Alfie Evans nie żyje, jego śmierć dowodzi, że żyjemy w systemie wzorowanym na nazistowskim

Kategorie: 

Źródło: twitter

Dwuletni Alfie Evans, którego od kilku dni usiłował zabić brytyjski szpital dziecięcy z Liverpoolu, nie żyje. Zapalczywość z jaką o jego uśmiercenie walczyli "lekarze" i "wymiar sprawiedliwości", uzmysłowiło wielu osobom, że stwierdzenie, iż żyjemy w cywilizacji śmierci i władza uważa dzieci za własność państwową, to nie żadna przesada tylko rzeczywistość, a trauma jaka spotkała rodziców Alfiego, może spotkać każdego z nas.

Niemożliwe? Wystarczy przypomnieć sobie co stało się ostatnio w Polsce w Białogardzie, gdzie lekarze będą prawdopodobnie w zmowie z sądem, ekspresowo pozbawili praw rodzicielskich ojca i matkę nowonarodzonego dziecka. W tym wypadku chodziło o toksyczne szczepionki, które "lekarze" uparli się wstrzyknąć w dziecko w pierwszej dobie życia, ale z łatwością można sobie wyobrazić takie ekspresowe pozbawienie praw rodzicielskich gdyby nagle okazało się, że trzeba takie dziecko zabić, bo jego utrzymanie kosztuje zbyt dużo.

Nie można wykluczyć, że właśnie tak wyglądała historia śp. Alfiego Evansa. U chłopca stwierdzono tylko neurodegeneracyjną chorobę mózgu. Przyczyna jej wystąpienia jest oficjalnie nieznana, ale w sytuacji gdy medycy tak bardzo gorliwie dążą do uśmiercenia dziecka, warto sobie przynajmniej postawić pytanie czy czegoś nie próbowano ukryć.

Zatrucie organizmu metalami ciężkimi, w tym związkami rtęci czy aluminium, bardzo często prowadzi do neurodegeneracyjnych chorób. Zamiast jednak stwierdzić NOP (Negatywny Odczyn Poszczepienny) lepiej jest stworzyć historię o dziwnej chorobie mózgu. Ma to też sens z powodu ewentualnych roszczeń odszkodowawczych rodziny Alfiego.

 

Wygląda na to, że szpital postanowił zakończyć życie chłopca zdając sobie prawy z poziomu uszkodzeń neurologicznych jaki wywołały u niego preparaty zwane szczepionkami. Tak uszkodzone dziecko byłoby koszmarem dla szczepionkowych propagandystów i to chyba dlatego tak zapalczywie usiłowano dobić chłopca i zakończyć temat, którym zaczęły żyć światowe media.

Zabijanie Alfiego trwało aż 5 dni. Dziecko, które miało umrzeć bez wspomagania oddechu rzekomo po 3 minutach zmarło dopiero dzisiaj w nocy, około 2:30 czasu polskiego. Nie jest do końca jasne czy chłopiec się udusił, czy umarł z głodu, bo szpital zaprzestał jego karmienia. Tym samym cel "lekarzy" został osiągnięty i wbrew rodzicom, wreszcie udało im się go zabić tak jak planowali.

Miejmy nadzieje, że spraw Alfiego będzie przestrogą dla wszystkich Europejczyków. Czas wreszcie otrzeźwieć i zdać sobie sprawę, że UE, w której przecież nadal jest Wielka Brytania, stała się totalitarnym monstrum promującym zabijanie dzieci nienarodzonych i narodzonych, oraz chorych i starych. Tak daleko nie posuwali się nawet Niemcy zwani "nazistami".

 

 


 

Ocena: 

Średnio: 4.8 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika euklides

Nie prawo, tylko jednostronna

Nie prawo, tylko jednostronna proklamacja ze strony organizacji przestępczej zwanej państwem zezwala na poród w domu. Jednak środki finansowe i tak zostaną ukradzione, a ponieważ organizacja przestępcza zwana państwem przejęła kontrolę praktycznie nad całym sektorem medycznym, tworząc ściśle kontrolowany i finansowany z kradzieży monopol, to z rodzenia w domu nie ma większego pożytku.

Portret użytkownika kar

ale to nie ma znaczenia gdzie

ale to nie ma znaczenia gdzie rodzisz w wannie stajni, autobusie .... zgodnie z procedura zglaszasz dziecka narodziny przychodzi ci cyrograf takie paragrafy by zglosic sie na badania na szczepienia ktore oni uznaja za obowiazkowe  i tyle...

Portret użytkownika Akamai

Podpiszmy petycję, aby Donald

Podpiszmy petycję, aby Donald Trump nie podpisywał ustawy 447 dotyczącej bezprawnych i niesprawiedliwych roszczeń wobec Polski.

Petycja jest umieszona na oficjalnej stronie Białego Domu w zakładce “We the People”

Jeśli do 22 maja petycję podpisze 100 tys. osób Biały Dom będzie musiał się wypowiedzieć w ciągu 60 dni w sprawie tej ustawy. W ciągu pięciu dni podpisało się już ponad 14 tys. osób. Gdyby każdy z nas poprosił znajomych i rodzinę o podpis oraz dalsze rozesłanie informacji o petycji, to możemy zebrać nawet milion głosów.

Jeśli nikt nie działa w naszym interesie musimy wziąć sprawy w swoje ręcę !

Oto link. Trzeba wpisać imię, nazwisko, mail oraz kliknąć na Sing Now.

https://petitions.whitehouse.gov/petition/potus-donald-trump-please-do-not-sign-incoming-447-justice-uncompensated-survivors-today-just-act-2017

Nie pozwólmy by nasze dzieci i wnuki zostały pariasami Europy !!!

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika hyh

Akamai - nie robmy szopki

Akamai - nie robmy szopki jesli na miejscu jest polonia amerykanska kilka milionow to po co maja Polacy tutaj podpisywac.. niech tamci wrzuca szybko swoje imie nazwisko ... udowdnia w ten sposob lojalnosc do kraju w ktorym byli ich przodkowie jesli nie podpisza to wtedy zrzoumiemy ze nie ma polonii i sami bedziemy juz w tej walce o Polske.

Trump podpisze bo to jest glowny plan do dalszej ekspansji swiata stolica w Jerozolimie atak na iRAN , ewakuacja zydow do Polski , exodus Polakow ... bez podpisu nie byloby tych rozwiazan i tuptali by w miejscu jak teraz glupi POlacy ... co dostali oczy jak 5zlotowki.

 

Portret użytkownika Akamai

Trump raczej to podpisze, ale

Trump raczej to podpisze, ale nie trzeba mu tego ułatwiać.

Niech udowodni jak bardzo kocha Polaków. 

Ustawa nie dotyczy polonii amerykańskiej tylko Polaków mieszkających w Polsce.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika hyh

Skoro nie dotyczy polonii to

Skoro nie dotyczy polonii to czemu maja prawo do glosu w Polsce na NASZ RZAD.?

Dlaczego w takim razie sie w ogole odzywaja skoro nic nie moga zrobic.

Bylem pewny ,ze maja prawo podpisywac tak jak Polacy skoro rzad USA moze wtracac sie w sprawy polskie to Polonia powinna miec takie samo prawo.

Po podpisaniu ustawy TRUP ma 18 mcy by wyrzucic POLAKOW z Polski na bruk.

Przez ten czas musza miec zaklepane ,ze :

Korea nie uderzy rakietami

Jerozolime - TAK

Atak na Iran najgrozniejsze panstwo , ktore blokuje budowe swiatyni w Jerozolimie ze wzgledu na meczet i koalicje arabow.

Roszczenia wobec Polski i oczyszczone kraje jak Slowacja TAK , Wegry TAK , zachodnia Ukraina NIE Polska NIE  dla zydow ktorych 8 mln musi byc ewakuowwanych z Izraela.

Ci zydzi musza zastapic polskich zydow biedakow i pol zydow ktorych jest okolo 8 mln.

Zatem podpis pod ustawa otwiera lancuch dalszych wydarzen. Rezygnacja z podpisu oznacza zatrzymanie dalszej ekspansji Bliskiego Wschodu a Izrael nie ma czasu magiczny rok 2020 musi zakonczyc  plan.

Osobiscie proponuje zalozenie partii i organizacji podziemnej ktora bedzie gotowa do walki z okupantem gdy ten zajmie nasz kraj. BUdowanie organizacji po przybyciu okupanta zakonczy sie kleska... i stratami 30 mln ludzi ktorzy wyladuja na bruku a ich majatki beda skonfiskowane.

 

Portret użytkownika alojzy

No sprawa słuszna i popieram,

No sprawa słuszna i popieram, ale tak się zastanawiam:
Sprawy ziemi i własności ustala za Polskę usssa - i tam należy zgłaszać poprawki.
Sprawy wody, mięsa, historii i kultury - ustala za Polskę israel - i tam należy zgłaszać poprawki jakie być może zostaną wprowadzone w polskim prawie.
...więc na jakiego wuja banda ssyńskich darmozjadów typu rząd, sejm, senat w raz z ich rozpasanymi wydatkami skoro całe to ciulostwo sprowadza się do roli listonosza i herolda? Najwidoczniej do rządzenia Polską wystarczy jeden ciul z telefonem podłączonym do berlina, waszyngtonu i telawiwu.
 

Portret użytkownika ARTUR

Kraje zachodnie będą się

Kraje zachodnie będą się zachowywały jak Herod , zabijając i okaleczając dzieci co do których istnieje podejrzenie iż będą zagrożeniem dla NWO . Będą też jak Herod bezsilne gdyż dziecko którego szukają żyje w Polsce i ma już kilka lat , urodziło się martwe lecz po kilku minutach ożyło , jest wybitnie inteligentne , jest ochrzczone . Czyżby stanowiło zagrożenie ? Zapewne stanowi jeśli jest poszukiwane i morduje się każde podejrzane wg. głupich horoskopów talmudystów .

Strony

Skomentuj