Wielka demonstracja przeciwników przymusu szczepień została zignorowana przez wszystkie media

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Stara zasada twórców propagandy mówi, że jeśli media o czymś nie wspominają, to znaczy, że tego nie ma. W taki właśnie sposób przemilczano celowo wielką manifestację zwolenników wolności wyboru w zakresie poddawania się eksperymentom medycznym zwanych szczepieniami,  która odbyła się w zeszłą sobotę w Warszawie.

 

Manifestacja organizowana przez stowarzyszenie STOP NOP, zgromadziła kilkanaście tysięcy osób, które protestowały przeciwko przymusowi szczepień, który obowiązuje w Polsce. Podobne demonstracje zorganizowali również aktywiści z wielu innych krajów świata. Argumentowano, że skoro istnieje ryzyko uszkodzeń neurologicznych, to musi być wybór, a nie przymus ich stosowania. Co warto podkreślić, protestujący wcale nie domagają się zakazu szczepień w ogóle i nie widzą problemu jeśli ktoś świadomie decyduje na poddawanie siebie lub swojego dziecka takim procedurom medycznym. 

Nie można powiedzieć tego samego o zwolennikach szczepień. Tacy ludzie przeważnie nie mają żadnej wiedzy na temat tego co wstrzykuje się podczas szczepienia. Przeważnie jednak agresywnie domagają się przymusowego szczepienia dla wszystkich, wierząc w to, że jakieś niezaszczepione dzieci zarażą ich zaszczepione. Logika nie ma tu zastosowania i tacy hejterzy nie rozumieją, że takie obawy oznaczają, że preparaty te musiałyby nie działać. 

Ludzie świadomi zagrożeń związanych z aplikacją szczepień, są często obrażani w przestrzeni publicznej. Proces ten jest wspierany przez spory hejt medialny wspomagany propagandą proszczepionkową skoncentrowaną na straszeniu ludzi konsekwencjami. 

Nie wspomina się jednak, że bezrefleksyjne przyjmowanie preparatów zwanych szcsepionkami może wywołać nieodwracalne uszkodzenia neurologiczne. Pod tym względem przymus szczepień to de facto fabryka niepełnosprawnych, która pełną parą działa tylko w Polsce i w Bułgarii, jedynych z krajów unijnych zmuszających do wstrzykiwania tych preparatów i to nawet noworodkom.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika euklides

Bezprawie mamy teraz,

Bezprawie mamy teraz, ponieważ państwo jako jedyna instytucja może robić co jej się żywnie podoba. To tak jakby mówić, że bez dobrych manier nie można spożyć uroczystej kolacji i zaprosić do domu szympansa, który biega i rozbija meble. Państwo to bezprawie, to szympans, który niszczy zwyczaje i prawa, a do tego kradnie i morduje.

Powtarzasz w kółko, że większość ludzi chce przynależeć do państwa, a ja pytam - jeśli tak to dlaczego państwo zmusza ludzi do przynależności do swoich struktur? Smile Dlaczego mniejszość nie może żyć w tym gorszym twoim zdaniem systemie? Oczywiście, państwo terroryzuje ludzi i społeczności, wystarczy popatrzeć na sprawę Katalonii. I nie opowiadaj bzdur. Cała ziemia jest pod jurysdykcją państw. To, że gdzieś są bezludne tereny nie znaczy, że państwa się o te tereny nie upomną kiedy ktoś tam zacznie budować cywilizację zagrażającą dominacji państwowej. Wtedy państwo zacznie ich okradać, wprowadzać swoje "prawa", a potem tacy jak ty napiszą, że mogą się wynieść na Marsa jak im się nie podoba. Państwo to mafia i nic więcej.

Portret użytkownika UPAdlina

Skala obecnego bezprawia jest

Skala obecnego bezprawia jest niczym w porównaniu do BEZPRAWIA, które zapanowałoby po zniszczeniu PAŃSTW, gdy każdy tworzyłby swoje "prawo". Ty proponujesz ocean bezprawia na miejsce kałuży bezprawia, co jest nie do przyjęcia dla każdego w miarę normalnego człowieka. Lepiej żyć w kałuży bezprawia, niż w oceanie bezprawia.
Rodzisz się w PAŃSTWIE i musisz działać zgodnie z prawami w nim panującymi. Nie są one doskonałe, ale ty nie masz żadnej SENSOWNEJ alternatywy wobec tego. Jako totalna mniejszość możesz wyjechać na totalne odludzie (są takie rejony na świecie) i tam zamieszkać z dala od PAŃSTWA i zdany tylko na siebie. Nie opowiadaj, że nie ma takich miejsc, bo w dżungli Ameryki Płd. żyją plemiona indiańskie, które nie mają obowiązku płacenia podatków i praktycznie nie podlegają jurysdykcji PAŃSTWA. Jeżeli aż tak nienawidzisz systemu w którym żyjesz, to przecież nikt ci nie zabroni tam wyjechać. NIKT CI NIE ZABRONI. Ale ty tego nie zrobisz, bo to wielkie ryzyko, prawda? Oczywiście. Taka jest prawda. Lepiej więc jak płacisz podatki i żyjesz we względnym spokoju i porządku. Nie marudź więc i albo się z tym pogódź, jak olbrzymia większość, albo wyjedź w takie rejony, gdzie jurysdykcja PAŃSTWA nie sięga i tam spróbuj przetrwać. Ciekawe, ile czasu byś tam przeżył, hehehehe!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

Człowieku zrozum, że tobie

Człowieku zrozum, że tobie nikt nie broni przynależeć do strukutr państwowych i przestrzega tego wspaniałego "prawa". Pytanie dlaczego państwo i ty blokujecie drogę innym do opuszczenia struktur ORGANIZACJI. Ani państwo ani ty nie macie prawa niewolić ludzi oraz przywłaszczać sobie czego tylko zechcecie. To zwykły terror! Uświadamiam ci, że jesteś terrorystą, a państwo jest organizacją terrorystyczną. Państwo to całkowite bezprawie - to największy terror jaki można sobie wyobrazić, i tylko przez głębokie zindoktrynowanie wiele osób tego nie dostrzega. A ty jak ślepy pomijasz wszystkie moje argumenty. Pytam czy jeśli większość woli lody waniliowe to należy zakazać innym kupowania lodów truskawkowych? Państwo to organizacja, a nie miejsce. Dlaczego ktoś ma być wyrzucany ze swoich rodzinnych stron i wyjeżdżać do Ameryki Pd aby opuścić ORGANIZACJĘ?

 

Jak urodzisz się w obozie koncentracyjnym to też musisz żyć zgodnie z prawami w nim obowiązującymi

Portret użytkownika UPAdlina

A może to ty człowieku zrozum

A może to ty człowieku zrozum, że tobie nikt nie zabrania odejścia od PAŃSTWA i wyjechania na tereny odludne, gdzie jurysdykcje PAŃSTW nie sięgają. Ale jeżeli mieszkasz na terenach, które jurysdykcja PAŃSTWA obejmuje, to musisz podporządkowac się PRAWOM, które w tym PANSTWIE panują. To proste. Tak funkcjonują wszystkie społeczności. Jak komuś się nie podoba, to odchodzi. Dowcip z tobą polega na tym, że ty nie chciałbyś płacić podatków, dzięki którym masz zapewnioną jako taką ochronę, ale korzystać z tej ochrony. Zapomnij. 
Ja nie pozwalam ci opuścić PAŃSTWA? Ja? A kim ja jestem facet? Pakuj się i wyjeżdżaj. Amazonia czeka na ciebie. Tam podatków płacić nie będziesz, ale ciekawe jak długo tam przeżyjesz?!
Terror to ty byś chciał wprowadzić w zamian za PAŃSTWO, bo ty proponujesz TOTALNĄ ANARCHIĘ, więc chyba nie wiesz co mówisz. Tak więc terrorystą to jesteś ty, bo chciałbyś ludziom zafundować bezkarne rządy gangów na ulicy.
Argumentów nie masz żadnych, ponieważ w zamian za PAŃSTWO ty proponujesz totalną ANARCHIĘ, co jest po prostu dowodem, że jesteś w pewien sposób obłąkany, bo nikt normalny nie zameni PAŃSTWA na ANARCHIĘ. No chyba że jakiś bandzior lub terrorysta. 
Wyrzucanie? Tłumaczę ci n-ty raz, że nikt cię nie wyrzuca, ale nie możesz w PAŃSTWIE, gdzie funkcjonują jakieś PRAWA być sobie ponad tymi prawami. Albo więc się z nimi godzisz, albo opuszczasz PAŃSTWO, bo przecież nie na odwrót. Ułamek promila  nie może dyktować warunków olbrzymiej większości.
Porównanie obozu koncentracyjnego do PAŃSTWA, to jak zwykle w twoim wykonaniu trafienie jak przysłowiowy chory w kubeł. Z tego "obozu" możesz wyjechać, ale bronisz się zawzięcie rękoma i nogami. Wiesz dlaczego? Bo życie poza PAŃSTWEM to bardzo niebezpieczne życie, więc dlatego nie wyjedziesz. Ze strachu. Ale za to bezpieczeństwo już w PAŃSTWIE płacić nie chcesz, co? Hehehehe! Nie ma tak facet. Żyjesz w PAŃSTWIE i akceptujesz jego prawa, albo opuszczasz je (nikt ci nie broni tego zrobić) i wyprowadzasz się na tereny nie będące pod jego jurysdykcją. Tylko taki masz wybór. Jeżeli jednak chcesz mieszkać na terenach będących pod jurysdykcją PAŃSTWA, ale niestosować się do jego praw, to zapomnij. Nikt nie chce ANARCHII.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

O jakiej "ochronie" mówisz?

O jakiej "ochronie" mówisz? Smile Ta "ochrona" wygląda tak, że jestem dzień w dzień okradany i szykanowany. Lepszą "ochronę" zapewniłaby mi jakakolwiek inna mafia, bo brałaby znacznie mniej za swoje "usługi".

Nie możesz jak widać pojąć biedaku, że państwo to organizacja, a nie miejsce, oraz, że państwo rości sobie pretensje nawet do bezludnych terenów Ameryki Pd, więc gdyby tam coś powstało to państwo zaczęło by to łupić podatkami tak jak łupie resztę, zapewniając "ochronę". Czy państwo pytało kiedykolwiek ludzi o zdanie czy chcą do niego przynależeć? Nie, wszyscy zostali do niego wzięci siłą! Technicznie państwo jest zatem organizacją terrorystyczna, czego też nie możesz biedaku zrozumieć.

Większością w Europie zostaną w końcu muzułmanie - rozumiem, że nie będziesz miał nic przeciwko jak wpadną na pomysł żeby poderżnąć gardła mniejszości. W końcu tak chce większość Europy... A na Ziemi większość stanowią owady, więc może to one powinny decydować jak mają żyć inne gatunki! Dostrzegasz debilizm swoich poglądów, gdzie większość zastępuje jakąkolwiek różnorodność i prowadzi samą siebie do unicestwienia?

Portret użytkownika UPAdlina

O jakiej ochronie? Bez

O jakiej ochronie? Bez ochrony PRAWA jakiemuś gostkowi mógłby się spodobać twój dom, a w efekcie móglby cię z niego wywalić na pysk na ulicę i zająć go bez żadnych konsekwencji. Takich numerów można wymienić bez liku. Okradany jesteś? Podatki to nie do końca okradanie i choć jest tam wiele nadurzyć, to jest to opcja lepsza niż twoja, którą jest TOTALNA ANARCHIA. Olbrzymia większość LUDZI nie ma zamiaru żyć w świecie bezprawia i anarchii.
PAŃSTWO biedaku to organizacja mająca JURYSDYKCJĘ nad określonym terytorium (miejscem), więc to ty chyba nie możesz zrozumieć, że się ośmieszasz takimi tekstami. PAŃSTWO nie dociera do wszystkich obszarów swojego terytorium, bo w dżunglach Ameryki Płd. żyją plemiona indiańskie, KTÓRE PRAKTYCZNIE NIE PODLEGAJĄ POD TĄ JURYSDYKCJĘ I PODATKÓW NIE PŁACĄ. Doszkól się nieco w temacie, bo nie masz pojęcia, o czym dyskutujesz.
Organizacje terrorystyczne? Takie mielibyśmy na ulicach i to totalnie bezkarne, gdyby nie było PAŃSTW i PRAWA. Ty bardzo chciałbyś panującej wokół anarchii. Ciekawe dlaczego?! 
Cały czas podważasz istniejące wokół niedoskonałe struktury i PRAWO, ale co proponujesz w zamian? Co proponujesz w zamian? Nigdy nie poruszasz tego tematu i uciekasz od niego jak przysłowiowy diabeł od święconej wody. Dlaczego? Bo twoją alternatywą dla obecnego systemu jest TOTALNA ANARCHIA I BEZPRAWIE. I ty próbujesz to lansować zamiast obecnego systemu? O czym to świadczy? Że żyjesz w krainie absurdu.

 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

" Bez ochrony PRAWA jakiemuś

" Bez ochrony PRAWA jakiemuś gostkowi mógłby się spodobać twój dom, a w efekcie móglby cię z niego wywalić na pysk na ulicę i zająć go bez żadnych konsekwencji "

Już o tym dyskutowaliśmy i wyjaśniłem ci, że dokładnie tak robi państwo. Kiedy nie zapłacisz haraczu państwu to "gostek", czyli komornik sądowy przychodzi i zabiera ci dom bez żadnych konsekwencji. Z prostej logiki wynika zatem, że rządowe "prawo" mnie nie chroni, tylko ciemięży.

" Olbrzymia większość LUDZI nie ma zamiaru żyć w świecie bezprawia i anarchii. "

Tłumaczę ci osiołku, że ta większość może sobie płacić podatki jak lubi i być "chroniona" przez prawo, które robi z nich niewolników. Nie mam nic przeciwko! Tylko skąd wiadomo, że jest to "ogromna większość", jeśli wszyscy są ZMUSZANI do płacenia podatków i uczestniczenia w systemie państwowym? To tak jakbyś powiedział, że ogromna większość zwierząt lubi przebywać w zoo.

" Co proponujesz w zamian? Nigdy nie poruszasz tego tematu i uciekasz od niego jak przysłowiowy diabeł od święconej wody. Dlaczego? "

Również na ten temat się już wypowiadałem. O alternatywie można rozmawiać kiedy ktoś zrozumie i zaakceptuje otaczającą nas rzeczywistość. Na obecnym etapie nie ma sensu dyskutować o alternatywach, ponieważ do ciebie nie docierają podsawy mojego przekazu. Poruszasz się w obrębie zaprogramowanych aksjomatów, których nie jesteś w stanie odrzucić. Państwo jest dla ciebie religią, myśl o jego odrzuceniu wywołuje u ciebie lęk.

Portret użytkownika UPAdlina

Nie opowiadaj banialuk. Tak

Nie opowiadaj banialuk. Tak nie robi PAŃSTWO, bo ja i wielu moich znajomych mieszkamy w domach i mieszkaniach i PAŃSTWO nam ich nie zabiera. Oczywiście, że podatki muszisz zapłacić, ale lepsze to, niż życie w ANARCHII i BEZPRAWIU, które ty proponujesz. 
Nie wiesz osiołku, skąd wiadomo, że jest to większość? Ano stąd, że nikt nigdzie nie protestuje przeciw podatkom, a co najwyżej przeciw wysokościom tych podatków, albo gdy jakiś konkretny podatek jest niepotrzebny. ALE NIKT NIE PROTESTUJE PRZECIW PODATKOM W OGÓLE osiołku. Każdy normalny człowiek rozumie, że dzięki temu nie żyje w świecie ANARCHII. Zrozumiał? 
Najbardziej bawi mnie twoja "odpowiedź" na ostatnie pytanie. Praktycznie udowadniasz nią, że nie masz żadnej alternatywy dla PAŃSTWA, oprócz BEZPRAWIA I ANARCHII. Ględzenie o niezrozumieniu jest po prostu żałosne. To ja posługując się typem twojej retoryki powiem tak: "PAŃSTWO nie jest doskonałe, ale musi zostać, a odpowiednie przemiany są już w toku przygotowań, ale dyskutować o nich nie ma sensu, bo tacy jak ty nie rozumieją otaczającej nas rzeczywistości". Buhahahahaha! Daj spokój, bo to kabaret z twojej strony.
Olbrzymia większość ludzi nie rozwali PAŃSTWA, aby nurzać się w totalnym BEZPRAWIU i ANARCHII, które ty proponujesz. Na szcęście tacy jak ty są ułamkiem promila społeczeństwa i mogą sobie tylko pogadać i tyle.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

Olbrzymia większość ludzi nie

Olbrzymia większość ludzi nie rozwali PAŃSTWA, aby nurzać się w totalnym BEZPRAWIU i ANARCHII, które ty proponujesz

Olbrzymia większość ludzi lubi być zamknięta w zoo i nie rozwali krat aby nurzać się w totalnym BEZPRAWIU I ANARCHII

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

Człowieku, twoja logika

Człowieku, twoja logika działa jak lotto... To, że ciebie nie zastrzelił morderca nie znaczy, że morderca nie istnieje. Niech twoi znajomi przestaną płacić haracze to zobaczymy co ich czeka. Każda mafia upomina się tylko o kasę. Problemy zaczynają się, gdy ty tej kasy nie chcesz mafii oddać.

Portret użytkownika UPAdlina

Morderca istnieje, ale wie,

Morderca istnieje, ale wie, że nie jest bezkarny, bo istnieje prawo, które będzie go ścigać. W twoim świecie takich praw nie ma, więc mordercy mogą działać BEZKARNIE. Podatki (haracze) są lepsze od totalnego BEZPRAWIA i ANARCHII.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj