Niemieckie więzienia są oblegane przez imigrantów. W Hamburgu, większość skazańców to obcokrajowcy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wielokulturowe Niemcy mają poważny problem z imigrantami, którzy oblegają tamtejsze więzienia. Liczba skazanych obcokrajowców rośnie z roku na rok. Dla niemieckiego systemu więziennictwa jest to kłopot, gdyż strażnicy nie radzą sobie z ludźmi o odmiennej kulturze. Już oficjalnie mówi się, że za aktualny kryzys w zakładach karnych odpowiadają imigranci.

 

Lokalne media podają, że już od 2012 roku liczba obcokrajowców w więzieniach systematycznie wzrasta. W chwili obecnej, aż 58% skazanych w Hamburgu to imigranci. W więzieniach w Berlinie i Bawarii, odpowiednio 47% i 42% to ludzie o zagranicznym pochodzeniu. Gdzie indziej, np. w Nadrenii Północnej-Westfalii, ponad 5800 skazanych to imigranci.

 

Przewodniczący Komitetu Więziennego w Nadrenii-Palatynacie Horst Hund mówi wprost, że w jego landzie już od 2015 roku obserwuje się podobny trend i odpowiada za niego fala imigrantów, która szturmowała Europę. W jego przekonaniu nikt nie był przygotowany na to zjawisko. Obcokrajowcy dosłownie zalali Niemcy a ich nadmiarowa ilość w więzieniach to fakt, który stoi w sprzeczności z propagandą o „pokojowych imigrantach”.

Jak się dowiadujemy, liczba obcokrajowców w niemieckich więzieniach jest tak wielka, że strażnicy potrzebują kursów językowych oraz dodatkowego wsparcia w postaci tłumaczy i osób zaznajomionych z kulturą skazańców. Z kolei w Bawarii, strażnicy więzienni posiadają nawet przełożonych o zagranicznym pochodzeniu.

 

Skoro niemieckie media mówią o odmiennej kulturze więźniów, prawdopodobnie mamy do czynienia z imigrantami z Afryki i Azji, choć nikt nie chce otwarcie powiedzieć o ich pochodzeniu. Niewykluczone, że ma to związek z obawami o posądzenie o rasizm. W Wielkiej Brytanii, policja przez wiele lat unikała prowadzenia dochodzeń w sprawie muzułmańskich gangów, które porywały, gwałciły i zmuszały do prostytucji młode dziewczyny właśnie w obawie o oskarżenia o „islamofobię”. Należy tu również dodać, że prawdopodobnie cała Europa Zachodnia doświadcza islamizacji zakładów karnych – imigranci oblegają więzienia między innymi w Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech, gdzie często zmuszają innych skazańców do przejścia na islam i czytania Koranu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika NoMail

No łał jakie to dziwne,

No łał jakie to dziwne, odkrycie... i to wcale obcokrajowcy nie wywołują w niemczech walk o prztrwanie na ulicach oj nie nie nie... wystaw rękę a jak nie wystarczy wystaw drugą, bo to nie oni,
oni poprostu sie pomylili zatakowali przypadkiem. -_-.
Oh jaki przypadek on był poprostu w miejscu zbrodni ale jest nie winny.
tępota wśrud niby tak zdezorganizowanego państwa jak niemcy mnie juz nie przeraża, oni poprostu dostąja cos w rzywności dla otępienia myslenia.

Portret użytkownika ono mat opeja

Chyba nikt juz dzisiaj wiezy,

Chyba nikt juz dzisiaj wiezy, ze kasa, ktora wplywa z roznych budzetow (darczyncow) do kasy wszelkich naprawiaczy przeszlosci, i jest przeznaczona na pomoc wszelaka, nie dociera w pelnej okazalosci do odbiorcow. Po drodze jest masa posrednikow wysysajacych do 90% przekazywanych srodkow. Srodkow, ktore potem pchaja w rynek i sprzedaja drozej. Tworzac spekulacje (Haiti, Tajlandia, Klintonowie, etc.) bazujace na ludzkim cierpieniu.

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika zaduma

Teraz należy uwstecznić

Teraz należy uwstecznić europejskie kodeksy karne na modłę saudyjsko-irańską, reaktywować biecką szkołę katów i trzepać kasiorę za produkcję specjalistów.  Od razu spadnie liczba chętnych na bieda-hotele z podatków Europejczyków.

Portret użytkownika mari

Mysle ze to jadnak j u d e

Mysle ze to jadnak j u d e chce POLSKE wydumac!"!debile polacy ciesxa sie trampek pochwalil ze wydsjemy wiecej ns znrojenia nizz germancy!!!!!!!!dobry interes dla jankesow!!!!!!!!!!a........ .Debilni polaczi sie ciesza

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Strony

Skomentuj