Wielka demonstracja przeciwników przymusu szczepień została zignorowana przez wszystkie media

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Stara zasada twórców propagandy mówi, że jeśli media o czymś nie wspominają, to znaczy, że tego nie ma. W taki właśnie sposób przemilczano celowo wielką manifestację zwolenników wolności wyboru w zakresie poddawania się eksperymentom medycznym zwanych szczepieniami,  która odbyła się w zeszłą sobotę w Warszawie.

 

Manifestacja organizowana przez stowarzyszenie STOP NOP, zgromadziła kilkanaście tysięcy osób, które protestowały przeciwko przymusowi szczepień, który obowiązuje w Polsce. Podobne demonstracje zorganizowali również aktywiści z wielu innych krajów świata. Argumentowano, że skoro istnieje ryzyko uszkodzeń neurologicznych, to musi być wybór, a nie przymus ich stosowania. Co warto podkreślić, protestujący wcale nie domagają się zakazu szczepień w ogóle i nie widzą problemu jeśli ktoś świadomie decyduje na poddawanie siebie lub swojego dziecka takim procedurom medycznym. 

Nie można powiedzieć tego samego o zwolennikach szczepień. Tacy ludzie przeważnie nie mają żadnej wiedzy na temat tego co wstrzykuje się podczas szczepienia. Przeważnie jednak agresywnie domagają się przymusowego szczepienia dla wszystkich, wierząc w to, że jakieś niezaszczepione dzieci zarażą ich zaszczepione. Logika nie ma tu zastosowania i tacy hejterzy nie rozumieją, że takie obawy oznaczają, że preparaty te musiałyby nie działać. 

Ludzie świadomi zagrożeń związanych z aplikacją szczepień, są często obrażani w przestrzeni publicznej. Proces ten jest wspierany przez spory hejt medialny wspomagany propagandą proszczepionkową skoncentrowaną na straszeniu ludzi konsekwencjami. 

Nie wspomina się jednak, że bezrefleksyjne przyjmowanie preparatów zwanych szcsepionkami może wywołać nieodwracalne uszkodzenia neurologiczne. Pod tym względem przymus szczepień to de facto fabryka niepełnosprawnych, która pełną parą działa tylko w Polsce i w Bułgarii, jedynych z krajów unijnych zmuszających do wstrzykiwania tych preparatów i to nawet noworodkom.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika UPAdlina

Wszyscy ludzie są członkami

Wszyscy ludzie są członkami PAŃSTW łącznie ze mną i z tobą, więc nie wiem, o czym znowu mówisz. 

Każdy teren jest zajety przez PAŃSTWO, ale np. w Ameryce PŁD wiele szczepów Indian żyje poza państwową jurysdykcją i nie płacą żadnych podatków, więc NIE KŁAMIĘ. Możesz tam pojechać i zamieszkać wśród tych Indian tylko, że tam też panują jakieś struktury władzy i wódz będzie miał nad tobą kontrolę, więc cały czas ci powtarzam, że żyjesz w krainie absurdu.

Tych, którym PAŃSTWO pasuje jest o wiele więcej, więc trudno, żeby oni tobie zostawili swoje miasta zbudowane przez PAŃSTWO  i się wynieśli. To nie im nie pasuje PAŃSTWO, tylko tobie, więc to ty powinieneś je opuścić. Ale tego nie zrobisz, bo się boisz. I nie ma tu absurdu, ponieważ na Ziemi są niezamieszkałe tereny, gdzie żadne PAŃSTWO nie będzie cię niepokoić. Powtarzam ci to jak katarynka, bo ty jak katarynka bredzisz bez końca, że ktoś cię zmusza i nic nie możesz. Możesz. Wyjedź do Ameryki Płd i zamieszkaj w dżungli. Tam nie będziesz płacic podatków, ale będziesz w wielkim niebezpieczeństwie..........i tego się boisz. (Twój pro-banderyzm nie jest rzekomy, tylko FAKTYCZNY, co ci już udowodniłem) 

Nie dogadamy się tych tematach, więc nie ma co tego drążyć. Mnie cieszy, że takich jak ty są tylko śladowe ilości na granicy błędu statystycznego, więc ogólnie nie zagrażacie obecnemu systemowi, który choć BARDZO NIEDOSKONAŁY (żebyś znowu nie mówił, że ja go kocham), to jednak lepszy od totalnej ANARCHII.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

Poza tym po raz setny pytam

Poza tym po raz setny pytam dlaczego to ja mam gdzieś wyjeżdżać? Czy ja cię wyrzucam z domu, bo mi się nie podobają twoje poglądy? Skoro jesteś pewien, że jest was tak przytłaczająca większość (<99%) to czemu nie utrzymujecie państwa na zasadzie dobrowolności? Smile Prawda jest taka, że stosunkowo mała grupka trzyma duże grono osób jak zakładników (starając się ich zindoktrynować poprzez przymusowy system edukacji by tego terroru nie czuli) i ty się boisz, że ten terror upadnie. Tak czy siak mówienie komuś, że jak nie chce być okradanym to ma gdzieś wyjechać jest przejawem bandziorstwa. Równie dobrze można by wywalić z Polski wszystkich niekatolików, bo katolików jest większość. Albo np. ludzi o blond włosach. Albo ludzi, którzy nie chcą grać w totolotka. Prymitywizm okropny wylewa się z twoich poglądów.

Portret użytkownika UPAdlina

Ja po raz setny odpowiadam ci

Ja po raz setny odpowiadam ci, że to tobie się nie podoba w PAŃSTWIE, więc tego PAŃSTWA nie opuszczą ci, którym tu się podoba, tylko ci, którym się nie podoba. Jak nie podoba ci się film w kinie, to ty wychodzisz, a nie inni, którym film się podoba. 

Dobrowolność? Możesz spokojnie załadować tyłek w troki i wyjechać na odludzie do Ameryki Płd. Tam są strefy, gdzie jurysdykcje PAŃSTW nie docierają. Jedź tam. 

Większość ludzi woli płacić podatki i żyć w miarę spokojnym otoczeniu, a ty wolisz ppodobno nie płacić i zyć w ANARCHII, więc na co czekasz? I czego narzekasz, że ktoś cię wyprasza? Nie chcesz, to możesz wyjechać i nikt cię nie będzie więził? Jakby ci nie pozwalali wyjechać, to mógłbyś narzekać i bredzić o bandytyzmie, ale ty jęczysz, bo ci się tu nie podoba i jęczysz, że wyjechać też nie chcesz, więc czego facet ty chcesz? Niekatolicy nie jęczą, że im tu jest źle, więc ten przykład kompletnie nie pasuje do ciebie. Po drugie nikt cię nie wyrzuca, tylko składa PROPOZYCJĘ. Widzisz różnicę? Prymitywizm w myśleniu więc to wylewa się z ciebie.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

" Niekatolicy nie jęczą, że

" Niekatolicy nie jęczą, że im tu jest źle, więc ten przykład kompletnie nie pasuje do ciebie "\

A jakby zaproponować im, że albo zostają katolikami i płacą 80% podatki na kościół, podporządkowują się prawy kościelnemu albo jak im się nie podoba to mogą wyjechać z kraju? Dokładnie tak robi jedyna w swoim rodzaju organizacja terrorystyczna jaką jest państwo Smile

Portret użytkownika UPAdlina

Rozumiem, że nie lubisz

Rozumiem, że nie lubisz płacić podatków, ale nie wymyślono nic lepszego, żeby utrzymać służby i organy egzekwujące na przykład przestrzeganie prawa. PAŃSTWU daleko do doskonałości, ale ty w zamian nie masz nic lepszego do zaoferowania, a wręcz przeciwnie.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

A ja ci tłumaczę, że państwo

A ja ci tłumaczę, że państwo to nie miejsce tylko organizacja. Inne organizacje to np. Kościół Katolicki albo Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych. Czy któraś z tych organizacji wywala cię z kraju jak nie chcesz do niej przynależeć? Państwo to jedyna organizacja na terenie kraju z której nie można się nawet wypisać! Jeszcze raz powtarzam - państwo to nie miejsce - panstwo to organizacja z kwaterą główną na Wiejskiej i oddziałami na terenie kraju w budynkach (które zresztą ukradła).

Portret użytkownika UPAdlina

PAŃSTWO cię nie wywala.

PAŃSTWO cię nie wywala. Możesz zostać, ale musisz się podporządkować regułom. Inaczej każdy robiłby co chciał i mielibyśmy anarchię. Większość woli te podatki, niż bezkarne strzelaniny na ulicach i prawo dżungli.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

" Większość woli te podatki,

" Większość woli te podatki, niż bezkarne strzelaniny na ulicach i prawo dżungli. "

Ale państwo to jest prawo dżungli! Czy jakaś inna mafia jest w stanie bezkarnie ukraść do 80% zarobków od swojej ofiary, dzień w dzień? Czy jakaś inna mafia wywołała strzelaninę na skalę II Wojny Światowej? Skąd wiadomo, że większość woli podatki, jeśli jest do nich zmuszana i dlaczego mniejszość nie może zrezygnować z tego co woli większość? Jeśli większość woli lody waniliowe od truskawkowych, to czy zakazujemy sprzedaży lodów truskawkowych? Zdajesz sobie sprawę, że to co wyznajesz to ordynarny terror, dokładnie taki jaki wyznają fanatyczni talibowie i inni ekstremiści?

Portret użytkownika UPAdlina

Nie jest to prawo dżungli o

Nie jest to prawo dżungli o takiej skali, jakie zaistniałoby, gdyby PAŃSTWA nie było. Wtedy każdy sam sobie by tworzył "prawo", co doprowadziłoby do totalnego bezprawia.
Podatków nikt nie lubi, tak jak nikt nie lubi wizyt u dentysty, ale to jest konieczność, aby opłacić np. służby pilnujące przestrzegania prawa.
Mniejszość może zrezygnować z tego, czego chce większość, ale nie kosztem tej większości. Możesz więc wyprowadzić się na totalne odludzie i tam żyć z dala od PAŃSTWA polegając tylko na sobie. Bo na pewno większość nie wyprowadzi się z miast, żeby zrobić miejsce ułamkowi promila takich jak ty.
Ordynarny terror to wyznaje ktoś, kto chce niszczyć PAŃSTWO, a w zamian zainstalować totalną ANARCHIĘ, która jest właśnie niczym innym jak rządami terroru i bezprawia. 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

" Mniejszość może zrezygnować

" Mniejszość może zrezygnować z tego, czego chce większość, ale nie kosztem tej większości. "

Przepraszam bardzo, ale jaką to stratę poniesie większość w wyniku opuszczenia struktur państwowych przez mniejszość? Taką, że nie będzie można dłużej tej mniejszości okradać? Biggrin Rzecz w tym, że to ty chcesz trzymać ludzi w niewoli albo wyrzucać ich z miast. Ja cały czas piszę, że większość może sobie płacić podatki i żyć w swoich miastach. Nie rozumiesz po polsku?

Portret użytkownika UPAdlina

Ale tobie nie chodzi o

Ale tobie nie chodzi o opuszczenie PAŃSTWA przez twoją mniejszość, tylko ty żądasz, żeby to ta olbrzymia większość opuściła miasta i przeniosła się na odludzie. Tak więc na to liczyć nie możesz. Za to możesz wyjechać w odludne tereny, gdzie jurysdykcja żadnych PAŃSTW nie sięga i tam sobie żyć. Nikt ci nie zabroni wyjechać na takie tereny.
Jeżeli decydujesz się na mieszkanie w miastach, które są częścia istniejącego PAŃSTWA, to musisz respektować ustalone PRAWA. Musisz im się podporządkować, bo inaczej wokół byłaby anarchia. Nie może być, że: "Róbta co chceta", bo twojemu sąsiadowi może się spodobać twoje mieszkanie i ci je po prostu zabierze. Dociera to do ciebie? Rozumiesz po polsku? Prawo musi istnieć, a ty proponujesz BEZPRAWIE i ANARCHIĘ, na które nikt normalny się nie zgodzi.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

Państwo dzieli ludzi na

Państwo dzieli ludzi na wyzyskiwanych i wyzyskiwaczy. Na tych, którzy chcieliby państwo opuścić i na tych którzy chcą w państwie pozostać. Zatem z samej swej natury państwo jest organizacją zbrodniczą, bo jak nazwiesz organizację u której podstaw funkcjonowania leży terror i która uzurpuje sobie prawo do kierowania losem każdego cżłowieka, łącznie z prawem do pozbawienia go życia? Przecież wszelkie mordy były dokonywane w świetle obowiązującego w danym czasie, państwowego prawa. Państwo jest zatem zinstytucjonalizowaną przemocą i dokonywało mordów jako organizacja, a nie, że jej członkowie robili coś wbrew organizacji do której przynależeli.

Gdzie państwo zbudowało miasta? Biggrin Miasta budują firmy budowlane, rzemieślnicy i budowlańcy którzy najchętniej nie chciałyby płacić podatków i woleliby funkcjonować poza strukturami państwa, ale są do tego zmuszani! Państwa za to od czasu do czasu doskonale rujnują miasta, poprzez bombardowania i ogólnie pojęte pasożytnictwo.

Problem w tym, że państwo niby toleruje prymitywne plemiona indiańskie, ale i tak je nęka (np. zabierając ich tradycyjne tereny łowne). Państwo natomiast nie akceptuje wyższej cywilizacji, gdyż jest prymitywną organizacją kryminalną. Dlatego właśnie ja nie mam możliwości opuszczenia struktur państwowych. Państwo się mnie po prostu boi.

Portret użytkownika UPAdlina

A kto chce PAŃSTWO opuścić?

A kto chce PAŃSTWO opuścić? Masz net więc skrzyknij sie z nimi i zobaczymy, ilu ich znajdziesz? Ilu ludzi będzie chciało opuścić PAŃSTWO i żyć w ANARCHII. Ciekawe. 

Nie PAŃSTWO dokonywało mordów, tylko LUDZIE należący do PAŃSTWA. PAŃSTWO jest TYLKO NAZWĄ. Żeby firmy budowały potrzebne jest PRAWO, bo bez niego byłaby wolna amerykanka i ANARCHIA, ponieważ ludzie z poszczególnych firm zaczęliby walki ze sobą o strefy wpływów, jak mafie. Ludzie w większości nie protestują przeciw PODATKOM, tylko przeciw wysokościom tych podatków. I nie jest tak, że LUDZIE chcą żyć poza PAŃSTWEM. Nie fantazjuj. Tacy jak ty to ułamek promila. Większość woli PAŃSTWO, niż anarchię. 

 W Ameryce PŁD są tereny w głębokiej dzungli, gdzie PAŃSTWO nie ingeruje. Możesz opuścić więc PAŃSTWO i udać się tam. Nie będziesz płacić podatków. Jednak nie zrobisz tego, bo to bardzo NIEBEZPIECZNE zycie, hehehehe! Wolisz więc płacić podatki i siedzieć w PAŃSTWIE, hehehehe!

Państwo się ciebie boi ????? Hehehehehe! Megaloman z ciebie facet. 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

Rozumiesz, że państwo nie

Rozumiesz, że państwo nie zezwala na opuszczenie jego struktur? Ludzie są trzymani w państwie przymusem i nawet wyjeżdżając na Marsa państwo traktuje człowieka jak swojego niewolnika, więc puknij się w łeb z tymi swoimi radami. Poza tym pytam dlaczego ludzie mają opuszczać swoje domy/tereny żeby opuścić organizację, która wcieliła ich w swoje struktury siłą i terrorem?

Państwo dokonywało mordów jako instytucja. To nie pojedynczy ludzie mordowali, tylko całe struktury państwowe. Pojedynczy ludzie nigdy nie byliby w stanie dokonać takich masakr jak np. II Wojna Światowa. Potrzebne było państwo - doskonale zorganizowana machina terroru i przemocy. Dlatego państwo to czyste zło.

Oczywiście, że państwo boi się wyższej cywilizacji. Inaczej zezwalało by na opuszczenie jego struktur. Państwo na to nie zezwala ponieważ boi się przegranej i ma nijako świadomość, że ta przegrana nadejdzie.

Portret użytkownika UPAdlina

PAŃSTWO nie zezwala na bycie

PAŃSTWO nie zezwala na bycie w nim poza jego prawami. Jak ci nie odpowiada, to możesz wyjechać do państw, które na swoim terytorium mają odludne tereny (jak dżungla w Brazylii), gdzie jurysdykcja tych państw praktycznie nie sięga. Możesz to zrobić, więc nie pitol. Nikt ci nie każe opuszczać twojego domu, ale żyjąc w systemie musisz działać zgodnie z jego prawami. Inaczej byłoby BEZPRAWIE, a tego nikt normalny sobie nie życzy.
Mordów dokonywali właśnie LUDZIE, a nie PAŃSTWO. Pojedyńczy ludzie i grupy ludzi. PAŃSTWO nie jest złem, tylko ludzie, którzy je tworzą. Tak jak nóz nie jest zły, tylko ten, który używa go do złych celów. Ludzie mordowali się wzajemnie na długo zanim powstały jakiekolwiek państwa.
"Wyższa" cywilizacja to twoim zdaniem ANARCHIA, ale zdaniem olbrzymiej większości LUDZI lepsze jest niedoskonałe PAŃSTWO, niż ANARCHIA. Nic na to nie poradzisz. Na szczęście.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj