Donald Trump podpisał ustawę 447, będziemy płacić za bezpodstawne roszczenia żydowskie 

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nowe amerykańskie plemienne prawo, sformułowane przez senat USA jako ustawa o numerze 447, które zobowiąże inne państwa do płacenia haraczu organizacjom żydowskim, weszło w życie po tym gdy podpisał ją prezydent Donald Trump. Teraz rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej został zobowiązany do wspierania dążeń do restytucji bezspadkowego mienia pożydowskiego.

 

W przypadku Polski, realizacja żądań organizacji żydowskich jest szacowana na 300 mld dolarów. To ponad BILION złotych! To oczywiste, że nie mamy takich pieniędzy. Przygotowywana przez polski parlament ustawa reprywatyzacyjna zakładała spełnianie roszczeń względem utraconego majątku dla spadkobierców po właścicielach, bez względu na to czy byli to Polacy narodowości żydowskiej czy ukraińskiej. Jednak zakładano rekompensaty w wysokości 25% wartości nieruchomości. 

 

Prawdopodobnie to właśnie dlatego nastąpił tak zmasowany atak na Polskę ze strony środowisk żydowskich z całego świata. Pod pretekstem braku zgody na polską ustawę o IPN przeprowadzana jest operacja mająca na celu wydrenowanie Polski na 300 mld dolarów! Bo taka właśnie suma pojawila się podobno w piśmie żydowskiej organizacji restytucji mienia z Nowego Jorku, kierowanym do polskiego Ministerstwa Sprawiedliwości. 

 

Ponieważ nie mamy takich pieniędzy na haracz, będziemy musieli oddać organizacjom żydowskim część Polski w naturze i nie ma mowy o jakimś 25% wartości tylko dla spadkobierców. Ma to być 100% i dla amerykańskich oraz izraelskich organizacji.

Niestety ta hucpa jest już o krok od realizacji. Podpisana przez Trumpa ustawa 447, wcześniej jak tornado przeszła przez Izbę Reprezentów, gdzie nie zmieniono nawet jednego przecinka. Amerykańska Polonia rozkręciła wielką akcję aby zatrzymać jakoś tą legislację, ale władze z Warszawy wolały tego nie wspierać i niczym strusie schowali przysłowiowe głowy w piasek. Prowadzi to do podejrzeń, że podjęto jakieś tajne zobowiązania, o których społeczeństwo jeszcse nie wie.

 

Redaktor Stanisław Michalkiewicz, który od lat ostrzega przed tym plemiennym haraczem ze strony środowisk żydowskich, twierdzi, że przyjęcie ustawy 447 jest dla Polski katastrofą, wręcz okupacją. Nie ma w tych słowach dużej przesady, bo przecież USA ciągle sprowadza do Polski kolejne oddziały US Army, co propaganda rządowa przestawia jako wielki sukces. 

 

Problem w tym, że stacjonujące na stałe na terenie Rzeczypospolitej obce wojska, już wiemy po co była polska ustawa 1066, a zwykle w przeszłości oznaczało to brak suwerenności naszego państwa. Skąd wiec założenie, że tym razem jest to okupacja słuszna? Ustawa 447 wprost zobowiązuje Departament Stanu USA, do wspomagania takich nielegalnych trybalistycznych roszczeń. Najpierw zostanie przygotowany raport przedstawiający stopień wywiązywania się krajów europejskich z wypłaty tego haraczu, a potem rozpoczną się naciski na opieszałych. Czy można wykluczyć, że obecność armii amerykańskiej na polskim terytorium nie ma z tym nic wspólnego?

 

Można powiedzieć, że właśnie tak się przegrywa wojnę o swoją ojczyznę nawet nie zdając sobie sprawyz tego, że było się na wojnie. Czas pokaże czy przesadą jest stwierdzenie, że zostaliśmy skolonizowani i na naszych oczach odbywa się piąty już rozbiór Polski.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika alojzy

Ojtam ojtam

Ojtam ojtam Smile
Pomyśl lepiej, że tym razem nikt swojego życia, ani życia swojej rodziny, nie narazi dla łajdaków.
Pospolici ostrugani właściwie swoje zrobili, więc wasi lepsi bracia wyślą was na łono jehowy tradycyjnie i hurtowo jak już wcześniej bywało. Tylko teraz skutecznie, bo pieniążki w całości trafią w te "_właściwe_" ręce i już nie będzie potrzeba psów do brudnej roboty ... a, że ty nie jesteś ten "_właściwy_" - to pisz sobie dalej i marz o fortunie Smile

Portret użytkownika hyh

Powinnismy dogadywac sie

Powinnismy dogadywac sie tylko ze Slowianami zaczac od tak znienawidzonych Ukraincow.

Ukraincow podbudowali zapewnili im bron i teraz nas zaatakowac moga w kazdej chwili co jest na reke Usraelowi pozbywa sie dwoch panstw slowianskich..

Ukraincy powinni zrozumiec ,ze sa w takim samym niebezpieczenstwie jak w 1943 r. gdzie popelnili kolosalby blad wymordowujac zydow a potem Polakow... Liczyli ,ze ulaskawia Niemcow i ulagodza ich by im dali panstwo... identycznie teraz licza ,ze dostana je od USA.. Jakze sie myla..to Ukrain nie Ukraina.. jak Polin nie Polska.

 

 

Portret użytkownika inzynier magister

Najlepszym określeniem na to

Najlepszym określeniem na to jest słowo ANEKSJA ! to jest aneksja państwa polskiego przez amerykanckich Żydów ! część pieniędzy napewno dostanie się jak państwo pamiętają z filmu okultystycznym zbokom NWO ! kowalskie, chojeckie, ruchy narodowe i inne ONRy ciągle się biją i nikt nie ma zamiaru się godzićw obliczu aneksji Polski ! Dlatego bankster nigdy nie obniży bandyckiego ZUSu, który jest najwyższy w Polsce ! w żadnym innym kraju nie płacą takiego characzu !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Akamai

 inzynier magister -

 inzynier magister - schizofrenik napisał (2018-05-09 17:45)

"mówię wam, że Trump to super prezydent ! minusy tu nic nie zmienią, Trump rozwala lewacko islamskie posunięcia Obamy ! Musimy się modlić za Trumpa, w czasie jego prezydentury mamy szansę na chwilkę wolności ! Niech Bóg i Jego Syn Jezus mu błogosławi !"

To się teraz za niego módl !

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj