Wyglada na to ,ze wkrotce dojdzie do Uzycia tego srodka . Podgatowka psychologiczna jest m.in. impreza ,ktora przygotowano dla mlodych podczas koncertu. Co godzine sypani sa kolorowym pylem i odbywa sie to w ramach ZABAWY. !!! Kazdy w zdrowym odruchu posypany po oczach azotoksem lub inna „maka”bronic sie bedzie a w polin mlodzierz ‚rzezna’ma stac spokojnie i jeszcze sie cieszyc.
POPATRZCIE w 9 tej minucie Teleekspres z 16.06.18.
.https://www.youtube.com/watch?v=jfGlc0x_0Hs

Biale chemitrails byly a wkrotce beda pomaranczowe a przy zachodzie slonca zrobia sie krwisto czerwone ……….i lud prosty bedzie zadzieral glowy i madrze komentowal….naukowo…. i inteligentnie …te CUDA widziane po raz …..ostatni w tym zyciu /"
(miziaforum....)

Portret użytkownika toya

Po co wypisujecie glupoty,

Po co wypisujecie glupoty, jakoby Clint byl zydem ?!? Mozna mu przypisac kilka etnicznych

genöw: holenderskie, irlandzkie, niemieckie, ale nie zydowskie!. Ostatnio Polacy maja fiksum dyrdum na punkcie zydöw. Idiotyzm.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika KRNABRNY

Nie, mylisz się. On to mądrze

Nie, mylisz się. On to mądrze rozgrywa, napuszcza jednych na drugich ,a oni sa tymi samymi. Podobną inteligencją wykazał się jakiś czas temu Mel Gibson. Oskarżył o pedofilię w hollywód ale jednoczesnie powiedział że może to powieedzieć teraz ponieważ wszyscy już umarli. Zabezpieczył siebie i swoją rodzinę tym zdaniem ponieważ jesli teraz ktoś go tknie to będzie znaczyło że jednak nie wszyscy umarli:-)

Oni się boją, chodzą po cienkiej linii i wiedza o tym, dlatego takie podchody.

Portret użytkownika Nicco

„powiedział że może to

„powiedział że może to powieedzieć teraz ponieważ wszyscy już umarli. Zabezpieczył siebie i swoją rodzinę tym zdaniem ponieważ jesli teraz ktoś go tknie to będzie znaczyło że jednak nie wszyscy umarli:-)“

Jak ktoś go tknie, to umrze i nie będzie to dla niego stanowiło wielkiej różnicy, że wyrosną kolejne teorie spiskowe, napastnicy pozostaną anonimowi (oczywiście nie będą to ci z holywoodu, bo oni nie żyją), a świat będzie swoim torem toczył się dalej.

„Ludzie głosujący na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami.”

Strony

Skomentuj