Polska coraz bardziej "nowoczesna"

Kategorie: 

Źródło: internet

Jesteśmy świadkami coraz bardziej posuwającego się do przodu "postępu". Polacy to Naród spragniony wolności, byliśmy przecież ciemiężeni przez ostatnie kilkadziesiąt lat, nie wykluczając okresu umowy "Okrągłego Stołu", przy którym zasiedli agenci różnej maści. Polska nieubłaganie zbliża się do nowych wyborów. Te do sejmu odbędą się już w 2019, a prezydenckie w 2020 roku. Istnieje duża szansa na uczciwy proces wyborczy, choć nigdy nie wiadomo kto będzie obsługiwał serwery ?!

PiS przygotował w lepszym stopniu sam proces wrzucania kart, ale jak wspomniałem, istnieje jeszcze szara przestrzeń maszyn liczących. Polacy, a wielu z nas to ludzie "nowocześni", będą dokonywać wyboru kto ma zasiąść w sejmie, a potem na fotelu "ochroniarza żyrandola". Osobiście nie mam do wyboru żadnej partii, którą administrator portalu ZnZ opublikował na swojej ankiecie.

Wszystkie prawdziwe prawicowe i chrześcijańskie ugrupowania są w rozsypce. Nikt nie ma zamiaru się jednoczyć, a nie chodzi wcale by się godzić, ale by złączyć siły i wejść pod jednym sztandarem do sejmu (potem można już się rozłączyć), gdzie z pewnością zasiądą partie podległe międzynarodowej organizacji zrównoważonego rozwoju, takie jak PiS, PO i inne "przystawki" ! Szanse, bardzo marne, ma ciągle "Kukiz" oraz "udawacze chłopów". Ludzie pokroju pana Bosaka, Kowalskiego czy Brauna nie mają sił, chęci i możliwości zjednoczenia się, by dostać się do Izby Pierwszej parlamentu.

Jesteśmy prawdopodobnie opuszczeni, nikt z prawdziwych Polaków nie ma zamiaru na walkę z coraz silniejszą "Agendą 21 albo 2030", o której opowiada w przyklejonym tu filmie znany wszystkim Grzegorz Braun. W trudnych sytuacjach zawsze odwoływaliśmy się do Boga, i tym razem nie pozostało nam nic innego jak tylko zwrócić o pomoc do Władcy Wszechświata jakim jest Jezus Chrystus Pan.

Grzegorz Braun dla PCh24: muzeum POLIN nie jest terytorium państwa polskiego!

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.8 (4 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika ZmianyNaZiemi-upadek

"...jak tylko zwrócić o pomoc

"...jak tylko zwrócić o pomoc do Władcy Wszechświata jakim jest Jezus Chrystus Pan."

Poważnie? Przejrzałem sobie artykuły tego Pana. Kto mu kurwa dał prawo do publikowania takich bzdur na tym portalu. 

I gównoburza w komentarzach. Jebani obrońcy wiary się znaleźli. Hipokryci którzy sami chcą wyznawać religię chrześcijańską, a innym najchętniej nie pozwoliliby wierzyć w cokolwiek innego. Jak kolega wyżej. Na żydów toczy pianę, ale chrześcijanin, spoko. Przestańcie wylewać te swoje religine pomyje wszędzie gdzie sie da i zacznijcie gadać z księdzem albo na kółku różańcowym. ludzie w internecie mają wyjebane na waszą wiarę. 

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika lipka

Nie ważne kto na kogo głosuje

Nie ważne kto na kogo głosuje ale kto liczy głosy - czyli kto jest w komisjach, te miliony kartek, które ktoś rozkłada na kupki, liczy te kartki i wysyła wyniki. Potem już nikt do tych kartek nie wraca, raz "odpowiednio" policzone jadą sobie do punktu przeznaczenia a wyniki podaje się w mediach. Wyjściem na sprawiedliwe wybory byłyby wybory jawne czyli w punkcie wyborczym naciskam przycisk na kandydata i widzę jak zmienia się liczba na świetlnej tablicy. Wyniki nie mogły by być modyfikowane bo zapisu nie można by było cofnąć. Następnym punktem fałszowania wyborów są na listach ludzie nieżyjący. Jak myślicie po co umieszcza się na listach takie nazwiska, przecież urzędy mają aktualne wykazy obywateli uprownionych do głosowania, więc skąd na listach ludzie, na których takich nazwisk być nie powinno? Po to samo co w przypadku końcowego liczenia, by w odpowiedniej chwili złożyć podpis za takiego człowieka i w czasie liczenia podłożyć kartę. Spsobów na oszustwa wyborcze jest sporo więc nie dziwi, że ludzie nie chcą chodzić do wyborów bo czują, że robi się z nich maszynki do głosowania.

Portret użytkownika Solo8o

Nikt nie ma ochoty na walkę

Nikt nie ma ochoty na walkę pod sztandarem judeochrystianizmu, pod którym maszerują prawicowe ugrupowania, które i tak są mocno zinwigilowane przez czosnków, założycieli cywilizacji łacińsko-watykańskiej przeciw drugiej stronie tego samego judeo medalu zwanego żydo-komuną. Nieświadomi fani i jednej i drugiej koncepcji są w dużej mierze owocem programu 60 lat komuny z Polakiem Papieżem, który to dodawał im otuchy w kraju w którym chcrześcijaństwo niby było zabronione, a pomimo tego kościołów nie zburzono a niedziele były wolne od pracy. To było zrobione celowo plus do tego filmy "historyczne", które pokazywały jak to niby za czasów z przed rozbiorów byliśmy pro-watykańscy, co jest nie prawdą. Pomijam fakt, że gdyby celem komunistów byłoby na prawdę wyłącznie zabicie w nas chcrześcijaństwa to filmy takie nie przeszły by przez cenzure. Spójrzcie w końcu na sprawę religii z szerszej perspektywy, gdzie powstała? Kto to zorganizował, gdzie została umieszczona stolica i jak została wprowadzona na świecie? Modlicie się w kościołach do żydowskiego bożka i mówicie bądź wola Twoja. No to ją macie. 

Historia lubi się powtarzać...Prawda? Nieprawda. Historia nie jest jakimś nadrzędnym ożywionym tworem, nie jest zbiegiem przypadkowych sytuacji. Zdarzenia są skutkiem czegoś, co było wcześniej planowane.

Portret użytkownika Solo8o

Widzę, że poleciały minusy.

Widzę, że poleciały minusy. Ciekawe ile z nich jest od osób, które minusowaly nieprzychylne komentaże dla PiSu podczas wyborów? W których ludzie otwarcie pisali, że PiS i PO to ta sama strona medalu. Pozdrawiam właśnie tych gorąco.

Historia lubi się powtarzać...Prawda? Nieprawda. Historia nie jest jakimś nadrzędnym ożywionym tworem, nie jest zbiegiem przypadkowych sytuacji. Zdarzenia są skutkiem czegoś, co było wcześniej planowane.

Strony

Skomentuj