Władze Lake Worth na Florydzie ostrzegły mieszkańców przed atakiem zombie

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Mark Lobo/CC BY-NC-ND 2.0

Mieszkańcy Lake Worth w stanie Floryda otrzymali przedziwny komunikat, w którym przestrzegano ludzi przed „ekstremalną aktywnością zombie”. Ostrzeżenie to pojawiło się w nocy wraz z informacją o awarii prądu.

 

Ponad 7 tysięcy mieszkańców miasta Lake Worth otrzymało ten zaskakujący komunikat. Żeby było jeszcze ciekawiej – władze rozesłały go w niedzielę w samym środku nocy, około 1:45 czasu lokalnego. Ostrzeżenie przed aktywnością zombie na terenie miasta zaniepokoiło wielu ludzi.

Niedługo potem władze miasta wyjaśniły, że komunikat dotyczył tylko awarii prądu a Lake Worth nie doświadczyło żadnej inwazji zombie. Nie wiadomo jednak dlaczego system rozesłał taką informację – być może był to tylko głupi żart.

 

W tym roku, w Stanach Zjednoczonych już kilka razy miały miejsce fałszywe alarmy. W styczniu, mieszkańcy Hawajów otrzymali ostrzeżenie przed atakiem rakietowym i polecono im szukać schronienia. Zaznaczono w nim, że to nie są ćwiczenia. Dopiero po 30 minutach okazało się, że alarm był fałszywy, ale na Hawajach już zdążyła wybuchnąć panika.

Niektórzy mieszkańcy miasta Lake Worth zastanawiają się, dlaczego władze mają w swoich ustawieniach alarm o zombie. Dziwnym zbiegiem okoliczności, w ostatnich latach na Florydzie doszło do co najmniej kilku ataków zombie.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Maxxx

Moim zdaniem to kolejny test

Moim zdaniem to kolejny test reakcji ludzi. Można dzięki temu ocenić w co ludzie są w stanie uwierzyć i jak się zachowają. Wg pewnej teorii nie długo może dojść do "ataku UFO", po czym zostanie wprowadzony rząd światowy w celu walki z najźdźcami. Wydaje się głupie, jednak taki scenariusz jest realny. Na niebie co jakiś czas pojawiają się dziwne obiekty, zapewne hologramy. Dziś to nie problem pokazać na niebie statek kosmiczny i ludzie sami będą prosić o niewolę NWO.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika bednarek

Być może chodziło o

Być może chodziło o zmutowanych degeneratów których oni nazywają żołnierzami przyszłości. Rezultat ich chorych eksperymentów biologicznych.  Wyrwało się to spod kontroli.

 

Portret użytkownika Janka

Atak zombie? Przeciez na

Atak zombie? Przeciez na ulicach miast chodzi pelno , wytatuowanych, z wygolonymi głowami, hołdujących wszelkim durnowatym modom, bezmyslnych zombie. Zdolnych do ataku w wypadku gdyby ktoś zabrał im smartfony lub karty kredytowe lub zabronił kupowania piwa. 

 

Portret użytkownika Panbania

Tak się składa że Ci co mają

Tak się składa że Ci co mają wygolone głowy sa tą jedną z najnormalniejszych w naszy chorym społeczeństwie. Łyse glowy nie ulegaja durnowatej modzie! Nie mieszaj nas z popaprancami w rurkach czy z innymi wypacykowanymi pedałami.  Myślimy -> piszemy 

Portret użytkownika Max 1983

Zarzucasz komuś brak myślenia

Zarzucasz komuś brak myślenia...rozumując i pisząc dokładnie tak samo jak on::)Czyli wniosek taki ,że sam nie myślisz.Oceniasz człowieka po rurkach itp i zaraz wnioskujesz że to "pedał"a on cie ocenia po łysej glacy i stwierdza np  ,że jesteś zbir.To dokładnie ten sam sposob myślenia.

Ja osobiście staram się nigdy nie wrzucać wszystkich do jednego worka ,ale pewne stereotypy funkcjonują i jak sie widzi łysego gościa z tatuażami to kojarzy się ze zbirem ,do tego nie grzeszącym inteligencja....a że może to byś przemiły i bardzo inteligentny człowiek to inna historia.

Tak na marginesie zawsze moim wielkim atutem byly włosy więc może sie wymadrzam ,ale jakoś nie czesto się zdarza by ktoś mający piekne geste zdrowe włosy decydował się na fryzurę "na pałę". Tak więc choc może to nie reguła ,ale taka fryzura(czy wzasadzie jej brak)często też wynika z tego że w tym względzie natura nie wiele takiemu osobnikowi dała i nie jest to zarzut czy naśmiewanie się, bo za takie rzeczy się nie wiele może ,ale stwierdzenie faktu.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika kolo21

Gole dyńkę na łyso bo jestem

Gole dyńkę na łyso bo jestem na wpół wyłysiały i mam juz swoje lata, a co ciekawe nikt w mojej rodzinie nie był łysy. A teraz młodzież o koło 20stki już zaczyna łysieć. Pamiętej nie strój świadzczy o człowieku, czy jego twarz. Nie raz się przekonałem, że ktoś o twarzy zbira czy bandziora, jest zwykłym w porządku gościem. I na odwrót. A co do zombi z browarami, to 90% społeczeństwa jest nimi. Bo prawie każdy wali browara po czy w trakcie pracy. To takie patriotyczne, walnąc żuberka albo dwa. Fuj sama chemia jest w tym syfie, kac nie samowity, a objawy jak po zażyciu narkotyków. Dlatego nie piję:)

kolo21

Strony

Skomentuj